Інформація
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, пройшли програму «Будуємо майбутнє разом"

 

 Протягом листопада-грудня 2017 року на базі ДНЗ «Мелітопольське вище професійне училище» фахівцем із соціальної роботи Мелітопольського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено модуль «Права та обов’язки» програми профілактики конфліктів та правопорушень серед молоді «Будуємо майбутнє разом». Учасниками програми були діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, а також особи із їх числа, які навчаються у державному навчальному закладі «Мелітопольське вище професійне училище».


Модуль програми спрямований на формування і розвиток у молоді навичок конструктивного та позитивного мислення, саморегуляції, рефлексії, цілепокладання та планування; на спонукання позитивним змінам у поведінці, здатності молоді міста формувати здорові та мирні стосунки з однолітками, членами сім'ї та громади.

Під час лекцій, інтерактивних ігор, розвиваючих вправ учасники програми розширили свої знання про права людини, розвили навички відстоювати свою думку, зберігаючи повагу до інших ідей та думок, вдосконалили навички спілкування та активного слухання і дій в умовах конфліктної ситуації. Було обговорено наступні питання: права та обов’яки дітей, як взаємодіяти і поводитися неповнолітнім дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування із правоохоронцями у найбільш типових ситуаціях, куди звертатись у разі порушення їхніх прав, що робити коли неповнолітніх дітей викликають до відділу поліції або підозрюють у вчиненні злочина. Дуже жваво обговорювались ситуації з життя самих підлітків. Також тренером було наголошено на відповідальності неповнолітніх за вчинення правопорушень та на трьох основних принципах спілкування з поліцією: – НЕ провокуй; – НЕ ображай; – НЕ тікай. Кожен учасник отримав пам’ятку щодо правил спілкування з поліцією.

«Позитивним моментом цієї програми є розважальна складова та ігрова форма подачі матеріалу, що спонукає дітей до подальшого обговорення окреслених ситуацій», — зазначила тренер програми Юлія Прутських.

На завершення програми було організовано перегляд навчальних мультфільмів «Ти і поліція», метою яких є підвищення правової обізнаності молоді. Під час перегляду було підбито основні тезиси програми. По закінченню занять від підлітків було почуто схвальні відгуки щодо необхідності проведення таких занять для молоді. Діти звернули увагу на підвищення власного рівня правової обізнаності та вмотивованості до подальших позитивних змін.

Цю програму було проведено за підтримки міської програми фінансування заходів Мелітопольського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. 

< Пред.   След. >
Мелітопольська міська рада © 2005-2018