Інформація
я маю право

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Розпочато відбір для запрошення учасників для надання послуг технічного нагляду
   

 Розпочато відбір для запрошення учасників для надання послуг технічного нагляду в рамках реалізації Надзвичайної кредитної програми для відновлення України (далі – НКПВУ) по наступним субпроектам: «Палац культури залізничників, вул. Чайковського, 61, м. Мелітополь, Запорізька обл. - капітальний ремонт» (коригування).

З оновленою процедурою закупівель послуг з технічного нагляду для субпроектів в рамках НКПВУ можна ознайомитися на сайті: http://www.minregion.gov.ua/napryamki-diyalnosti/international-cooperation/nadzvichayna-kreditna-programa-dlya-vidnovlennya-ukrayini/onovlena-protsedura-zakupivel-tehnichnogo-naglyadu-dlya-subproektiv-v-ramkah-nkpvu/Продолжение материала
Розпочато відбір для запрошення учасників для надання послуг технічного нагляду
 

 Розпочато відбір для запрошення учасників для надання послуг технічного нагляду в рамках реалізації Надзвичайної кредитної програми для відновлення України (далі – НКПВУ) по наступним субпроектам: «ЗОШ І-ІІІ ступеня №8, вул. Михайла Оратовського, 147 м.Мелітополь Запорізької області –капітальний ремонт».

З оновленою процедурою закупівель послуг з технічного нагляду для субпроектів в рамках НКПВУ можна ознайомитися на сайті: http://www.minregion.gov.ua/napryamki-diyalnosti/international-cooperation/nadzvichayna-kreditna-programa-dlya-vidnovlennya-ukrayini/onovlena-protsedura-zakupivel-tehnichnogo-naglyadu-dlya-subproektiv-v-ramkah-nkpvu/

Продолжение материала
До уваги учасників дорожнього руху!

 У зв'язку з проведенням ремонтних робіт на водоводі по вул. Петра Дорошенка (від вул.Університетської до вул.Гетьманської) 12.09.2019 до 16:00 буде перекрито рух транспорту.
До уваги учасників дорожнього руху!

 У зв'язку з проведенням ремонтних робіт з реконструкції каналізаційного колектора по вул. Гетьмана Сагайдачного (від пр. Б. Хмельницького до вул. Ломоносова)  з 8:00 30.08.2019 орієнтовно на 30 днів буде перекрито рух транспорту. Схема об'їзду додається.
Продолжение материала
До уваги учасників дорожнього руху!
   У зв'язку з проведенням дорожніх робіт по вул. Ломоносова від бул. 30-річчя Перемоги до просп. Б. Хмельницького на цій ділянці дороги ускладнено рух транспорту. Об'їзд здійснюється за маршрутом вул.Ломоносова - вул.Чкалова - вул.Чайковського - вул.Гетьмана Сагайдачного - вул.Воїнів-інтернаціоналістів.
До уваги учасників дорожнього руху!
  У зв'язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт по вул. Героїв України (від просп. Б. Хмельницького до вул. М. Грушевського)  до 30.07.2019 включно буде обмежено рух транспорту.
Продолжение материала
До уваги учасників дорожнього руху!

 У зв'язку з проведенням ремонтних робіт по вул. Костенка (від вул. Героїв України до вул. М. Грушевського)  орієнтовно на 14 днів буде перекрито рух транспорту.

14 червня в Мелітополі оголошено День жалоби
 

 Відповідно до розпорядження міського голови «Про оголошення дня жалоби» від 07.06.2019 №265-р та у зв’язку з п'ятими роковинами трагедії - загибелі екіпажу Іл-76 в небі над м. Луганск при виконанні бойового завдання 14.06.2014, на вшанування пам’яті військовослужбовців – учасників Антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил, які загинули, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України 14 червня в Мелітополі оголошено Днем жалоби.

На знак скорботи за загиблими військовослужбовцями буде приспущено Державний прапор України з чорною стрічкою на будівлях і спорудах органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств, установ, організацій.

Також в документі наголошується на необхідності скасування розважально-концертних заходів на території міста.

ТОВ «УМВЕЛЬТ Мелітополь» інформує
   

   ТОВ «УМВЕЛЬТ Мелітополь» планує з червня 2019 року перегляд тарифів на вивезення та захоронення твердих побутових відходів та рідких побутових відходів . У зв’язку з цим відповідні розрахунки представлені для розгляду виконавчому комітету Мелітопольської міської ради.


Продолжение материала
До уваги учасників дорожнього руху!

 У зв’язку з проведенням в м. Мелітополі заходів з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у м.Мелітополі 09.05.2019 буде перекрито рух транспорту:

- з 05.00 до 10.00 — перекриття дорожнього руху на майдані Перемоги;

- з 09.00 до 10.00 — перекриття дорожнього руху по проспекту Б. Хмельницького;

- з 09.30 до 10.30 — перекриття дорожнього руху по вул. Героїв України від проспекту Б. Хмельницького до вул. Бейбулатова.

Схема організації дорожнього руху під час проведення Дня пам’яті та примирення і відзначення в м.Мелітополі 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні додається.

Продолжение материала
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 1 - 10 из 1497

                                                   Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

Мелітопольська міська рада © 2005-2020