Інформація
я маю право

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
На засіданні виконкому розглянули питання про скорочення штатних одиниць закладів охорони здоров’я

 

 12 липня під час засідання виконавчого комітету Мелітопольської міської ради члени виконкому розглянули питання про скорочення штатних одиниць та ліжкового фонду закладів охорони здоров’я міста Мелітополя. Доповідачем виступила начальник відділу охорони здоров’я Мелітопольської міської ради Лариса Саприкіна.


Лариса Саприкіна повідомила, що у лікувальних установах міста, в кожному стаціонарі, був проведений аналіз роботи ліжка за наданими звітами відповідно до затверджених форм, і безпосередньо за фактом.

Вивчалося навантаження медичного персоналу і кількісне співвідношення середнього персоналу і лікарів в умовах надання амбулаторної допомоги, навантаження роботи персоналу стаціонарних відділень в нічний і вечірній час, показники ефективності роботи за профілями.

Всього в поточному році, враховуючи проведену реорганізацію первинного рівня надання медичної допомоги (злиття двох ЦПМСД) і проведення реформування вторинного рівня надання медичної допомоги (об'єднання трьох лікувальних установ) на 01.07.2018 вже проведена оптимізація 118,75 штатних одиниць за цими установами, і до 01.10.2018 буде оптимізована ще 81 штатна одиниця двох Центрів ПМСД і ТМО. Рішення з цих питань вже розглядалися на засіданнях виконкому.

Вивчаючи ситуацію, яка склалася після об'єднання трьох лікарень, встановлено, що існуючі штати працюють не збалансовано, часто не маючи обґрунтованості своєї діяльності.          

В консультативно-діагностичних відділеннях (вузькі фахівці) встановлені факти, коли на 0,5 або 1,0 ставку лікаря доводиться три медичні сестри і не менша кількість молодшого медичного персоналу.

У стаціонарних відділеннях крім цілодобових постів допускається робота іншого персоналу (щось на зразок додаткових ставок). Необґрунтована кількість молодшого медичного персоналу, тим більше там, де лікуються діти на ліжках в супроводі батьків.

При перевірці роботи стаціонарних відділень у вечірній час встановлено, що серед стаціонарних відділень в повне навантаження працюють травматологічне відділення, відділення гнійної хірургії та дитяче інфекційне відділення.

У підрозділах ТМО міської лікарні №1 в цілому, загальна завантаженість хворими становить - 74%; кількість пацієнтів, які перебувають на лікуванні у вечірній і нічний час становить - 52% від усіх, хто госпіталізований. 

У підрозділі ТМО міська лікарня №2 загальна завантаженість складає 89%, у вечірній і нічний час - 40%.

У дитячій лікарні загальна завантаженість відділень - 53%, у вечірній і нічний час - 33%.

Виходячи з отриманих даних, з метою приведення штатного розпису у відповідності з реальними потребами пропонується скоротити в Мелітопольському пологовому будинку - 27,25 штатних одиниць і 20 стаціонарних ліжок гінекологічного відділення, в ТМО - 113 штатних одиниць і 15 ліжок денного шкірно-венерологічного стаціонару. Перевести 35 ліжок цілодобового перебування ТМО в ліжка денного перебування.

Також під час брифінгу перший заступник Мелітопольського міського голови Ірина Рудакова прокоментувала це питання. Вона відзначила, що неефективне використання трудових ресурсів веде до мінімізації заробітної плати. Міський голова Сергій Мінько провів наради, під час яких прийшли до висновку, що необхідно переходити на ту форму оплати праці, яка була б ефективною.

На сьогодні на сферу медицини витрачається 192 млн.грн. 125 млн.грн. приходить від медичної субвенції та 65 млн. - це кошти міського бюджету. На зарплату медичних працівників витрачається 27 млн.грн.

Оптимізація штатів при збереженні загального фонду заробітної плати з урахуванням коефіцієнта її підвищення в наступному році дозволить керівникам стимулювати медичний персонал, підвищивши їх дохід до гідного рівня.

- До кінця року економія фонду заробітної плати складе майже 1,5 млн. грн., а в наступному році при збережені установленої тенденції – близько 9 млн., - резюмувала Ірина Рудакова.




< Пред.   След. >

                                                   Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

Мелітопольська міська рада © 2005-2019