Advertisement
Інформація
 
 
 
 
 
 
 

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (6192) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (06192) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Союз краеведов Мелитопольщины отметил пятилетие
 

 17 марта в ДК им. Т.Г. Шевченко состоялось торжество по поводу 5-летия создания общественной организации “Союз краеведов Мелитопольщины”. Поздравить исследователей родного края пришли представители городской власти, духовенства, высших учебных заведений города, коллеги из областного центра, общественники и неравнодушные горожане.

Продолжение материала
В Мелитополе пройдет фестиваль греческой культуры
   В субботу, 18 марта, Мелитопольское общество греков отмечает 25-летие создания. По этому случаю, а также к 196-й годовщине независимости Греции в Мелитополе состоится фестиваль греческой культуры.
Продолжение материала
ВІДБУЛАСЬ ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ С.І. АВДЄЄНКО «РАСПЯТЫЙ СОБОР»

 

 На базі Мелітопольського міського краєзнавчого музею у четвер 16 березня 2017 року о 14.00 відбулась презентація нової книги Сергія Авдєєнка «Распятый собор».

Мелітопольський письменник Сергій Іванович Авдєєнко відомий як автор багатьох історико-документальних книг, у тому числі й на православну тематику. У новій книзі розповідається про трагічну долю собору Олександра Невського в м. Мелітополі Запорізької області.

Продолжение материала
Відбулась I науково-культурна акція: «Квадратура трикутника в творчості Івана Франка»

 

 15.03.2017 у Мелітопольському міському краєзнавчому музеї було організовано  I  науково-культурну акцію «Квадратура трикутника в творчості Івана Франка» з метою вшанування пам’яті видатного українського письменника та поцінування його спадщини. Захід був спрямований на науковий огляд головних літературних тенденцій у творчій спадщині митця, зокрема на прикладі його праці «Одвертий лист до галицької української молодежі». Учасниками заходу стали учні старших класів та викладачі ліцею «Творчість».

Продолжение материала
Відбулась ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ ВАЛЕРІЯ ТИМОФЄЄВА «МЕЛОДИЯ ДУШИ»

 

 У 2017 році (26 червня за старим стилем) виповнюється 100 років з дня народження Почесного громадянина Мелітополя Гавриїла Юрійовича Шульгіна. Музичний педагог, хормейстер, диригент, композитор, громадський діяч,викладач Мелітопольського училища культури (працював до 2000 року) відійшов у кращий світ 7 квітня 2005.

Зять Г.Ю.Шульгіна, колишній науковий співробітник Мелітопольського міського краєзнавчого музею Валерій Тимофєєв, підготував до друку та видав з нагоди ювілею біографічний документальний нарис про свого тестя. Книга обсягом 296 сторінок із ілюстраціями щойно побачила світ невеликим накладом (100 примірників) завдяки співфінансуванню частини витрат для її видання з боку Мелітопольської міської ради.

Продолжение материала
В МЕЛІТОПОЛІ СТАРТУЄ СОЦІАЛЬНО-КУЛЬТУРНА ІНІЦІАЦІЯ «МОЯ СУЧАСНА БІБЛІОТЕКА»
 

 13 березня 2017 року в Мелітопольській мерії було підписано Меморандум про співпрацю щодо реалізації проекту «Розробка Стратегії перетворення публічних бібліотек Мелітополя в інформаційно-дозвіллєві центри для громадян з урахуванням побажань жителів міста» між  міською владою в особі міського голови С.А. Мінька,  Мелітопольським державним педагогічним університетом імені Богдана Хмельницького в особі ректора А.М. Солоненка та громадською організацією «Мелітопольська волонтерська група «Патріот» в особі керівника організації О.А. Леонтьєвої.

 Проект реалізовується також в рамках міської програми «Розвиток галузі культури м. Мелітополя», ініційованою відділом культури Мелітопольської міської ради, та буде покладений в основу Стратегії розвитку культури м. Мелітополя.

Продолжение материала
ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ ЧИТЦІВ ПОЕЗІЇ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

 

 11 березня в читальному залі бібліотеки ім. М. Лермонтова за підтримки Мелітопольської міської ради Запорізької області відбувся Конкурс читців поезії Тараса Шевченка, у якому взяли участь 62 конкурсанти в трьох вікових категоріях: «Діти», «Юнацтво» та «Дорослі».

Продолжение материала
Сьогодні минає 203 роки з дня народження видатного українця Т.Г. Шевченка

 

  9 березня на Площі Перемоги представники виконавчої влади та городяни міста вшанували пам'ять Великого Кобзаря Тараса Григоровича Шевченка.

Продолжение материала
Відбулась урочиста церемонія "Жінка року 2017"

 

 7 березня 2017 року в Палаці культури ім. Т.Г. Шевченка відбулась урочиста церемонія щорічної відзнаки «Жінка року». На заході були присутні представники міської влади, депутатського корпусу, колективи міста, громадськість.

Продолжение материала
Відбулась презентація нової книги С. Авдєєнка «Три подвига Василия Петрова»

 

 До 95-річчя від дня народження Василя Петрова, в читальному залі бібліотеки ім. М.Ю. Лермонтова відбулася презентація книги С.Авдєєнка «Три подвига Василия Петрова».

Пам'ять нашого народу містить багато імен тих, хто прославив Батьківщину і в мирний час, і в годину лихоліття. Серед героїв воєнної доби особливе місце займає наш земляк Василь Петров. Про нього, людину, яка стала легендою, до кінця війни знали, напевно, всі військовослужбовці на фронті. Ім'я Василя Петрова, довгі роки було відомо на території всієї країни. А сьогодні про українського артилериста Василя Степановича Петрова, який втратив обидві руки в битві при форсуванні Дніпра восени 1943 року, але знайшов у собі сили повернутися на фронт і отримати другу зірку Героя, знають далеко не всі. Зазвичай про відомих людей ми дізнаємося завдяки книгам.

Продолжение материала
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 31 - 40 из 736
Мелітопольська міська рада © 2005-2017