Інформація
я маю право

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
До Мелітополя з робочим візитом завітала народний депутат України Наталія Веселова

 

 14 грудня керівництво міста, представники депутатського корпусу, структурних підрозділів міської ради, органів виконавчої влади, установ, організацій і громадськості Мелітополя провели робочу зустріч з народним депутатом України Наталією Веселовою. В рамках круглого столу вони обговорили результативність впровадження соціальної політики у нашому місті та окреслили завдання щодо вдосконалення цієї сфери на перспективу.

 

Наталія Веселова є секретарем комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення. Вона має 16-річний досвід роботи в сфері соціального захисту громадян. Належну увагу приділяє питанню надання допомоги учасникам бойових дій та внутрішньо переміщеним особам.

До нашого міста народний депутат України завітала з метою ознайомлення з проблемами, які виникають у соціальній сфері, та пошуком їх спільного вирішення. Ці актуальні питання були обговорені в рамках круглого столу, який відбувся в Центрі надання адміністративних послуг.У робочій зустрічі взяли участь перший заступник міського голови Ірина Рудакова, депутат міської ради Ірина Славова, представники управління соціального захисту населення, фінансового управління, управління соціально-економічного розвитку міста, управління правового забезпечення, управління з розвитку підприємництва та захисту прав споживачів, відділу розподілу житла, Агенції розвитку Мелітополя, міськрайонного центру зайнятості, об’єднаного управління Пенсійного фонду України, територіального центру соціального обслуговування, громадськість та внутрішньо переміщені особи.До учасників круглого столу звернулась Ірина Рудакова. Вона акцентувала увагу, що міська влада протягом декількох років дуже серйозно працює в напрямі створення комфортних умов для життя мелітопольців. Так, бюджет міста на 87% є соціальним. Керівництво Мелітополя постійно співпрацює з міжнародними партнерами та отримує гранти. Завдяки цьому в місті з’явились соціальні гуртожитки для внутрішньо переміщених осіб, утеплено дитячі садки, відкрито інклюзивний майданчик тощо.

- У соціальній сфері є своя проблематика як на законодавчому рівні, так і на місцях. Від її вирішення залежить, наскільки ефективно мелітопольці отримають муніципальні послуги. Є теми, які вимагають відпрацювання, тому наші фахівці готові обговорювати ті законодавчі проекти, які ще більше поліпшать життя мешканців не тільки нашого міста, а і всієї країни, - висловила впевненість Ірина Рудакова.Під час круглого столу представники різних органів і управлінь окреслили ряд актуальних питань, які виникають в сферах їх діяльності. В ході діалогу сторони визначили, які з них можна вирішити на державному рівні.

Продовженням робочого візиту стала зустріч Наталії Веселової з Мелітопольським міським головою Сергієм Мінько, його першим заступником Іриною Рудаковою, заступниками Іваном Федоровим і Світланою Бойко та депутатом міської ради Іриною Славовою. Народний депутат України відзначила, що Мелітополь справив на неї позитивне враження. За її словами порядок, чистота і доглянутість показують, що і влада, і громадяни дуже люблять своє місто. У підсумку Наталія Веселова пообіцяла посприяти Мелітополю у вирішенні тих соціальних питань, які відносяться до її компетенції.


 

< Пред.   След. >

                                                   Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

Мелітопольська міська рада © 2005-2019