Інформація
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Відбулось планове засідання виконкому
  

 12 липня відбулось планове засідання виконавчого комітету Мелітопольської міської ради. Засідання провів Мелітопольський міський голова Сергій Мінько. Членами виконкому були розглянуті та затверджені всі питання порядку денного.


Членами виконкому були розглянуті питання надання адміністративних послуг, захисту прав дітей, соціального захисту, комунальної власності, затвердження тарифів, переліку та вартості послуг, житлово-комунального господарства, транспортних перевезень, а також фінансові та архітектурні питання.

Зокрема, було розглянуто питання про створення комісії виконавчого комітету з питання забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України. Начальник управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Ірина Донець пояснила, що комісія створюється на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 18.04.2018 № 280 для забезпечення вирішення проблем з житлом внутрішньо переміщених осіб.

Критеріями надання компенсації з державного бюджету є наявність статусу внутрішньо переміщеної особи, перебування не менше одного року у єдиній базі внутрішньо переміщених осіб за місцем обліку, а саме в управлінні соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області, наявність довідки про безпосередню участь у антитерористичній операції, статусу учасника бойових дій або інваліда внаслідок війни ІІІ групи і перебування на квартирному обліку за місцем проживання. Міська міжвідомча комісія при виконавчому комітеті Мелітопольської міської ради буде розглядати всі документи, яке отримає управління соціального захисту населення, на предмет виплати компенсації.

Також члени виконкому розглянули питання про затвердження тимчасового тарифу на плату за соціальне житло (соціальний гуртожиток). Перший заступник Мелітопольського міського голови Ірина Рудакова повідомила, що тариф встановлюється для соціального гуртожитку для внутрішньо переміщених осіб по вул. Інтеркультурній, 380 в суммі 4 грн. 54 коп. У даний розрахунок не включена плата за утримання будинку та прибудинкової території, яка буде затверджена пізніше. Внутрішньо переміщені особи, які проживають у цьому гуртожитку, з тарифом ознайомлені.

Окрім цього, під час засідання виконкому було розглянуто питання щодо включення нових маршрутів до мережі автобусних маршрутів загального користування міста Мелітополя. Начальник відділу транспорту та зв'язку виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Галина Кучеркова повідомила, що маршрути вводяться з метою забезпечення доступу пасажирів до соціальних об'єктів міста Мелітополя. Зокрема, маршрут 3Б буде заходити до гімназії №10, Пенсійного фонду, Центру медико-санітарної допомоги №1. Маршрут 27Б, в свою чергу, буде заходити до Мелітопольської центральної районної лікарні.

Рішення виконкому оприлюднюються на сайті міської ради в розділі “Документи/Рішення виконавчого комітету Мелітопольської міської ради”.


< Пред.   След. >

                                                   Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

Мелітопольська міська рада © 2005-2018