Інформація
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Бізнес-інкубатор у Мелітополі перетворює ідеї на успішний бізнес

 У Мелітополі 19 жовтня відбулось урочисте відкриття «Бізнес-інкубатору ТДАТУ». Студенти Таврійського державного агротехнологічного університету й молоді підприємці отримали можливість перетворити ідеї у реальний бізнес. На відкриття «Бізнес-інкубатору ТДАТУ» було запрошено першого заступника міського голови Ірину Рудакову.Цього навчального року за підтримки Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області» за участю UHBDP у Таврійському державному агротехнологічному університеті розпочав роботу «Бізнес-інкубатор ТДАТУ».

На відкритті також були присутні перший проректор ТДАТУ Олександр Скляр, декан факультету економіки та бізнесу Сергій Карман , заступник директора департаменту економічного розвитку і торгівлі ЗОДА Вікторія Самусь, генеральний директор державної організації “Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області” Володимир Степаненко.

До всіх з привітальним словом звернулась перший заступник міського голови Ірина Рудакова.

- Мелітополь досить активно бере участь у всіх проектах, які спрямовані на підтримку бізнесу. Бізнес-інкубатор надає можливість молоді розвиватися. А міська влада завжди підтримує такі ініціативи та проекти. Ви знаєте, що на передодні святкування 233-річчя Дня міста був прийнятий бренд Мелітополя, новий логотип. Основне гасло його "саме тут". Тому я вам бажаю "саме тут навчатись", "саме тут працювати", "саме тут бути успішними". Успіхів Вам у вашій роботі!

В свою чергу перший проректор ТДАТУ Олександр Скляр подякував міській владі та Ірині Володимирівні особисто за підтримку всіх починань, оскільки керівництво, викладацький склад та студентство ТДАТУ безпосередньо працює з міською владою для розвитку тих бізнесових направлень, які впроваджуються в місті та районі. Також Олександр Григорович побажав “Бізнес-інкубатору ТДАТУ” плідної роботи і запевнив, що реалізація проекту буде достойною.

Учасники інкубатору зможуть отримати безкоштовну підтримку власних бізнес-ініціатив та зможуть започаткувати власну справу, навчитись формувати команду та розвивати здібності лідера.

У програмі бізнес-інкубатору теоретична та практична допомога з економічних питань, маркетинг, облік та оподаткування, консультації провідних фахівців, крім того, відвідування успішних приватних підприємств та знайомство з практикою ведення бізнесу.

Викладачі та провідні фахівці допоможуть учасникам «Бізнес-інкубатору ТДАТУ» розробляти та обґрунтовувати реальні бізнес-плани, які стануть основою для перетворення ідеї у реальний бізнес. У подальшому учасники матимуть змогу презентувати власні бізнес-плани у конкурсах стартапів з метою отримання реальної грантової підтримки та залучення потенційних інвесторів для розвитку власної справи.

Учасники проекту розповіли, що прагнуть організувати власний бізнес для набуття економічної незалежності, а також мають за мету отримати фінансову підтримку для втілення власних ідей та мрій у життя.

Долучитись до учасників проекту можуть всі, хто бажає започаткувати власний бізнес, отримати безкоштовну підтримку фахівців. Для отримання детальної інформації звертайтесь за телефоном/viber 097-994-33-64 або на сторінку «Бізнес-інкубатора ТДАТУ» у соціальній мережі  facebook.com/bimelitopol/

< Пред.   След. >
Мелітопольська міська рада © 2005-2018