Інформація
я маю право

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Відбулось засідання виконавчого комітету


 28 грудня відбулось планове засідання виконавчого комітету Мелітопольської міської ради.  Членами виконкому були розглянуті всі питання порядку денного.

Засідання виконкому розпочалось із привітань. Перший заступник Мелітопольського міського голови Ірина Рудакова виконала почесну місію нагородження найгідніших мелітопольців, які зробили значний внесок у розвиток волонтерського руху та місцевого самоврядування, а також примножили спортивні здобутки нашого міста.

Відповідно до Указу Президента України за гуманітарну участь в антитерористичній операції відзнакою Президента України нагороджена Требухова Олена Олександрівна, заступник голови правління громадської організації “Центр ПОБРАТИМ”.

Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації за сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у зміцнення місцевого самоврядування в Запорізькій області грамотою Запорізької обласної державної адміністрації нагороджена Чабан Яна Володимирівна, начальник фінансового управління Мелітопольської міської ради.Відповідно до розпорядження голови Запорізької обласної ради за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту Грамотою Запорізької обласної ради нагороджені тренер з боксу ДЮСШ №1 Сергій Онищенко і тренер з вільної боротьби спортивного клубу “Мелітополь” Валентин Русанов.

Грошовими сертифікатами нагороджені:

- вихованці відділення боксу дитячо-юнацької спортивної школи №1 Тихоненко Анастасія, чемпіонка України з боксу серед дівчат; Мезенцев Валерій, бронзовий призер чемпіонату України з боксу серед юніорів; Сайкіна Людмила, вихованка спортивного клубу «Шидай», бронзовий призер чемпіонату України з карате серед молоді та її тренер Алексій Галактіонов.

- Жіноча волейбольна команда, бронзовий призер чемпіонату України з волейболу серед ветеранів в номінації 35+ в особі капітана команди Катерини Гефель.

- Владислав Інодін, представник мелітопольської федерації кіокушинкай карате, бронзовий призер чемпіонату Європи з кіокушин каратє серед чоловіків та його тренер Школяренко Олексій.

- Курасов Дмитро, представник спортивного клубу «Кокоро», срібний призер чемпіонату України з кіокушин карате серед чоловіків.

- Чернишов Артем, представник Мелітопольського центру єдиноборств «Динамо», переможець Кубка України з кікбоксингу серед чоловіків.

- Дурмаджи Артем, представник мелітопольської федерації кіокушинкай кан шогакукай карате, бронзовий призер чемпіонату України з кіокушинкай кан карате, срібний призер чемпіонату України з військово-спортивного багатоборства в розділі рукопашний бій, срібний призер чемпіонату України з кікбоксингу серед дорослих та його тренер Жорняк Андрій.

- Кузьменко Максим, представник комунальної установи «Стадіон «Спартак» ім. О.Олексенка, бронзовий призер Кубка Украины з кікбоксингу серед дорослих.

- Представники спортивного клубу «Терра-спорт»: Шкарупа Михайло, переможець відкритого чемпіонату України з бодібілдінгу серед юніорів; Калмиков Олександр, чемпіон України з пауєрліфтингу серед ветеранів; Стрельцов Валерій чемпіон України з пауерліфтингу серед ветеранів та їх тренер Денис Полєщук.

- Команда «Скала - МДПУ», переможець Кубку України з флорболу серед жіночих команд в особі капітана команди Клименко Анастасії.

   

 

Також до всіх присутніх звернувся заступник Мелітопольського міського голови Іван Федоров.

- Сьогодні ми наочно бачимо, що в цьому році Мелітополь був заслужено названий найспортивнішим містом Запорізької області. Дякую вам за той вклад в спортивне життя міста, який ви зробили!

Він зазначив, що задачею міської влади і надалі є розвиток спортивної інфраструктуру і підтримка спорту. Одним із головних завдань на наступний рік є проект, який місто потребує довгі десятиліття, а саме початок будівництва плавального басейну.

На порядку денному засідання виконкому були затверджені питання захисту прав дітей, опікунської ради, соціального захисту, житлово-комунального господарства, затвердження тарифів, переліку та вартості послуг, а також фінансові, житлові, архітектурні та інші питання.

Під час засідання виконавчого комітету також було розглянуто питання зовнішньої реклами. Так членами виконкому було відмовлено  РА «Стар» у формі ТОВ у продовженні строку дії дозволів на розміщення об’єктів зовнішньої реклами, у зв'язку з розробкою нової концепції щодо розміщення рекламних засобів у місті Мелітополі. 

< Пред.   След. >

                                                   Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

Мелітопольська міська рада © 2005-2019