Advertisement
Інформація
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (6192) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (06192) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
У бібліотеці ім. М.Ю. Лермонтова відбулася зустріч-подорож «В Країні, де сходить сонце»

 

 29 березня в читальному залі бібліотеки ім. М.Ю. Лермонтова відбулася зустріч-подорож «В Країні, де сходить сонце». Захід приурочений до Року Японії в Україні. Метою віртуальної подорожі було ознайомлення школярів з історією Країни, де сходить сонце, з особливостями та своєрідністю японської культури та з самими японцями – народом-загадкою нашого століття.

Продолжение материала
У Мелітопольському краєзнавчому музеї відкрилися дві ювілейні пам’ятні виставки
   

 В залі почесних громадян Мелітопольського міського краєзнавчого музею 29 березня 2017 року о 14 годині відкрилися дві ювілейні пам’ятні виставки.

 

Продолжение материала
СУЧАСНЕ УКРАЇНСЬКЕ КІНО: НОВИЙ ПОГЛЯД НА ВІТЧИЗНЯНІ СТРІЧКИ

 

 25 березня 2017 року в Мелітопольському краєзнавчому музеї відбувся перший в місті кінолекторій "СУЧАСНЕ УКРАЇНСЬКЕ КІНО: НОВИЙ ПОГЛЯД НА ВІТЧИЗНЯНІ СТРІЧКИ".

Продолжение материала
В рамках лекторію «З нами – наша історія!» відбулась історико-краєзнавча патріотична година

 24 березня 2017 року у Мелітопольському краєзнавчому музеї відбулась історико-краєзнавча патріотична година «Ім’я видатного археолога Бориса Михайлова у сучасних назвах вулиць!», присвячена перейменуванню вул. Комінтерна на вул. Бориса Михайлова, в рамках лекторію «З нами – наша історія!» - про історію нових назв вулиць.

Продолжение материала
У краєзнавчому музеї погортали сторінки екожурналу “Вода – джерело життя”

 

 Всесвітній день води відзначається щорічно 22 березня у багатьох країнах світу. День був запроваджений 22 лютого 1993 року за рішенням Генеральної Асамблеї ООН. Згідно з резолюцією Генеральної Асамблеї ООН, запропоновано проводити екологічні заходи, присвячені збереженню та освоєнню водних ресурсів.

У Мелітопольському міському краєзнавчому музеї 22 березня 2017 року погортали сторінки екожурналу «Вода – джерело життя» для учнів 5-го класу гімназії «Таврія» с.Костянтинівка Мелітопольського району.

Продолжение материала
відбулась літературно-краєзнавча акція «Поетична вітальня до Всесвітнього дня поезії»

 

 21 березня 2017 року в Мелітопольському міському краєзнавчому музеї відбулась літературно-краєзнавча акція «Поетична вітальня до Всесвітнього дня поезії».

Продолжение материала
Союз краеведов Мелитопольщины отметил пятилетие
 

 17 марта в ДК им. Т.Г. Шевченко состоялось торжество по поводу 5-летия создания общественной организации “Союз краеведов Мелитопольщины”. Поздравить исследователей родного края пришли представители городской власти, духовенства, высших учебных заведений города, коллеги из областного центра, общественники и неравнодушные горожане.

Продолжение материала
В Мелитополе пройдет фестиваль греческой культуры
   В субботу, 18 марта, Мелитопольское общество греков отмечает 25-летие создания. По этому случаю, а также к 196-й годовщине независимости Греции в Мелитополе состоится фестиваль греческой культуры.
Продолжение материала
ВІДБУЛАСЬ ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ С.І. АВДЄЄНКО «РАСПЯТЫЙ СОБОР»

 

 На базі Мелітопольського міського краєзнавчого музею у четвер 16 березня 2017 року о 14.00 відбулась презентація нової книги Сергія Авдєєнка «Распятый собор».

Мелітопольський письменник Сергій Іванович Авдєєнко відомий як автор багатьох історико-документальних книг, у тому числі й на православну тематику. У новій книзі розповідається про трагічну долю собору Олександра Невського в м. Мелітополі Запорізької області.

Продолжение материала
Відбулась I науково-культурна акція: «Квадратура трикутника в творчості Івана Франка»

 

 15.03.2017 у Мелітопольському міському краєзнавчому музеї було організовано  I  науково-культурну акцію «Квадратура трикутника в творчості Івана Франка» з метою вшанування пам’яті видатного українського письменника та поцінування його спадщини. Захід був спрямований на науковий огляд головних літературних тенденцій у творчій спадщині митця, зокрема на прикладі його праці «Одвертий лист до галицької української молодежі». Учасниками заходу стали учні старших класів та викладачі ліцею «Творчість».

Продолжение материала
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 71 - 80 из 782
Мелітопольська міська рада © 2005-2017