Інформація
я маю право

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Мелітополь із робочим візитом відвідала дружина Президента України Марина Порошенко
  

 12 червня із робочим візитом до Мелітополя завітала дружина Президента України, Голова Ради Благодійного фонду Петра Порошенка Марина Порошенко. Разом з головою Запорізької обласної державної адміністрації Костянтином Брилем, головою Запорізької обласної ради Григорієм Самардаком та Мелітопольським міським головою Сергієм Мінько вони ознайомились з роботою інклюзивно-ресурсного центру міста Мелітополя.

В ході робочого візиту Марина Порошенко відкрила тренінг Фонду Петра Порошенка на тему «Впровадження інклюзивної освіти в Україні: регіональний вимір» для представників громадських організацій і батьківських колективів з усіх регіонів країни.

У заході взяли участь голова Запорізької обласної державної адміністрації Костянтин Бриль, голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак, Мелітопольський міський голова Сергій Мінько, генеральний директор директорату інклюзивної та позашкільної освіти Міністерства освіти і науки Лариса Самсонова, директор департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації Тетяна Озерова, а також представники спілки громадських об'єднань з питань інклюзивної освіти з різних населених пунктів України.

Тренінг мав на меті визначення проблем на місцях, які заважають інклюзивному навчанню впроваджуватись в закладах освіти.На початку зустрічі дружина Президента України Марина Порошенко підкреслила, що сьогодні здійснилась її мрія — розпочати проект, коли громадські організації та батьківські об'єднання з усієї України, які працюють саме з дітьми з особливими освітніми потребами та безпосередньо підтримують інклюзивну освіту, зібрались для того, щоб, об'єднавши зусилля, ще якісніше і швидше розпочали реформу інклюзивної освіти в Україні.

- Це дуже важливий крок. Він наближає нас до всього цивілізованого світу, європейських стандартів, тому що ми вчимось бути толерантними, гуманними, допомагати один одному. Це ті людські речі, які будують нашу державу і закладають підвалини у світле майбутнє наших дітей. Я хочу подякувати команді однодумців, які беруть в цьому участь. За останні два роки ми зробили дуже велику роботу. Нам є чим звітувати і які результати показати. Об'єднавши наші зусилля ми зможемо рухатись в одному напрямку і отримувати один тотожний результат заради наших дітей, - відзначила Марина Порошенко.

Вона побажала, щоб спільні плани обов'язково здійснились, адже необхідним є будівництво мережі серед всіх областей України, яка об'єднає всі громадські організації і батьків, щоб дії були узгодженими.

- Ми вчитимемо батьків і дітей, як по новому відноситись один до одного та будувати середовище, в якому діти будуть відчувати себе захищеними, - анонсувала Марина Порошенко.Голова Запорізької обласної державної адміністрації Костянтин Бриль, в свою чергу, подякував Марині Порошенко, Фонду Петра Порошенка, Мелітопольському міському голові Сергію Мінько, місцевій владі міста Мелітополя та всім громадським організаціям, які долучились до розвитку інклюзивної освіти. Він підкреслив, що такі інклюзивно-ресурсні центри повинна мати кожна територія.

Голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак акцентував увагу присутніх, що ініціативу будівництва інклюзивної освіти спочатку підтримали саме тут - у Запорізькій області. Він висловив впевненість, що команди на державному, обласному та міському рівні й надалі будуть працювати разом.

Директор департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації Тетяна Озерова подякувала Сергію Мінько за те, що міська влада підтримала проект і зробила такі вагомі результати.Мелітопольський міський голова Сергій Мінько, в свою чергу, подякував Марині Порошенко від імені жителів міста за підтримку та можливості, надані Мелітополю. Він підкреслив, що завдяки її участі, а також зусиллям обласної та міської влади, мелітопольський центр був створений в найкоротші терміни і сьогодні є опорною точкою в Запорізькій області, де проводиться багато заходів з інклюзивної освіти.

- Ми дуже пишаємось тим, що в нашому місті з'явився інклюзивної-ресурсний центр - один з перших в Україні і перший в Запорізькій області. Його створення - важливий щабель на шляху до впровадження інклюзивної освіти в нашому регіоні, - відзначив Сергій Мінько.

Він повідомив, що з моменту відкриття установи центр відвідали делегації з 15 областей України, а близько 1000 дітей міста Мелітополя потребують такої підтримки і допомоги. Крім цього, влітку минулого року в рамках соціального проекту "Арсенал ідей України" і фонду "Мистецький арсенал" в краєзнавчому музеї відбулося відкриття другого в Україні смарт-руму.

Мелітопольський міський голова висловив сподівання, що Мелітополь запам'ятається всім приємними враженнями, та побажав учасникам тренінгу плідної роботи і нових ідей.
 


< Пред.   След. >

                                                   Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

Мелітопольська міська рада © 2005-2019