Advertisement
Інформація
 
 
 
 
 
 
 
 

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (6192) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (06192) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Управління соціального захисту населення повідомляє
 

Графік

проведення особистого прийому громадян начальника управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області на 2017 рік

Графік

проведення “гарячих” телефонних ліній начальника управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області на 2017 рік за тел.: 42-83-20

Графік

проведення виїзних прийомів громадян управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області на 2017 рік

Запрошуємо взяти участь!

До уваги жителів Мелітополя!
 
УСЗН повідомляє!
 

 У зв’язку з прийняттям змін до Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчими органами міських рад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.02.2006 № 187 після закінчення строку дії довідки закладу охорони здоров’я № 070/0, але не рідше ніж один раз на три роки, подається нова медична довідка. У разі неподання такої довідки особа, яка понад три роки перебуває на обліку для забезпечення санаторно-курортної путівки, знімається з обліку.

 
Продолжение материала
Запрошуємо на урочисте відкриття міського заходу «Заради здоров’я, заради життя!»

 З нагоди відзначення в місті Мелітополі 7 квітня Всесвітнього дня здоров’я, запрошуємо Мелітопольців на урочисте відкриття міського заходу «Заради здоров’я, заради життя!», який відбудеться о 15.00 біля центрального входу у парк культури та відпочинку ім. Горького.

Продолжение материала
Активних мешканців міста закликають стати дослідниками культурної сфери Мелітополя

  З метою офіційного визнання культури новим вектором подальшого соціально-економічного розвитку міста Мелітополя, формування позитивного іміджу міста та сталих партнерських відносин між місцевою владою та городянами фахівці зі сфери культури, маркетологи та прогресивні управлінці беруться за створення стратегічного документу розвитку галузі культури та культурної політики міста Мелітополя.

Розпочинаючи цей процес, 7-10 квітня відбудеться освітній семінар з підготовки культурних мапувальників міста – небайдужих мешканців, що готові отримати нові навички та застосувати власні знання задля культурного та економічного розвитку Мелітополя. Ініціатором процесу є відділ культури Мелітопольської міської ради Запорізької  області, який залучив культурних новаторів зі всієї України.

Продолжение материала
У Мелітополі завершився опалювальний сезон

 

 Про це на брифінгу 31 березня розповів керівник підприємства ТОВ «Мелітопольські теплові мережі» Олексій Козлов.

Продолжение материала
Запрошуємо взяти участь у арт-фестивалі соціального мистецтва - Том Сойєр FEST 2017
 

 Запрошуємо Вас взяти участь в щорічному міському арт-фестивалі соціального мистецтва - Том Сойєр FEST 2017.

Фестиваль - унікальна масштабна ініціатива городян, що об'єднала представників різних громадських організацій, державних установ, підприємців, людей з інвалідністю, студентів і школярів. У 2016 році до нас приєдналося більше 650 мелітопольців з активною громадянською позицією, які відданою справою продемонстрували любов до рідного міста.

Продолжение материала
«#Shevchenko Postcard Challenge»

 В рамках Відкритого міжміського мистецького проекту «#Shevchenko Postcard Challenge» оголошується конкурс на виготовлення Шевченківських листівок, зроблених власноруч, до 17.04.2017.

До участі в конкурсі запрошуються усі зацікавлені мешканці міста без вікових обмежень. На конкурс представляється індивідуальна творча листівка ручної роботи, виконана в довільних техніках, яка має містити віршовані рядки  з творчості Т.Г. Шевченка.

На переможців чекають приємні сюрпризи та цінні подарунки!

Детальна інформація про конкурс в групі:

- https://vk.com/otdelculturemelitopol

- https://www.facebook.com/otdelculturemelitopol/?ref=bookmarks

До уваги отримувачів державних допомог!

 

 Управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області повідомляє, що указом Президента України та рішенням РНБО заборонено розміщення державних коштів у наступних санкційних банках: «Сбербанк», «Промінвестбанк», «ВіЕс банк», «ВТБ Банк», «БМ Банк».

Громадянам, які отримували державні допомоги у вищезазначених банках, необхідно терміново відкрити рахунки в інших банках для зарахування грошових коштів та повідомити про нові рахунки управління соціального захисту населення за адресою: м. Мелітополь, просп. Б. Хмельницького, буд. 68А, каб. 21, тел. 42-83-30.

<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 41 - 50 из 1012
Мелітопольська міська рада © 2005-2017