Інформація
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Декада служби зайнятості для військовослужбовців стартувала із виїзної акції
  

 З 11 червня стартувала Декада служби зайнятості для військовослужбовців. У Мелітопольському міському центрі зайнятості низка заходів розпочалася з Дня відкритих дверей, під час якого безробітних військових, демобілізованих учасників АТО інформували про послуги служби зайнятості, знайомили із законодавством про зайнятість та актуальними вакансіями.


13 червня для даної категорії осіб була організована виїзна акція міського центру зайнятості із використанням мобільного засобу профорієнтації. Безробітні, які перебувають на обліку міського та районного центрів зайнятості, мали змогу отримали актуальну інформацію від соціальних партнерів, які цього дня завітали на мікрорайон.

Відкрив захід директор міського центру зайнятості Олександр Темних. «Підтримка військовослужбовців, учасників антитерористичної операції – одне із першочергових завдань Державної служби зайнятості. Ми розуміємо проблемні моменти у цьому питанні, але намагаємося проводити цілеспрямовану роботу, направлену на підтримку даної категорії на ринку праці. Це і можливості працевлаштування через компенсацію єдиного соціального внеску роботодавцям, і перенавчання за актуальними професіями, можливості для відкриття власної справи», – підкреслив керівник центру зайнятості.

Фахівці управління соціального захисту населення, місцевого центру з надання вторинної правової допомоги, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді зосередили увагу на соціальних послугах, які надають військовим, учасникам операції на Сході: це і реабілітація, і навчання, і лікування, і оперативне правове консультування. Допомога надається як безпосередньо військовим, учасникам АТО, так і їх родинам.

Представник міськвійськкомату презентував службу за контрактом як одну із дієвих форм працевлаштування, і найголовніше – виконання свого громадянського обов’язку.

Представник від роботодавців – ТОВ «Центр стратегічного розвитку території» надала інформацію про повний перелік вакансій, вимоги до претендентів, умови праці, заробітну плату та професійне зростання.

Спеціалісти центру зайнятості також поінформували учасників заходу про новий сервіс у вигляді «Довідника послуг та пільг учаснику АТО», розроблений колегами, що є дуже зручним для користування (на платформі ANDROID).

Захід пройшов у конструктивному руслі. На підняті питання одразу реагували запрошені фахівці, а присутні безробітні змогли отримати додаткову інформацію, необхідну для оперативного та якісного пошуку роботи.


< Пред.   След. >
Мелітопольська міська рада © 2005-2018