Інформація
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Мелітопольське міське управління Держпродспоживслужби інформує
 

 До відома суб’єктів господарювання різних форм власності що займаються виробництвом та реалізацією кулінарної продукції населенню (кулінарні цехи, заклади громадського харчування, їдальні навчальних, оздоровчих, лікувальних закладів).

Мелітопольське міське управління Держпродспоживслужби повідомляє, що у м. Мелітополі склалася напружена епідеміологічна ситуація по захворюваності на гострі кишкові інфекції серед населення міста. Протягом багатьох років показники захворюваності стабільно залишаються на високому рівні в порівнянні з середньообластними показниками. За 2017 рік зареєстровано 950 випадків захворюваності на ГКІ. Захворюваність на сальмонельоз в місті знаходиться на підйомі, в порівнянні 2016 роком збільшилася в 1,2 рази (67 проти 58 в 2016 р).

Факторний аналіз показав домінуючу дію харчового шляху передачі (91,3%), який в 65 % випадків реалізувався через неправильне приготування або зберігання продуктів харчування в домашніх умовах. Питома вага таких продуктів як молоко та молочна продукція складає 40 %, м’ясна продукція - 32%, риба та рибна продукція - 15 %. Майже 10 % прийшлось на фрукти та овочі, від 2% до 8% - інші продукти харчування (кондитерські вироби, салати, соки, напої, яйця та інші). Збільшився відсоток продукції яка придбана в торгівельній мережі.

Керуючись Законами України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» (ст. 20), «Про захист населення від інфекційних хвороб» (ст. 6), «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» (п. 2 прикінцеві та перехідні положення, суб’єктам господарювання різних форм власності, які займаються виготовленням та реалізацією кулінарної продукції населенню, необхідно забезпечити виконання постанови МОЗ України від 07.11.2001 N 139 «Про затвердження Державних санітарних правил і норм "Мікробіологічні нормативи та методи контролю продукції громадського харчування"(р.4): «виробник зобов'язаний забезпечити постійний - не рідше одного разу на місяць – контроль виробництва за мікробіологічними показниками, готова продукція, напівфабрикати, вода, об'єкти, довкілля та ін. При одержанні незадовільних результатів аналізу хоча б по одному з мікробіологічних показників, проводиться відбір проб розширеного асортименту страв, сировини та напівфабрикатів, а також відбір змивів з об'єктів довкілля та обладнання. У тому випадку, коли виявляється стійке санітарно-гігієнічне неблагополуччя продукції громадського харчування, проводять додатковий мікробіологічний і вірусологічний контроль сировини, напівфабрикатів, допоміжних матеріалів, води та повітря, санітарного одягу працівників підприємств, контроль за веденням технологічних процесів, санітарно-гігієнічного стану всіх виробничих приміщень. На підставі одержаних результатів лабораторних досліджень вживають відповідні санітарно-гігієнічні заходи, контроль за дотриманням санітарних правил, проведення з персоналом додаткових занять з санітарного мінімуму, організація санітарних днів з генеральним прибиранням приміщень, проведення реконструкції або ремонту підприємств громадського харчування».

Проведення лабораторних досліджень можливо здійснювати у лабораторіях, які мають галузь акредитації по дослідженню харчової продукції.

< Пред.   След. >
Мелітопольська міська рада © 2005-2018