Інформація
я маю право

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Засідання 40-ої сесії Мелітопольської міської ради завершилось результативно


 7 червня, депутати Мелітопольської міської ради зібралися на 40 пленарне засідання сесії. У залі присутні міський голова Сергій Мінько і 36 депутатів.

Після процедурних питань обрання лічильної комісії, секретаріату та затвердження регламенту роботи сесії депутати перейшли до розгляду питань порядку денного.

Всі питання порядку денного були оприлюднені на офіційному веб-сайті Мелітопольської міської ради відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» та розглянуті на засіданнях постійних комісій.

В цілому засідання 40-ої сесії Мелітопольської міської ради пройшло достатньо результативно. Були розглянуті земельні, фінансові та комунальні питання, а також програми.

Жваве обговорення викликало питання № 2 «Земельні питання». Після тривалого обговорення депутати проголосували за проекти рішень цього питання, за виключенням питання 2.8 «Про припинення дії договорів оренди та припинення права постійного користування земельними ділянками» та 2.11 «Про припинення дії договорів оренди землі та передачу земельних ділянок в оренду».

Особливо гарячі дискусії розгорнулись під час обговорення питання 5.2 «Про здійснення місцевого запозичення до бюджету міста Мелітополя у 2018 році». Доповідачем з даного питання виступила начальник фінансового управління Яна Чабан. Вона зазначила для присутніх, що метою місцевого запозичення, зазначеного у проекті рішення, є залучення коштів для фінансування видатків бюджету розвитку міста Мелітополя на ремонт і реконструкцію об’єктів соціально-культурної сфери з впровадженням заходів з енергозбереження та на придбання муніципального автомобільного транспорту.

У відповідь на зауваження депутатів фракції “Опозиційний блок” щодо доцільності закупівлі муніципального транспорту за рахунок запозичень Сергій Анатолійович зазначив, що рішення не просте, практика для міської ради нова, але на сьогоднішній день вона економічно виправдана.

- Ситуація пасажироперевезень на сьогоднішній день не може бути вирішена силами міської ради. Ми довгий час спостерігаємо підвищення тарифів, ультимативні заяви перевізників, нарікання на якість послуг. Виходячи з цього, нами було запропоновано створення комунального підприємства, за допомогою якого в першу чергу можна буде підтримати соціально-незахищені верстви населення і, звичайно ж, така сума повинна бути залучена зовні. Грантових коштів на цей рахунок не існує. Тому єдиний спосіб - взяти або в лізинг, або залучити кредитні кошти. У розрахунку окупності в роботі даного підприємства закладена і амортизація, і відсотки. Однією з умов використання цих грошей - повернення кредиту з доходів КП, - зауважив міський голова Сергій Мінько.

У процесі багаторазових переговорів міського голови з лідерами всіх фракцій міськради депутатам вдалося прийняти важливе для міста рішення.

Не проголосували народні обранці за питання 5/3 (блок фінансових питань) “Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, для об'єктів житлової і нежитлової нерухомості на території м.Мелітополя Запорізької області на 2019 рік”.

Також під час засідання 40-ої сесії Мелітопольської міської ради депутати проголосували за проект рішення “Про створення тимчасової контрольної комісії Мелітопольської міської ради Запорізької області VII скликання, затвердження її назви та завдання, персонального складу комісії та її голови”.

Рішення засідання сесій Мелітопольської міської ради оприлюднюються на сайті міської ради в розділі “Документи/Рішення сесій Мелітопольської міської ради”.

< Пред.   След. >

                                                   Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

Мелітопольська міська рада © 2005-2019