Інформація
я маю право

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
засідання конкурсного комітету по перевезенню пасажирів у місті Мелітополі

ПРОТОКОЛ засідання конкурсного комітету по перевезенню пасажирів у місті Мелітополі.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1) Звіт голови робочої групи про виявлення здійснення пасажироперевізниками порушень умов укладених договорів та чинного законодавства України.

По-першому питанню:

Слухали:

Камчатний В.Л.: Відповідно до завдання на перевірку від 08.12.2007 року, з 08 по 10 грудня 2007 року було проведено перевірку додержання пасажироперевізниками вимог Закону України “Про автомобільний транспорт”, Постанови Кабінету Міністрів України від 18.02.97 № 176, рішення виконавчого комітету Мелітопольської міської ради від 28.12.2006 №275/2 та умов укладених договорів, на якій було встановлено:

08.12.2007 року (перевірка на просп. Б. Хмельницького о 17.00) –перевезення пасажирів не здійснюються;

09.12.2007 року (перевірка на перехресті вул. Г.Сталінграду та просп. 50 річчя Перемоги, о 9.00) – частково здійснюються перевезення на маршрутах №№ 17,15, 7, 20, 11а, 16а та 24, а всі інші маршрути не обслуговуються зовсім;

09.12.2007 року (перевірка на перехресті вул. Червоноармійська та просп. Б.Хмельницького, о 10.30) – відповідно до графіку руху перевезення здійснюються на маршрутах № 30 та №2, на маршрутах № 24 та №6 перевезення здійснюються частково, а всі інші маршрути не обслуговуються зовсім;

10.12.2007 року (перевірка відповідно до отриманих скарг, о 10.30) – транспортне обслуговування населення відновлено, але на маршрутах які обслуговуються ПП "Дизель-ТД" (Березовська Оксана Анатоліївна), ПП "Мотор-експрес" (Будагов Володимир Іванович) та ПП "Транзит" (Ткач Іван Іванович) самовільно підвищено тариф на перевезення до 1,50 грн.

Громико С.П.: Як було зазначено на попередньому екстреному засіданні конкурсного комітету о 12.00 08.12.2007 року почався страйк водіїв маршрутних таксі, після чого нами провадилась перевірка роботи перевізників на маршрутах міста з 08-10 грудня 2007 року. Так 08 та 09.12.2007 року було встановлено не виїзд перевізників на маршрути міста на підставі чого міським головою було проведено нараду з перевізниками щодо стану пасажироперевезень у місті, на якій перевізникам було повторно роз’яснена процедура зміни тарифів на пасажироперевезення, а також було виписано попередження про розірвання договорів у випадку не усунення порушень та не відновлення роботи автомобільного транспорту на міських маршрутах загального користування в термін до 10.12.2007 року.

Однак, перевірка проведена 10.12.2007 року встановила, що на маршрутах міста продовжуються порушення договірних умов, а саме ПП "Дизель-ТД" (Березовська Оксана Анатоліївна), ПП "Мотор-експрес" (Будагов Володимир Іванович) та ПП "Транзит" (Ткач Іван Іванович) самовільно встановили на маршрутах, які обслуговують вартість проїзду – 1,50 грн., тим самим порушивши істотні умови договору.

Окрім цього, на маршрутах міста продовжуються грубі порушення чинного законодавства України, а саме примушування до участі у страйку шляхом насильства чи погрози застосування насильства та примушування працівника міського автомобільного транспорту до невиконання своїх службових обов’язків шляхом погрози заподіянням тяжких тілесних ушкоджень або знищенням майна цього працівника. Всі зазначені дії є прямим порушенням чинного законодавства, а саме:

Закон України „Про транспорт”

Стаття 18. Страйки на транспорті

Припинення роботи (страйк) на підприємствах транспорту може бути у разі невиконання адміністрацією підприємства умов тарифних угод, крім випадків, пов’язаних з перевезенням пасажирів, обслуговуванням безперервно діючих виробництв, а також, коли страйк становить загрозу життю і здоров’ю людини.

КРИМIНАЛЬНИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ

Стаття 174. Примушування до участі у страйку або перешкоджання участі у страйку

Примушування до участі у страйку або перешкоджання участі у страйку шляхом насильства чи погрози застосування насильства або шляхом інших незаконних дій - карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років.

Стаття 280. Примушування працівника транспорту до невиконання своїх службових обов’язків

1. Примушування працівника залізничного, повітряного, водного, автомобільного, міського електричного чи магістрального трубопровідного транспорту до невиконання своїх службових обов’язків шляхом погрози вбивством, заподіянням тяжких тілесних ушкоджень або знищенням майна цього працівника чи близьких йому осіб, - карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років.

2. Ті самі дії, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, - караються обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк.

3. Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, вчинені організованою групою або поєднані з насильством, небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого, або такі, що спричинили загибель людей чи інші тяжкі наслідки, - караються позбавленням волі на строк від п’яти до дванадцяти років.

Стаття 356. Самоправство

Самоправство, тобто самовільне, всупереч установленому законом порядку, вчинення будь-яких дій, правомірність яких оспорюється окремим громадянином або підприємством, установою чи організацією, якщо такими діями була заподіяна значна шкода інтересам громадянина, державним чи громадським інтересам або інтересам власника, - карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до трьох місяців.

Говорков В.В.: Ситуація, яка склалась на маршрутах міста вимагає від нас рішучих дій по вирішенню зазначеного питання. Дії осіб, що стоять за страйком, не входять у жодні рамки, це не тільки порушення законів України, це зневага до всіх мешканців міста, у тому числі до своїх співробітників.

У зв’язку з чим, пропоную надіслати до Мелітопольської міжрайонної прокуратури, Мелітопольського міського відділу УМВС України в Запорізькій області, 2-му патрульному батальйону військової частини 3033 внутрішніх військ МВС України, Запорізького обласного територіального відділення антимонопольного комітету України, Територіального управління Головної державної інспекції на автомобільному транспорті у Запорізькій області та іншим правоохоронним органам листи щодо співпраці з питань врегулювання ситуації на транспорті.

Мутєв С.Ф.: Пропоную на підставі зібраних матеріалів рекомендувати виконавчому комітету Мелітопольської міської ради розірвати договори на пасажиро перевезення, з тими перевізниками, що порушують умови договорів та законодавства України.

Вирішили:

1. Сектору транспорту та зв’язку виконавчого комітету Мелітопольської міської ради надіслати до Мелітопольської міжрайонної прокуратури, Мелітопольського міського відділу УМВС України в Запорізькій області, 2-му патрульному батальйону військової частини 3033 внутрішніх військ МВС України, Запорізького обласного територіального відділення антимонопольного комітету України, Територіального управління Головної державної інспекції на автомобільному транспорті у Запорізькій області та іншим правоохоронним органам листи щодо співпраці з питань врегулювання ситуації на транспорті.

2. Підготувати проект рішення виконавчого комітету Мелітопольської міської ради щодо розірвання договорів на пасажироперевезення з підприємствами ПП "Дизель-ТД" (Березовська Оксана Анатоліївна), ПП "Мотор-експрес" (Будагов Володимир Іванович) та ПП "Транзит" (Ткач Іван Іванович).

3. Звернутись до керівництва підприємств на яких є пасажирський транспорт з метою отримання допомоги у разі повторних дій вищезазначеними підприємствами направленими на дестабілізацію пасажироперевезень міста.

Голосували: ЗА– одностайно.

Інформація надана секретарем конкурсного комітету Ю.В. Семченко

< Пред.   След. >

                                                   Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

Мелітопольська міська рада © 2005-2020