Advertisement
Інформація
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (6192) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (06192) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Поповнення державної скарбниці платниками Мелітопольської ОДПІ
 

 Мелітопольською ОДПІ Головного управління ДФС у Запорізькій області за січень-лютий 2016 року забезпечено збір коштів до державного бюджету в обсязі більше 46 млн. гривень. У порівнянні з аналогічним періодом 2015 року надходження збільшились  на 19 млн. грн.

Продолжение материала
До уваги клієнтів центрів сертифікації ключів!
   

 У зв’язку зі скороченням штатної чисельності Інформаційно-довідкового департаменту ДФС з 3 березня 2016 р. припиняють свою роботу окремі пункти реєстрації користувачів Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС. Зокрема, у Запорізькій області із зазначеної дати не працюватимуть віддалені пункти реєстрації у м. Бердянськ, м. Мелітополь та м. Енергодар.

 

 Для отримання послуг електронного цифрового підпису просимо звертатись до пунктів реєстрації користувачів розташованих в обласних центрах.

 Більш детальну інформацію щодо режиму роботи пунктів реєстрації користувачів Акредитованого центру сертифікації користувачів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС можна переглянути за посиланням: http://acskidd.gov.ua/contacts

Робота Центрів обслуговування платників Мелітопольської ОДПІ дає позитивні результати
   

 З початку року, завдяки здійсненню інноваційних кроків, було забезпечено своєчасну та якісну організацію та координацію роботи ЦОП та спрощено можливість отримання адміністративних, інформаційних та консультаційних послуг в органах ДФС.

 Із загальної кількості послуг через Центри обслуговування платників Мелітопольської ОДПІ за січень 2016 року надано 16625 послуг (у тому числі  адміністративних -750).

Продолжение материала
Спрощенці Мелітопольської ОДПІ заплатили до бюджету більше 4 млн. Грн. з початку року
 

 Як відзначив начальник Мелітопольської ОДПІ Валерій Літинський , у січні поточного року малий та середній бізнес регіону демонструє впевненість у сплаті єдиного податку. З початку року єдиний податок збагатив місцеві скарбниці більше ніж на 4,2 млн. грн. єдиного податку, що перевищує надходження за аналогічний період минулого року на 16,5 %.

Продолжение материала
На соціальні гарантії – більше 36,5 млн. грн. від платників Мелітопольської ОДПІ
 

 У Мелітопольській ОДПІ ГУ ДФС у Запорізькій області протягом січня 2016 року платники єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування сплатили більше 36,5 млн. грн.

Продолжение материала
Фахівці Мелітопольської ОДПІ пояснюють податкові зміни платникам податків
   

 Днями фахівці Мелітопольської ОДПІ Головного управління ДФС у Запорізькій області організували та провели безкоштовний семінар в актовій залі Мелітопольської ОДПІ для платників податків щодо роз'яснення положень Податкового кодексу України з урахуванням змін та актуальних питань застосування податкового законодавства при складанні податкової звітності.

Продолжение материала
Операція «Акциз-2016»
   

 Оперативними співробітниками підрозділу податкової міліції Мелітопольської ОДПІ протягом січня місяця 2016 року в рамках операції «Акциз - 2016» було встановлено 5 фактів реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів без наявності ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. В результаті чого було описано продукції на загальну суму 141,5 тис. гривень, з них алкогольних напоїв на суму 131,9 тис. гривень та тютюнових виробів на суму 9,6 тис. гривень. В даних діях вбачаються ознаки адміністративного правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст. 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ! БЕЗКОШТОВНИЙ СЕМІНАР!

Шановні платники податків!

03 лютого 2016 року в актовій залі Мелітопольської ОДПІ  (м. Мелітополь, вул. Кірова, 31, каб. 320) відбудеться безкоштовний семінар з роз’яснення положень Податкового кодексу України з урахуванням змін. Початок об 11-00.

Увага! Шахраї!
   

 Останнім часом в місті Мелітополі почастішали випадки, коли невідомі особи під видом співробітників Державної фіскальної служби звертаються до юридичних осіб – суб’єктів господарювання та фізичних осіб – підприємців нібито для проведення перевірок, з вимогами щодо перерахування на розрахункові рахунки або сплату готівкових коштів на різноманітні потреби (фінансова допомога, пожертвування тощо).

Продолжение материала
Мелітопольські оперативники вилучили з продажу підакцизні товари майже на 3 млн. грн.
 

 За 12 місяців 2015 року працівниками підрозділу податкової міліції Мелітопольської ОДПІ здійснювались заходи направлені на очищення ринку підакцизних товарів від фальсифікату та незаконно ввезеної на територію України підакцизної продукції.

Продолжение материала
Від роботи мелітопольських оперативників – майже 2 млн. грн. до бюджету
 

 За 2015 рік з метою збільшення надходжень до бюджету з несплачених податків тіньового сектору економіки за матеріалами оперативних співробітників Мелітопольської ОДПІ до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 14 матеріалів про кримінальні правопорушення, з них 13 тяжкі та особливо тяжкі. Про це повідомив начальник оперативного управління Мелітопольської об’єднаної державної податкової інспекції Андрій Олександрович Білан.

Продолжение материала
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 89 - 99 из 285
Мелітопольська міська рада © 2005-2017