Інформація
я маю право

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Відкриття Всеукраїнського форуму «Мелітополь інтеркультурний: джерела та горизонти діалогу»
   

 З метою реалізації «Стратегії розвитку міста Мелітополя до 2010 р.», «Плану міжкультурної інтеграції міста Мелітополь на 2015–2020 рр.» та Плану роботи Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького на 2016–2017 н. р. 21–23 вересня на базі університету проводиться Всеукраїнський форум «Мелітополь інтеркультурний: джерела та горизонти діалогу».

Продолжение материала
Мелитополь снова собрал всеукраинский интеркультурный форум
 

 22 сентября в МГПУ им. Б. Хмельницкого состоялось торжественное открытие Всеукраинского форума «Мелитополь интеркультурный: источники и горизонты диалога». Это уже третья встреча на мелитопольской земле, посвященная вопросам интеркультурности.

Продолжение материала
В Луцьку презентували План міжкультурної інтеграції Мелітополя
   

 19.08 2016 року на передодні дня народження міста Луцьк, на базі управління культури Луцької міської ради відбувся тренінг з інтерактивними презентаціями: “Децентралізація. Перспективи розвитку громад” (спікер, Лідія Євтушенко, представник Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України), “Значення стратегічного менеджменту для ефективного функціонування державних і приватних неприбуткових інституцій” (Тетяна Білецька, незалежний консультант з питань проектного менеджменту та розвитку інституційного потенціалу, член Європейської мережі з культурного менеджменту та культурної політики).

Продолжение материала
Сергей Минько презентовал интеркультурный Мелитополь в Сумах
 

 29 июля по приглашению мэра г. Сумы в рамках программы “Интеркультурные города Украины” Мелитопольский городской голова Сергей Минько принял участие во встрече с координатором проекта Ксенией Ховановой-Рубикондо, а также экспертом по разработке стратегии и обустройстве городского пространства Полом Чапманом.

Продолжение материала
відбулося засідання Координаційної ради громадських об’єднань національних меншин
 

5 липня у м. Запоріжжя в Центрі національних культур «Сузір’я» обласної універсальної бібліотеки відбулося засідання Координаційної ради громадських об’єднань національних меншин. У засіданні прийняла участь делегація від міста Мелітополя, на чолі з Наталією Козерятською – в.о.голови Спілки громадських організацій «Рада національних товариств», Оленою Арабаджи – членом правління караїмського національно-культурного товариства «Джамаат», Ольгою Фоміною - головним спеціалістом відділу культури Мелітопольської міської ради.

 
Продолжение материала
Еврейская община приглашает детей в интеркультурный лагерь “Мозаика”
 

 Это стало возможным благодаря участию в конкурсе грантов для реализации социально-культурных проектов за средства городского бюджета, направленных на развитие и благоустройство Мелитополя.

Продолжение материала
План міжкультурної інтеграціі м. Мелітополя отримав високу оцінку Програми РЄ "Інтеркультурні міста"
 

 Розробка Плана міжкультурної інтеграціі м. Мелітополя 2015-2020 є однією з кращих практик втілення принципів інтеркультурності в Україні. Як повідомила експерт Ради Європи з питань інтеркультурної політики, науковий радник Програми "Інтеркультурні міста" РЄ Ксенія Рубікондо (Страсбург, Франція), документ було розміщено на офіційній сторінці Ради Європи, присвяченій Мережі українських інтеркультурних міст, щоб поділитися цією цінною практикою з іншими містами Європи і України, які є учасниками Програми.

Посилання на публікацію: http://www.coe.int/.

Мелітополь бере участь у кампаніїї Програми Інтеркультурні Міста Ради Європи до дня біженців
 

 Сьогодні, 20 червня, 99 міст-учасників Європейської мережі Інтеркультурних Міст спільно святкують Всесвітній День Біженців разом з багатьма країнами світу, що організовують спеціальні заходи щоб привернути увагу до проблематики мільйонів біженців та внутрішніх переселенців, які були змушені покинути свої домівки, міста чи країни через війну, конфлікти, чи переслідування.

 
Продолжение материала
Мелитополь продолжает работу в направлении межкультурной интеграции
 

 17 июня в исполкоме состоялось информационное мероприятие по вопросам участия Мелитополя в программе Совета Европы "Интеркультурные города".

Продолжение материала
РОБОЧИЙ ВІЗИТ СЕРГІЯ МІНЬКО В ІНТЕРКУЛЬТУРНИЙ НОРВЕЗЬКИЙ БЕРГЕН
 

  9-10 червня 2016 року Мелітопольський міський голова Сергій Мінько, разом з представниками інтеркультурних європейських міст Більбао (Іспанія), Боткирка (Швеція), Бухарест (Румунія), Лісабон (Португалія), Люблін (Польща), Невшатель (Швейцарія), Нойкельн ( Німеччина), Патра (Греція), Реджо-нель - Емілія ( Італія), Сан Себаст’ян (Іспанія), Санта-Марія-да-Фейра (Португалія), Валлетта (Мальта), та українського міста Суми, яке нещодавно приєдналось до даної мережі, візьме участь в навчальному візиті з питань інтеграції біженців в норвезькому місті Берген.

 

Продолжение материала
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 51 - 60 из 137

                                                   Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

Мелітопольська міська рада © 2005-2019