Інформація
я маю право

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Мелітополь із робочим візитом відвідав заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей

 

 14 червня Мелітопольський міський голова Сергій Мінько провів робочу зустріч з заступником Міністра освіти і науки України Павлом Хобзеєм. Він перебуває у Мелітополі з робочим візитом з метою участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Особистісно-професійний розвиток вчителя в умовах реалізації концепції Нової української школи».Участь у зустрічі взяли Мелітопольський міський голова Сергій Мінько та його застпуник Світлана Бойко, заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей, директор Департаменту освіти і науки Запорізької обласної держадміністрації Тетяна Озерова, ректор МДПУ ім. Б.Хмельницького Анатолій Солоненко.

Під час зустрічі обговорювалось питання реформування системи освіти.

Тетяна Озерова зазначила, що для проведення Всеукраїнській науково-практичній конференції наше місто обрано не випадково, оскільки саме у Мелітополі міська влада підтримує всі інноваційні проекти.

- У Мелітополі прогресивна влада. Тут відкрився перший в обрости інклюзивно-ресурсний центр, тут реконструюють школи та дитячі садки. Потужна сила - це і Мелітопольський державний педагогічний університет, з яким ми обговорили умови співпраці. Наша головна мета - підготувати вчителів нової формації. І саме тут є сертифіковані тренери, які будуть готувати їх, - зазначила Тетяна Озерова.

Павло Хобзей подякував мелітопольській владі за підтримку і активне впровадження реформ.

- Я хочу подякувати міському голові Сергію Анатолійовичу за розуміння і підтримку. Він працює над залученням коштів до бюджету і демонструє, що реформа - наша спільна справа. Він розуміє, що люди чекають змін і робить їх. А зміни в реформі освіти завжди відбуваються в школах, яким в Мелітополі приділяється активна увага, - підкреслив П.Хобзей.

В свою чергу Сергій Анатолійович зазначив, що для міста вкрай важливо брати участь у всіх заходах, які передбачають навчання.

- Для нас дуже важливий кожний візит, семінар, тренінг, оскільки ми можемо дізнатися та отримати потрібну інформацію і впровадити всі нововведення в Мелітополі, - резюмував Мелітопольський міський голова Сергій Мінько.

Також сьогодні на базі Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького відбулось урочисте відкриття Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю на тему «Особистісно-професійний розвиток вчителя в умовах реалізації концепції Нової української школи», яка проходитиме з 14 по 16 червня 2018 року.На відкриття конференції завітали заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей, доктор філософських наук, професор, член-кореспондент НАПН України, академік-секретар відділення вищої освіти Національної академії педагогічних наук України Петро Саух, директор Департаменту освіти і науки Запорізької обласної держадміністрації Тетяна Озерова, доктор психологічних наук, професор, завідувач відділу педагогічної психології і психології праці Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України Едуард Помиткін Олександрович, кандидат педагогічних наук, член-кореспондент НАПН України, директор авторської школи Микола Гузик та доктор педагогічних наук, доцент, ректор Хортицької національної навчально-реабілітаційної академії Запорізької обласної ради Валентина Нечипоренко.

Метою конференції є актуалізація методологічних і праксеологічних маркерів концепції «Нова українська школа» для розробки і реалізації освітніх технологій особистісно-професійного розвитку культуротворчого вчителя в системі неперервної педагогічної освіти.


Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки України, головна мета якої — створити школу, в якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.

Методична майстерня педагога Нової української школи започаткована в Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького у листопаді 2017 року. На базі університету працюючим вчителям надається методична допомога в реалізації Концепції Нової української школи, підвищенні їх кваліфікації шляхом залучення педагогів до участі у малих інтегрованих формах із науковою, методичною і практичною складовою (тренінги, семінари, вебінари, майстер-класи тощо). За час функціонування Методичної майстерні педагога Нової української школи у її заходах взяли участь понад 1300 вчителів. Науково-педагогічний колектив університету поділився власним досвідом реалізації реформ у педагогічній освіті, пов’язаних з популяризацією і впровадженням Концепції Нової української школи.

Участь у конференції приймають понад 250 науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти, учителів закладів загальної середньої освіти, представників формальної і неформальної освіти, докторантів, аспірантів, здобувачів вищої освіти з різних регіонів України.Під час пленарних та секційних засідань планується обговорення теоретико-методичних засад та актуальних освітніх технологій особистісно-професійного розвитку вчителя, принципів та технологій педагогіки партнерства, сучасних підходів до організації системних взаємозв’язків зі стейкхолдерами у галузі освіти, питань інклюзивної освіти, проблем реалізації компетентнісного підходу тощо.

За наслідками соціальних опитувань серед батьків, учнів і громадськості відбудеться круглий стіл із керівниками органів управління освітою та педагогами Запорізької області з питань неперервного професійного розвитку освітян; семінар-тренінг «Модель вчителя Нової української школи в умовах реалізації Концепції Нової української школи».

У рамках конференції відбудеться презентація науково-експериментального майданчика Відділення вищої освіти НАПН України та МДПУ імені Богдана Хмельницького «Методична майстерня педагога Нової української школи».

Учасники конференції відвідають виставку-презентацію «Методична майстерня педагога Нової української школи» за такими напрямами:

 1. Пошуковий тренінг для студентів та молодих науковців із проектної діяльності у галузі освіти на міжнародному та вітчизняному рівнях «Створимо проект разом»

 2. Дослідницький практикум для вчителів біології, хімії, природознавства «Хімічний експеримент при вивченні тем дихання і метаболізм»

 3. Дослідницький практикум для вчителів біології «Тканини рослинного організму. Виготовлення тимчасових мікропрепаратів рослинних тканин»

 4. Тренінг «Підготовка вчителів закладів загальної середньої освіти до впровадження медіа грамотності в Новій українській школі»

 5. Тренінг «Технології застосування метафоричних асоціативних карток у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами», «Корекційно-розвивальний комплекс для дітей з особливими потребами – Speech Therapy»

 6. Презентація інноваційних технологій роботи психолога закладу освіти

 7. Майстер-клас «Методична майстерня вчителя початкових класів Нової української школи»

 8. Виставка «Композицій з природних матеріалів»

 9. Виставка «Сертифікаційні програми для освітян»

 10. Виставка «Практико-орієнтоване навчання студентів»

 11. Виставка «Конкурс «Я вчитель-професіонал»

 12. Виставка Центру корекційно-розвивальних технологій для дітей старшого дошкільного та молодшого шкільного віку МДПУ

 13. Виставка «Музеї університету як ресурсний осередок формування ключових освітніх компетентностей особистості»

Кожен учасник отримає сертифікат.


< Пред.   След. >

                                                   Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

Мелітопольська міська рада © 2005-2019