Інформація
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Колективу Мелітопольської школи-інтернату представили нового керівника
  

 15 травня заступник Мелітопольського міського голови Світлана Бойко та депутат Запорізької обласної ради, ректор Таврійського державного агротехнологічного університету Володимир Кюрчев представили колективу комунального закладу «Мелітопольська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради нового директора Тамару Кондрашову.


Тамара Миколаївна Кондрашова  працювала заступником директора з навчально-методичної роботи КЗ "Мелітопольська спеціалізована школа-інтернат ІІІ ступеня "Творчість", є учителем географії та економіки. У 2000 р. закінчила Мелітопольський Державний педагогічний інститут. Її загальний педагогічний стаж складає 16 років, є спеціалістом вищої категорії, старшим учителем. Призначена директором комунального закладу «Мелітопольська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів» відповідно до рішення сесії Запорізької обласної ради від 26.04.2018 №29.

Депутат Запорізької обласної ради, ректор Таврійського державного агротехнологічного університету Володимир Кюрчев привітав Тамару Миколаївну з призначенням на цю відповідальну посаду. Він виказав впевненість, що вона зробить все для того, щоб цей навчальний заклад був одним з найкращих в Запорізькій області.

Також Володимир Кюрчев повідомив, що у зв'язку з проведенням реформи освіти два заклади — КЗ “Мелітопольська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів” і КЗ “Мелітопольська спеціалізована школа-інтернат ІІІ ступеня “Творчість” - об'єднуються в один комунальний заклад - "Мелітопольський ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів" Запорізької обласної ради.

Під час представлення нового керівника заступник Мелітопольського міського голови Світлана Бойко передала привітання і найкращі побажання від Мелітопольського міського голови Сергія Мінько. Вона відзначила, що завдяки двом колективам, які працюють в інтернаті і ліцеї творчості, буде створено прекрасний навчальний заклад, який буде охоплювати дітей не тільки міста Мелітополя, а й прилеглих районів, надаватиме весь комплекс освітніх послуг і, крім того, збереже той комплекс медичних послуг, які вже надаються в цій інтернаті.

- Я впевнена, що під керівництвом Тамари Миколаївни - прекрасного фахівця і педагога, людини, яка має досвід адміністративної роботи, вміє вести за собою людей, два колективи згуртуються і будуть створені сприятливі умови для навчання дітей, - резюмувала Світлана Бойко.


 
< Пред.   След. >
Мелітопольська міська рада © 2005-2018