Інформація
я маю право

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
ТИЖДЕНЬ БОЛГАРІЇ В МЕЛІТОПОЛІ

 

 На базі Центральної міської бібліотеки ім. М. Лермонтова Болгарське товариство «Балкани», Клуб болгарської літератури та історії, Центр болгаристики та лекторат болгарської мови при МДПУ ім. Б. Хмельницького відзначили декілька важливих свят Болгарії.

Продолжение материала
День рідної мови в Мелітополі
 

До міжнародного дня рідної мови міський відділ культури виготовив яскравий відеоролик про те, які мови рідні для жителів інтеркультурної столиці України - Мелітополя.

Посилання на відео у Ютубі: https://www.youtube.com/watch?v=z1JOsdBe6mc&app=desktop

На флешмоб мелітопольських школярів «Діти Авдіївки. Зігріємо серцями» відгукнулась вся Україна
   

 Біда з’являється тоді, коли її зовсім не чекаєш. У цей момент важливо не залишитись з горем сам на сам, а відчувати підтримку не тільки оточуючих, рідних, близьких, адже біда чужою не буває. Жахливо, що у ХХІ столітті діти змушені навчатися під ворожим вогнем. Події в Авдіївці відгукнулися болем й в серцях дітей, які проживають далеко поза зоною АТО.

 Третього лютого управління освіти Мелітопольської міської ради, Мелітопольська загальноосвітня школа 8 ініціювала проведення флешмобу "Діти Авдіївки. Зігріємо серцями".

Продолжение материала
Вечір вшанування пам’яті Васила Левського - Національного героя Болгарії
 

  На базі Центральної міської бібліотеки ім. М. Лермонтова Болгарське товариство «Балкани», Клуб болгарської літератури та історії, Центр болгаристики та лекторат болгарської мови при МДПУ ім. Б. Хмельницького провели вечір вшанування пам’яті Васила Левського.

Продолжение материала
Народний ансамбль німецької пісні «Едельвейс» відзначив 25-річчя
   15 лютого у рамках міжкультурної інтеграції в бібліотеці ім. М. Горького відбулася творча зустріч з українською громадською організацією німецької культури «Zuhause», що в перекладі означає «Рідна домівка».
Продолжение материала
Внештатный советник городского головы Людмила Афанасьева стала «Интеркультурным деятелем - 2016»
   Внештатный советник городского головы по вопросам интеркультурной интеграции Мелитополя Людмила Афанасьева стала  «Интеркультурным деятелем — 2016», победив в конкурсе Совета Европы. 
Продолжение материала
Інтеркультурне свято дошкільнят Мелітополя
 

 В рамках міського інтеркультурного фестивалю «Коло друзів», що незабаром в Мелітополі відсвяткує 25-річний ювілей, з метою виховання почуття патріотизму та формування національних цінностей, 15 грудня 2016 року був проведений конкурс «Панночка (паночок) Національність», який зібрав дітей з тринадцяти дошкільних навчальних закладів міста.

Продолжение материала
Інтеркультурний семінар в Іспанії
 

 27-28 жовтня в Сан Себаст’яні (Іспанія) проходив семінар "Подолання упереджень і взаємодія з релігійними меншинами", організований в рамках програми Ради Європи та при співпраці з університетом Токіо.

Продолжение материала
Эксперт Совета Европы Ксения Рубикондо изучает индекс интеркультурности Мелитополя
 

 Интеркультурный Мелитополь продолжает выполнять условия Меморандума ІСС-UA, одной из которых является проведение анализа городов по Индексу интеркультрности (ІСС Index).

27-28 октября в Мелитополе в рабочим визитом побывала эксперт Совета Европы по интеркультурности, куратор Сети интеркультурных городов Украины Ксения Рубикондо. В рамках визита Ксения встретилась в городским головой Сергеем Минько, руководителями и представителями структурных подразделений.

Продолжение материала
“Вера. Надежда. Любовь” в интеркультурной столице Украины
 

 22-23 октября в Мелитополе состоялся Всеукраинский молодежный фестиваль национальных культур "Вера. Надежда. Любовь". Цель, которую преследовали организаторы, - показать, на сколько представители национальностей, проживающих в Украине, колоритны, многогранны, дружны. И все они очень творческие люди. Не случайно местом проведения фестиваля стал именно Мелитополь - интеркультурная столица Украины, город, где в дружбе и взаимопонимании более двух веков живут представители более 100 национальностей.

 
Продолжение материала
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 41 - 50 из 137

                                                   Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

Мелітопольська міська рада © 2005-2019