Інформація
я маю право

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
У селищі Нове відбулось відкриття амбулаторії загальної практики сімейної медицини
  

 11 червня у селищі Нове Мелітопольського району відбулась радісна та важлива подія — відкриття сучасної амбулаторії загальної практики сімейної медицини. На урочистий захід завітали керівники різних рівнів влади - перший заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Елла Слепян, Мелітопольський міський голова Сергій Мінько, голова Мелітопольської районної державної адміністрації Сергій Селевич, заступник голови Мелітопольської районної ради Людмила Шляхтіна та Новенський сільський голова Валентин Бутенко.

Амбулаторія загальної практики сімейної медицини у селищі Нове Мелітопольського району буде обслуговувати 6 населених пунктів, а саме Нове, Зелене, Данилоіванівку, Тащенак, Садове, Піщанське, в яких у радіусі 12 км проживають майже 3 тисячі осіб. На реконструкцію закладу було виділено близько 6,5 мільйонів гривень з державного, обласного та місцевого бюджетів. Амбулаторія оснащена новим сучасним обладнанням на суму 70 тис. грн. Мешканців обслуговуватиме висококваліфікований медичний персонал.На урочистому відкритті амбулаторії до всіх присутніх звернулась перший заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Елла Слепян. Вона відзначила, що сьогодні відбувається визначна подія для Новенської сільради, яка реалізувалась завдяки спільним зусиллям державної, обласної та місцевої влади, злагодженій роботі Мелітопольського району і міста Мелітополя. Елла Слепян подарувала закладу сертифікат на сумму 74,5 тис. грн. на облаштування робочих місць лікарів.Також зі словами привітання з нагоди цієї важливої події до мешканців селища звернувся Мелітопольський міський голова Сергій Мінько. Він звернув увагу, що завдяки об'єднанню зусиль керівництва Запорізької області в особі губернатора Костянтина Бриля, його заступників, керівництва Мелітопольського району і сільської ради мешканці зможуть отримувати своєчасну медичну допомогу в якісних і комфортних умовах.


- Процеси децентралізації дали кожному з нас певні можливості і ваша громада проявила себе як активний учасник. Окремо хочу відзначити вашого енергійного та ініціативного керівника Валентина Бутенко, - акцентував Сергій Мінько.

Він підкреслив, що мелітопольці в будь-який момент готові прийти на допомогу, поділиться своїм позитивним досвідом, ресурсами, технологіями та брати участь у спільних проектах так, як це робиться з іншими громадами.

- Рухатися вперед набагато легше, коли об'єднуються зусилля, тим більше коли людей пов'язує одна мета - розвиток Мелітопольщини, - резюмував Сергій Мінько.

Мелітопольський міський голова вручив подарунок керівництву амбулаторії - сертифікат на сучасне медичне обладнання.
 
Новенський сільський голова Валентин Бутенко подякував голові Запорізької обласної державної адміністрації, колишньому голові Мелітопольської районної державної адміністрації Олександру Мангулу, Мелітопольському міському голові Сергію Мінько та його заступнику Івану Федорову за допомогу та ресурси, завдяки яким відбулось відкриття сучасної амбулаторії.
 

< Пред.   След. >

                                                   Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

Мелітопольська міська рада © 2005-2019