Інформація
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Відбулось святкування Дня пожежної охорони

 

 17 квітня в актовому залі Мелітопольського державного педагогічного університету ім. Богдана Хмельницького відбувся урочистий захід до Дня пожежної охорони. Зі святом пожежників привітав Мелітопольский міський голова Сергій Мінько.


День пожежної охорони є професійним святом в Україні, яке відзначається щороку 17 квітня. Воно встановлене указом Президента України від 11 жовтня 2013 року ураховуючи вагомий внесок працівників пожежної охорони України у справу боротьби з вогняною стихією, захисту життя і здоров'я людей, майна від пожеж, на підтримку ініціативи громадських об'єднань та Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

На урочистому заході зі словами привітання до всіх присутніх звернувся Мелітопольский міський голова Сергій Мінько. Він звернув увагу, що пожежний - це професія, яка вимагає справжнього характеру, гарної фізичної підготовки, а найголовніше - бажання допомагати людям, готовність прийти на допомогу в будь-яку хвилину.


- У цей святковий день я хочу сказати слова подяки на адресу всіх співробітників, а також ветеранів пожежної охорони, які працювали і служили в різні роки. Відповідальне ставлення до справи і досвід рятувальників дозволяють успішно вирішувати оперативні службові завдання. Ваш колектив вносить вагомий внесок у справу забезпечення пожежної безпеки Мелітополя. На вашому рахунку багато перемог і багато успіхів, але найголовніше - це щоденна боротьба з вогнем, порятунок не тільки майна, а й людських життів. З боку міської влади ми намагаємося створити всі необхідні умови для роботи рятувальників і сьогодні для ще більш оперативної роботи ми вручаємо вам автомобіль першої допомоги, - відзначив міський голова.

Сергій Мінько побажав вогнеборцям оптимізму, терпіння і професійної майстерності, таких необхідних їм у їхній нелегкій і благородній справі. Також він виконав почесну місію нагородження.

Відповідно до розпорядження міського голови за самовідданість, професіоналізм, сумлінне та бездоганне виконання службового обов’язку по запобіганню і ліквідації надзвичайних ситуацій у місті Мелітополі Почесною грамотою виконавчого комітету Мелітопольської міської ради нагороджений:

- колектив Мелітопольського міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Запорізькій області в особі начальника Пецуха Івана Григоровича;


За самовідданість, професіоналізм та відвагу, проявлені під час служби в пожежній охороні, вагомий внесок у виховання молодих співробітників, активну участь у житті підрозділів ДСНС міста Мелітополя і Мелітопольського району Почесною грамотою виконавчого комітету Мелітопольської міської ради нагороджені:

- Клюс Тарас Йосипович — ветеран пожежної охорони;

- Павлова Ольга Вікторівна — ветеран пожежної охорони;

- Левченко В’ячеслав Васильович — ветеран пожежної охорни;

- Гриньов Володимир Сергійович — ветеран пожежної охорони;

- Глухов Віктор Валентинович — пенсіонер пожежної охорони;

- Проскурня Віктор Володимирович — пенсіонер пожежної охорони.

  

 


< Пред.   След. >
Мелітопольська міська рада © 2005-2018