Інформація
я маю право

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Відбувся робочий візит представників ПАУСІ щодо обговорення проекту з розвитку громадського бюджету
   

 1 березня відбулась робоча зустріч з представниками Фундації польсько-української співпраці ПАУСІ з обговорення участі міста Мелітополя у Проекті «Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету».

Польсько-українська фундація співпраці ПАУСІ, заснована у квітні 2005 року, спрямовує свою діяльність на передачу Україні успішного досвіду Польщі в переході до ринкової економіки та побудови демократичного громадянського суспільства. Місією Фундації ПАУСІ є розвиток спроможності України інтегруватись до європейських та євроатлантичних структур через запровадження європейського та, зокрема, польського досвіду в Україні, а також інтенсивний транскордонний обмін знаннями та досвідом у ключових сферах, що впливають на розвиток людського капіталу та формування громадянського суспільства.

Проект «Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету» реалізується Фундацією ПАУСІ у рамках проекту «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», що є однією з ініціатив інфраструктурної програми для України та виконуються німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, що діє за дорученням Уряду Німеччини.

Він буде реалізовуватись у 2018-2019 роках та передбачає участь десяти міст та об’єднаних територіальних громад, які мають намір запровадити або вже запроваджують бюджет участі, як інноваційний метод залучення громадян до прийняття рішень та розвитку громадянської освіти.

Проектом передбачено низку заходів: проведення семінарів, тренінгів, форумів, навчального візиту до Польщі, навчання місцевих модераторів, надання консультацій, фінансову підтримку інформаційно-комунікаційної кампанії.

Експерти проекту - це українські, польські та грузинські практики громадського бюджету. Результатами Проекту стануть підвищення обізнаності мешканців громад щодо структури та повноважень органів місцевого самоврядування, процесу формування місцевого бюджету, покращення інфраструктури й соціальної складової за допомогою реалізованих проектів бюджетів участі.

На зустрічі були присутні перший заступник Мелітопольського міського голови Ірина Рудакова, секретар Мелітопольської міської ради Максим Бєльчев, представники структурних підрозділів Мелітопольської міської ради та її виконкому, директор Централізованої бібліотечної системи Інна Єфименко, делегація ПАУСІ, а саме: координатор проектів Фундації ПАУСІ Леонід Донос, член координаційного комітету з впровадження громадського бюджету м. Кременчук Євген Перевезенцев, представник німецької федеральної компанії GIZ Георгій Морозов.

У ході зустрічі сторони обмінялись знаннями та досвідом впровадження громадського бюджету, виявили позитивні тенденції його розвитку в місті Мелітополі, а також ті чинники, на які потрібно звернути увагу. В подальшому координатор та експерти ПАУСІ будуть безпосередньо працювати з представниками міської влади для налагодження роботи Проекту. 

< Пред.   След. >

                                                   Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

Мелітопольська міська рада © 2005-2018