Інформація
я маю право

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Відбулось засідання з питань етнополітики та міжнаціональних відносин

 

 30 жовтня в  Запорізькій облдержадміністрації відбулося виїзне засідання Експертної ради з питань свободи совісті та діяльності релігійних організацій, а також Експертної ради з питань етнополітики при Міністерстві культури України. У заході взяли участь провідні науковці, фахівці з питань етнополітики та міжнаціональних відносин науково-дослідних установ, представники інститутів громадянського суспільства.


Продолжение материала
Вже втретє Мелітополь гостинно приймає учасників інтеркультурного форуму

 Проводити інтеркультурні форуми напередодні Дня народження нашого рідного міста стало доброю традицією. Цьогорічний захід «Академія інтеркультурного діалогу» присвячений осмисленню та взаємопорозумінню у багатокультурному світі. У ньому взяли участь представники Програми Ради Європи “Інтеркультурні міста”, Ради національних спільнот України, міської влади та громадських організацій.

Продолжение материала
В Мелитополе отметили День коренных народов мира
 

 9 августа в городе Мелитополе Запорожской области в караимском интеркультурном музее «Кале» прошел социально-культурный форум «Три народа – один корень», посвященный Международному дню коренных народов мира.

Продолжение материала
Запрошуємо взяти участь у форумі до Міжнародного дня корінних народів світу

 Мелітопольський комітет сприяння поверненню кримськотатарського народу на історичну батьківщину “Азат» та Мелітопольське національно-культурне караїмське товариство “Джамаат” запрошують взяти участь у соціально-мистецькому форумі «Три народи — один корінь» до Міжнародного дня корінних народів світу.


Продолжение материала
Маленькі мелітопольці весело провели час в інтеркультурному таборі
   

 Протягом 16-27 липня в Мелітополі проходив інтеркультурний табір “Мозаїка”, учасниками якого стали діти з різних національно-культурних товариств міста віком від 6 до 11 років.

Продолжение материала
ТДАТУ переймає європейський досвід впровадження системи НАССР

 

 Колектив кафедри харчових технологій Таврійського державного агротехнологічного університету систематично підвищує і вдосконалює свій кваліфікаційний рівень, забезпечуючи високий рівень підготовки фахівців. Викладачі кафедри проходять стажування, семінари, тренінги не лише в Україні, а й за кордоном. Черговим заходом подібного напрямку став навчально-практичний тренінг із сертифікації за системою НАССР, організований Міжнародним Торгівельним Центром спільно з Асоціацією «Ягідництво України».

Продолжение материала
Кращі студенти ТДАТУ зможуть безкоштовно навчатися у Німеччині

 

 Вже другий рік поспіль студенти ТДАТУ мають можливість отримати разом із дипломом нашого університету диплом Університету Прикладних Наук Анхальт (Hochschule Anhalt, Anhalt University of Applied Sciences), що розташований у Німеччині.

Продолжение материала
Викладачі ТДАТУ – учасники зарубіжного стажування в Польщі

Сьогодні інтернаціоналізація стає вагомим індикатором якості вищої освіти. Вона полягає в активній взаємодії між країнами з метою співпраці та обміну досвідом у сфері освіти. Інтернаціоналізація вищої освіти передбачає узгодження системи заходів для успішної міжнародної взаємодії, а також обмін знаннями та досвідом.

Враховуючи вищезазначене, з 20 червня по 11 липня 2018 року, проходило стажування для науково-педагогічних працівників на базі університету Collegium Civitas (м. Варшава, Польща) за підтримки Європейської ліги професійного розвитку та Центру польської освіти.

Продолжение материала
Запрошуємо всіх небайдужих до співпраці з вивчення нематеріальної культурної спадщини

 25 червня 2018 року на засіданні Вченої Ради Мелітопольського державного педагогічного університету ім. Богдана Хмельницького була заслухана інформація проректора університету, доцента О.С. Арабаджи про участь у нараді в Софії, яка була організована Регіональним центром з охорони нематеріальної культурної спадщини в південно-східній Європі під егідою ЮНЕСКО.

Продолжение материала
відбувся мітинг до Дня кримськотатарського прапора
  

 26 червня у Мелітополі відбувся мітинг «Два прапори - єдина країна», присвячений Дню кримськотатарського прапора.Продолжение материала
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 11 - 20 из 137

                                                   Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

Мелітопольська міська рада © 2005-2019