Інформація
я маю право

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Відбулось планове засідання виконавчого комітету
 

 8 лютого відбулось планове засідання виконавчого комітету Мелітопольської міської ради.  Членами виконкому були розглянуті та затвердженні всі питання порядку денного.

 
Засідання виконкому розпочалось з привітань. Мелітопольський міський голова Сергій Мінько проінформував про те, що підбито підсумки обласного благодійного телемарафону до Дня Збройних сил України, в якому Мелітополь бере участь вже третій рік поспіль.
 
Нагадаємо, що У 2017 році одержувачем зібраних коштів в рамках Телемарафону було визначено громадську організацію «Центр «Побратим» із м. Мелітополь, в активі якої відпрацьовані методики психологічної та соціальної реабілітації військових, налагодження спілкування з родинами АТОвців, багатий досвід юридичної допомоги воїнам. Це дозволило жіночій команді «Побратима» консолідувати понад 400 мужніх ветеранів Мелітопольщини та стати прикладом для інших об’єднань по всій Україні.
 
Загалом за результатами телемарафону в 2017 році область зібрала майже 1 млн. грн. матеріальної допомоги ветеранам АТО, які опинилися у складних життєвих обставинах, родинам загиблих героїв та пораненим бійцям. За обсягом зібраних коштів Мелітополь став другим містом після Запоріжжя. Мелітопольці зібрали 102 тис. грн., які будуть направлені на допомогу мешканцям нашого міста.

Сергій Мінько висловив подяку колективам підприємств, установ, організацій, навчальних закладів, громадських організацій та небайдужим громадянам, які зробили свій внесок у цю благородну справу. Також Мелітопольський міський голова виконав почесну місію нагородження найактивніших учасників телемарафону.

Подяку виконавчого комітету Мелітопольської міської ради за свідому громадську позицію, патріотизм та активну участь в обласному благодійному телемарафоні до Дня захисника України та до Дня Збройних Сил України оголошено:

- колективу Таврійського державного агротехнологічного університету в особі ректора Кюрчева Володимира Миколайовича;

- колективу Мелітопольського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Запорізької області в особі начальника Христової Світлани Володимирівни;

- колективу товариства з обмеженою відповідальністю “ВКФ “Мелітопольська черешня” в особі керівника групи компаній Лукоянова Антона Володимировича;

- колективу товариства з обмеженою відповідальністю “Аріс” в особі засновника Чупровського Миколи Петровича;

- колективу товариства з обмеженою відповідальністю “Конструкторсько-технологічне експериментальне підприємство” в особі директора Черняка Анатолія Лазаровича.Окрім цього, Мелітопольський міський голова Сергій Мінько проінформував щодо змін у складі виконавчого комітету. Замість Олександра Васильовича Лопатюка, який склав повноваження у зв'язку зі зміною місця проживання, громадськість буде представляти Олександр Олександрович Зуєв.

На засіданні були розглянуті питання захисту прав дітей, опікунської ради, соціального захисту, освіти, культури та молодіжної політики, комунальної власності, зовнішньої реклами, житлово-комунального господарства, а також житлові та архітектурні питання.

Рішення виконкому оприлюднюються на сайті міської ради в розділі “Документи/Рішення виконавчого комітету Мелітопольської міської ради”.< Пред.   След. >

                                                   Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

Мелітопольська міська рада © 2005-2019