Інформація
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (6192) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (06192) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Депутати не дійшли згоди для продовження сесії

  19 квітня було заплановане продовження засідання 31-ї чергової сесії Мелітопольської міської ради. Проте через повторне висування ультиматумів зі сторони «Опозиційного блоку» та Партії ветеранів Афганістану роботу депутати так і не розпочали.

Намагаючись вплинути на рішення представників "Опозиційного блоку" слово брали директор КП "Водоканал" Сергій Васюренко, голова міської організації ветеранів Євген Бабенко та представник міського товариства інвалідів Ніна Федоренко. 

Директор КП "Водоканал" Сергій Васюренко відзначив, що прийняття рішень на сесії міськради вкрай важливе для всього міста. Він намагався переконати депутатів проголосувати за затвердження інвестпрограми КП "Водоканал", поповнення статутного капіталу та співфінансування ремонтів каналізаційних колекторів. Адже доки ці рішення не будуть прийняті -  страждатимуть мелітопольці, оскільки руйнування колекторів відбувається скрізь. С. Васюренко описав катастрофічну ситуацію з колектором в гаражному кооперативі на вул. Осипенко, де тривають провали та на вул. Героїв Сталінграду. 

- Маючи на складі труби співробітники КП "Водоканал" не можуть приступити до роботи, через те, що депутати не голосують за виділення коштів, - відзначив директор КП "Водоканал" Сергій Васюренко.

Другим право висловитись взяв голова міської організації ветеранів Євген Бабенко.

- У нас залишилося тільки 120 ветеранів війни. Ці люди ціною крові дозволяють нам зараз жити, але через ваші політичні чвари вони не можуть отримати допомогу. Ми звернулися до виконавчої влади з проханням заохотити до 9 травня по 1 тис грн. матеріальної допомоги. Допоможіть ветеранам! Відкиньте чвари, адже ваша головна задача - допомагати людям, - звернувся до депутатів Євген Бабенко.

Від міського товариства інвалідів, виступила Ніна Федоренко з проханням розпочати сесію міської ради, адже інакше представники товариста інвалідів не зможуть закупити акумулятори для своїх транспортних засобів.

Перший заступник міського голови Ірина Рудакова також спробувала фактами спонукати представників від "Опозиційного блоку" до роботи зачитавши листа від заступника голови обласної державної адміністрації Віктора Скоблікова в якому зазначено наступне:

"Міжвідомчою комісією попередньо погоджено для реалізації у поточному році проект "Реконструкція центральних очисних споруд КП "Водоканал" ММР ЗО, за умови термінового виділення коштів з місцевого бюджету м. Мелітополь на співфінансування проекту. Враховуючи викладене, просимо у найкоротший термін надати до облдержадміністрації рішення Мелітопольської міської ради щодо співфінансування проекту у розмірі 631, 722 тис.грн. У разі не подання цього рішення об'єкт не буде включений до проекту постанови КМУ про затвердження переліку проектів, які фінансуватимуться за рахунок коштів ДФРР у 2017 році."

- Внаслідок цього існує загроза не отримання державних коштів на завершення надзвичайно важливого для мешканців Мелітополя проекту щодо забезпечення якісною питною водою, - резюмувала перший заступник міського голови Ірина Рудакова. 

Вислухавши всіх до трибуни вийшла керівник фракції "Опозиційного блоку" Галина Данильченко, яка переадресувала всі звернення і виступи до міського голови Сергія Мінько. Також Г.Данильченко зазначила, що гроші з обласного бюджету відстоювали і депутати "Опозиційного блоку" у тому числі.

Аби знайти компроміс хоча б з надзвичайно важливих питань порядку денного, від прийняття яких залежить виплата допомоги ветеранам ВВВ і виділення коштів на закупівлю акумуляторів для інвалідних візків, міський голова запропонував лідерам фракцій зібратись в його кабінеті на погоджувальну раду. Проте і там депутати не змогли дійти згоди. 

- Після погоджувальної ради було прийнято наступне рішення. Вимоги, які виставляє "Опозиційних блок" є неприйнятними. Що стосується гострих соціальних питань, які не залежно від того чи проголосують найближчим часом депутати, чи ні, ряд комерційних підприємств "Мелітопольська черешня" та благодійний фонд "Романа Романова" знайдуть кошти в розмірі 80 тис. грн. на закупівлю акумуляторів для інвалідних візків і 123 тис. грн. на виплати ветеранам Великої Вітчизняної війни матеріальної допомоги до 9 Травня. В усьому іншому ми посилаємося на розсудливість депутатів від "Опозиційного блоку". Ми розуміємо, що ініціатором і керівником даного конфлікту є Балицький Євген Віталійович. Тому мені доведеться вимагати від нього звіт про те, що він зробив за дві каденції роботи в Верховній Раді України. Також я надам йому перелік питань та проситиму роз'яснень його політики та поведінки щодо дестабілізації в м. Мелітополі за 1,5 роки. Всі говорять про конфлікт міського голови і міськради. Але його немає. Є претензії народного депутата до порядку і спокою міської влади. І він, замість того, щоб виконувати свої прямі обов'язки, регулярно втручається в роботу міськради  та міської влади. Як на мене, настав час поставити йому ці питання та отримати відповіді. В понеділок ми зустрінемося на погоджувальній раді та вже остаточно приймемо рішення щодо роботи міської ради. А сьогодні я оголошую продовження перерви 31-ї сесії Мелітопольської міської ради, - резюмував міський голова Сергій Мінько.

 

< Пред.   След. >
Мелітопольська міська рада © 2005-2018