Інформація
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Реалізація маркетингової стратегії
 

 5 січня у конференц-залі виконавчого комітету Мелітопольської міської ради відбулося відкрите засідання робочої групи з реалізації маркетингової стратегії міста Мелітополя.

Звертаючись до присутніх, перший заступник міського голови Ірина Рудакова подякувала всім, хто надіслав на розгляд концепції проектів для формування пропозицій участі у конкурсі Фонду підтримки розвитку бізнесу Проекту ПРОМІС. За її словами, Проект та кількість пропозицій надихнули на створення Банку Проектних Ініціатив, що з’явиться незабаром на Інвестиційному порталі в рамках співпраці з Агенцією розвитку Мелітополя.

Це відправна точка для залучення грантів саме за тими проектами, які нам потрібні, відзначила перший заступник міського голови.

Надійний партнер і гостинний господар - саме так називається проект, який буде реалізовуватися у співпраці з Проектом ПРОМІС цього року. Про етапи його реалізації та кінцеві продукти розповіла начальник відділу муніципального маркетингу та прогнозування управління стратегічного розвитку міста. Це – Інвестиційний паспорт Мелітополя, видання «Мелітополь – надійний партнер і гостинний господар» та його відео версія, туристичний буклет та «Школа Амбасадорів Мелітополя». Всі охочі учасники робочої групи увійшли до команди проекту. Таку саму можливість мають всі, хто небайдужий до створення іміджу Мелітополя як туристичного та ділового центру на півдні Запорізької області.

Туризм сьогодні є перспективним напрямком в економіці міст і Мелітополь також розглядає цей напрям та запрошує до співпраці місцевих фахівців та ініціативних городян. Представник місцевої провідної туристичної агенції розповів про апробовані міські туристичні маршрути та проблемні питання у сфері розвитку туризму в Мелітополі.

Також було розглянуто питання складання «дорожніх карт» реалізації проектів маркетингової стратегії та запрошено всіх активістів теж приєднатися до виконання її заходів.

Інформацією щодо значущих спортивних подій цього року, які повинні привернути увагу не тільки мелітопольців, в і жителів всієї країни, поділився начальник управління молоді та спорту, який став керівником ініціативної групи за напрямком маркетингової стратегії «Мелітополь – спортивне місто».

Розглянуто й один з проектів маркетингової стратегії щодо створення нових табличок-вказателів вулиць. Пропозиції щодо відповідного конкурсу чекатимуть за адресою: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script до кінця січня цього року. За цією ж адресою можна звертатися всім бажаючим приєднатися до реалізації маркетингової стратегії.

Наступним кроком стане формування ініціативних груп за напрямками роботи та збір пропозицій щодо пріоритетів виконання заходів маркетингової стратегії. Загальні збори робочої групи вирішено зробити відкритими з широким анонсуванням у ЗМІ.

< Пред.   След. >
Мелітопольська міська рада © 2005-2018