Інформація
я маю право

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Засідання виконкому 12.04.2018
   12 квітня 2018 року о 9:00 у конференц-залі виконкому (вул. М. Грушевського, 5) відбудеться засідання виконавчого комітету Мелітопольської міської ради.

Засідання транслюватиметься онлайн.

 
ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

1. Питання надання адміністративних послуг:

1.1. Про накладання адміністративного стягнення на Герасимову Дар’ю Андріївну.

Доповідач: Альохіна Н.П. – начальник відділу адміністративних послуг

 

2. Питання захисту прав дітей:

2.1. – 2.2.

Доповідач: Прокопенко О.В. – начальник служби у справах дітей

 

3. Питання соціального захисту:

3.1. Про виплату допомоги на поховання.

3.2. Про затвердження протоколу від 23.03.2018 № 2 засідання комісії виконкому по звільненню у виняткових випадках від плати за надання соціальних послуг у структурних підрозділах територіального центру соціального обслуговування Мелітопольської міської ради Запорізької області громадян, що мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд і допомогу.

3.3. Про створення комісії з призначення одноразової виплати на придбання будівельних матеріалів та обладнання для проведення ремонту житла сім’ям загиблих військовослужбовців з числа учасників антитерористичної операції, затвердження її складу та скасування рішення виконавчого комітету від 10.08.2017 № 147/4.

3.4. Про затвердження Порядку призначення одноразової виплати на придбання будівельних матеріалів та обладнання для проведення ремонту житла сім’ям загиблих військовослужбовців з числа учасників антитерористичної операції, Положення про комісію з призначення одноразової виплати на придбання будівельних матеріалів та обладнання для проведення ремонту житла сім’ям загиблих військовослужбовців з числа учасників антитерористичної операції та втрату чинності рішення виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області від 10.08.2017 № 147/3.

3.5. Про затвердження Положення про порядок проведення безоплатного відпуску медикаментів та проведення безоплатного зубопротезування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

3.6. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області від 22.06.2017 № 114/3 «Про затвердження Положення про постійно діючу комісію з надання матеріальної допомоги та Порядку надання матеріальної допомоги…» та втрату чинності рішення виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області від 10.08.2017 № 147/5. 

Доповідач: Донець І.Ф. начальник управління соціального захисту населення

3.7. Про грошову допомогу.

3.8. Про грошову допомогу.

Доповідач: Груднєв С.М. – начальник відділу по зверненнях та прийому громадян департаменту документально-організаційного забезпечення


4. Фінансові питання:

4.1. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області від 23.11.2017 № 210/2 «Про затвердження граничних сум витрат та втрату чинності рішення виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області від 08.06.2017 № 104».

Доповідач: Чабан Я.В. – начальник фінансового управління

4.2. Про централізоване ведення бухгалтерського обліку КЗ «ДЮСШ №1», КЗ «ДЮСШ №3», КУ «Стадіон «Спартак».

Доповідач: Жорняк А.М. – начальник управління молоді та спорту


5. Житлові питання:

5.1. Про прийняття на квартирний облік.

5.2. Про зняття з квартирного обліку.

5.3. Про внесення змін у справу квартирного обліку.

5.4. Про зміну умов перебування на квартирному обліку.

5.5. Про продовження терміну проживання у гуртожитку.

5.6. Про закріплення службового житла.

Доповідач: Бєлова А.О. – начальник відділу обліку, розподілу житла та по роботі з уповноваженими в мікрорайонах міста


6. Архітектурні питання:

6.1. Про оформлення реконструкції та перепланування будівель та споруд.

Доповідач: Бесперстова О.В. – начальник управління містобудування та архітектури

6.2. Про норматив одиниці (1 м кв.) створеної потужності житлового будівництва по місту Мелітополю на 2018 рік.

Доповідач: Захарчук Ю.В. – начальник управління соціально-економічного розвитку міста


7. Питання будівництва та реконструкції:

7.1. Про списання витрат на застарілу проектно-кошторисну документацію.

Доповідач: Ткаченко Г.А. – начальник відділу капітального будівництва


8. Питання комунальної власності:

8.1. Про здійснення управлінням комунальною власністю Мелітопольської міської ради Запорізької області безоплатної передачі квартир, що розташовані в м. Мелітополі в житлових будинках по пров. Бадигіна, 1/1, на баланс служби у справах дітей Мелітопольської міської ради Запорізької області з правом оперативного управління.

8.2. Про здійснення КП «Чистота» Мелітопольської міської ради Запорізької області безоплатної передачі комунального майна, що знаходиться за адресою: м. Мелітополь, вул. О. Невського, 115, на баланс КП «Мелітопольський асфальтобетонний завод» Мелітопольської міської ради Запорізької області з правом господарського відання.

8.3. Про здійснення КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа № 3» Мелітопольської міської ради безоплатної передачі загального автобуса ЗАЗ А-10, реєстраційний № АР9610CO, що знаходиться по вул. Ломоносова, 199, на баланс КП «Комунальна власність» Мелітопольської міської ради з правом господарського відання.

8.4. Про здійснення КП «Водоканал» Мелітопольської міської ради безоплатної передачі транспортного засобу ГАЗ 5312 АП-17А, реєстраційний
№ АР6993АВ, що знаходиться по вул. Чкалова, 47, на баланс
КП «Мелітопольський міський парк культури і відпочинку ім. Горького» Мелітопольської міської ради з правом господарського відання.

