Інформація
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Мелітополь знову відвідали експерти проекту ПРОМІС

 28 листопада 2017 року у Мелітополі відбулась презентація Фонду сприяння розвитку малих і середніх підприємств (Фонд), створеного в рамках проекту «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС)‬, під час якої було оголошено початок конкурсу грантів в рамках Фонду.‬‬‬

Участь у заході взяли представники міської ради, депутатського корпусу, малих та середніх підприємств, неурядових організацій, навчальних закладів та команда Проекту ПРОМІС.

Проект «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС) - це проект міжнародної технічної допомоги, який спрямований на зміцнення муніципального сектору в Україні, впровадження ефективного демократичного управління та прискорення економічного розвитку шляхом підвищення спроможності українських міст у сфері демократизації врядування та місцевого економічного розвитку; створення сприятливого середовища для розвитку малого та середнього бізнесу; підтримка процесу децентралізації та інтегрованого планування розвитку на місцевому, регіональному та національному рівнях.

З привітальним словом до всіх присутніх звернулась перший заступник міського голови Ірина Рудакова.

 - Мелітополь є учасником проекту ПРОМІС у складі 16 міст України. На сьогоднішній день в Мелітополі прийнята маркетингова стратегія і розробляється дорожня карта щодо реалізації даної маркетингової стратегії міста. Також був прийнятий бренд міста Мелітополя - це потрібно було нашим партнерам по бізнесу, нашим підприємствам. В рамках підтримки бізнесу був проведений експрес-аналіз роботи наших підприємств і був підготовлений план дій в рамках підтримки виведення продукції підприємств міста на експорт. План дій був не просто розроблений, а й прийнятий депутатами на сесії міської ради. Хочу подякувати команді Проекту ПРОМІС за допомогу і підтримку. Місто розвивається, і головне завдання - не стояти на місці, а рухатися тільки вперед.

‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬Директор Проекту ПРОМІС Олександр Кучеренко у вступному слові привітав учасників заходу.

Головний експерт з розвитку бізнесу Проекту Валерій Кокоть розповів про підтримку, яку надаватиме Фонд щодо створення сприятливого середовища для розвитку підприємництва та місцевого економічного розвитку в м.Мелітополь. Зокрема, для м.Мелітополь розроблена програми «Сприяння просуванню продукції міста Мелітополь на зовнішні ринки». Програма ставить на меті вироблення місцевої політики та напрацювання ефективних рішень для розвитку експортної діяльності в м. Мелітополі, яка ґрунтується на наявних в місті ресурсах та умовах господарювання, враховує стратегічні напрями розвитку міста, регіональні та світові ринкові тенденції.

Координатор Фонду МСП Валерія Ткаченко проінформувала учасників про основні критерії та процедуру відбору проектних заявок в рамках Фонду.

Після виступів учасники презентації мали можливість поставити запитання та отримати більш детальну інформацію щодо роботи Фонду (умов фінансування, строків подання заявок на фіннасування, критерії відбору проектних заявок тощо).‬‬‬‬

 

< Пред.   След. >
Мелітопольська міська рада © 2005-2018