8.5. Про здійснення КП «Водоканал» Мелітопольської міської ради Запорізької області безоплатної передачі рацій Baofeng UV-5R G/LA, що знаходяться за адресою: м. Мелітополь, вул. Покровська, 100, на баланс виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області з правом оперативного управління.

8.6. Про здійснення КУ «Мелітопольський міський пологовий будинок» Мелітопольської міської ради безоплатної передачі комунального майна на баланс КУ «Територіальне медичне об’єднання «Багатопрофільна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги» Мелітопольської міської ради з правом оперативного управління.

8.7. Про здійснення КУ «Територіальне медичне об’єднання Багатопрофільна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги» Мелітопольської міської ради безоплатної передачі хірургічного світильника Convelar 1675LED на баланс КУ «Мелітопольський міський пологовий будинок» Мелітопольської міської ради з правом оперативного управління.

8.8. Про здійснення КП «Мелітополькомунтранс» Мелітопольської міської ради Запорізької області безоплатної передачі персонального комп’ютера у зборі, що знаходиться за адресою: м. Мелітополь, вул. О. Невського, 115, на баланс виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області з правом оперативного управління.

8.9. Про здійснення управлінням освіти Мелітопольської міської ради безоплатної передачі підручників на баланси Мелітопольського навчально-виховного комплексу № 16 Мелітопольської міської ради Мелітопольської та загальноосвітньої школи I-III ступенів № 24 Мелітопольської міської ради та з правом оперативного управління.

8.10. Про здійснення управлінням освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області безоплатної передачі дров, що розташовані на територіях навчальних закладів освіти, на баланс територіального центру соціального обслуговування Мелітопольської міської ради Запорізької області з правом оперативного управління.

8.11. Про здійснення Мелітопольською загальноосвітньою школою I-III ступенів № 24 Мелітопольської міської ради Запорізької області безоплатної передачі дров, що розташовані по вул. Садовій, 47, на баланс територіального центру соціального обслуговування Мелітопольської міської ради Запорізької області з правом оперативного управління.

Доповідач: Котлов Д.Г. – начальник управління комунальною власністю


9. Питання зовнішньої реклами:

9.1. Про продовження строку дії дозволів на розміщення об’єктів зовнішньої реклами.

9.2. Про переоформлення дозволів на розміщення об’єктів зовнішньої реклами.

9.3. Про відмову в продовженні строку дії дозволів на розміщення об’єктів зовнішньої реклами.

9.4. Про відмову в продовженні строку дії дозволів на розміщення об’єктів зовнішньої реклами.

9.5. Про анулювання дозволу на розміщення зовнішньої реклами.

9.6. Про звільнення території від об’єкта зовнішньої реклами.

9.7. Про втрату чинності рішення виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області від 14.09.2017 № 171/1 «Про створення комісії з питань розміщення реклами в місті Мелітополі та втрату чинності рішення виконавчого комітету Мелітопольської міської ради від 26.05.2016 № 97».

Доповідач: Котлов Д.Г. – начальник управління комунальною власністю


10. Питання житлово-комунального господарства:

10.1. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області від 25.01.2018 № 19/1 «Про погодження інвестиційної програми комунального підприємства «Водоканал» Мелітопольської міської ради Запорізької області на 2018 рік».

Доповідач: Немченко С.М. – директор КП «Водоканал»

10.2. Про надання повноважень громадським інспекторам з контролю за санітарним станом в місті виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області складати протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення та про внесення змін до рішення виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області від 23.03.2017 № 57 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області від 21.02.2013 № 29/4 «Про затвердження списку громадських інспекторів з контролю за санітарним станом в місті виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області» зі змінами.

Доповідач: Громико О.С. – начальник відділу з благоустрою та екології

 

11. Питання затвердження тарифів, переліку та вартості послуг:

11.1. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Мелітопольської міської ради від 25.01.2018 №18 «Про затвердження ціни на послугу з управління багатоквартирним будинком у житловому фонді м. Мелітополя».

11.2. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області від 28.01.2016 № 12/2 «Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області від 16.10.2014 № 176 …» та втрату чинності рішення виконавчого комітету від 29.12.2016 № 260/6.

11.3. Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, які знаходяться на балансі Мелітопольського державного педагогічного університету ім. Б. Хмельницького, та втрату чинності рішення виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області від 18.05.2017 № 97.

Доповідач: Захарчук Ю.В. – начальник управління соціально-економічного розвитку міста


12. Питання транспортних перевезень:

12.1. Про визнання таким, що не відбувся, конкурс з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування м. Мелітополя.

12.2. Про внесення змін в додаток до рішення виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області від 25.02.2009 № 45/2 «Про затвердження мережі автобусних маршрутів загального користування міста Мелітополя».

12.3. Про призначення тимчасового перевізника пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в місті Мелітополі.

Доповідач: Кучеркова Г.А. – начальник відділу транспорту та зв’язку


13. Інші питання:

13.1. Про визначення уповноваженої особи для організації та проведення допорогових процедур закупівель виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області, затвердження Положення про уповноважену особу для організації та проведення допорогових процедур закупівель.

Доповідач: Білогурова М.В. – начальник відділу з регуляторної політики та тендерних закупівель


Додаткове питання до Порядку денного

засідання виконавчого комітету 12.04.2018


1. Інші питання:

1.1. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області від 15.12.2017 № 235 «Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області на 2018 рік».

ДоповідачЗахарчук Ю.В.начальник управління соціально-економічного розвитку міста

 


< Пред.   След. >

                                                   Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

Мелітопольська міська рада © 2005-2019