Advertisement
Інформація
 
 
 
 
 
 

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (6192) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (06192) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Деклараційна кампанія у розпалі!
   В Україні триває кампанія «Декларування – 2016», яка розпочалася з 1 січня та буде продовжуватися до 3 травня 2016 року.
Продолжение материала
Шановні керівники органів державної влади та органів місцевого самоврядування!
 

 До початку роботи електронної системи подання та оприлюднення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, суб'єкти декларування зобов'язані подавати Декларації відповідно до ст. 12 Закону України від 07 квітня 2011 року №3206-УІІ «Про засади запобігання і протидії корупції» (далі - Закон №3206).

Продолжение материала
У місцевих бюджетах Мелітополя – майже 13 мільйонів гривень єдиного податку
 

 «Мелітопольські спрощенці нинішнього року стабільно збільшують сплату єдиного податку. А це позитивний сигнал для місцевих громад, оскільки єдиний податок належить до тих платежів, що є бюджетоутворюючим для місцевих бюджетів. Відтак, лідери територіальних громад повинні бути зацікавлені у створенні комфортних умов для розвитку малого бізнесу», - зазначає начальник Мелітопольської ОДПІ Валерій Літинський.

Продолжение материала
ЕКОНОМТЕ СВОЇ СИЛИ ТА ЧАС: ДОСТУПНІ ОНЛАЙН-СЕРВІСИ ВІД ДЕРЖАВНОЇ ФІСКАЛЬНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
 

 Мелітопольська ОДПІ повідомляє, що на веб-порталі Державної фіскальної служби України  можна скористатися електронними сервісами, які надають можливість раціонально використовувати та економити робочий час.

Продолжение материала
У 2016 році платники Мелітопольської ОДПІ спрямували на соціальний захист майже 69,5 млн. Грн. ЄСВ
   

 За січень-лютий 2016 року платники Мелітополя та району сплатили майже 69,5 млн. грн. єдиного соціального внеску. Саме таку суму ЄСВ суб‘єкти господарювання спрямували на соціальну підтримку суспільно вразливих верств населення - про це повідомив  начальник Мелітопольської ОДПІ Валерій Літинський. За словами посадовця, тільки у лютому 2016 року до державного бюджету від платників податків надійшло майже 33 млн.грн. ЄСВ.

Продолжение материала
Поповнення державної скарбниці платниками Мелітопольської ОДПІ
 

 Мелітопольською ОДПІ Головного управління ДФС у Запорізькій області за січень-лютий 2016 року забезпечено збір коштів до державного бюджету в обсязі більше 46 млн. гривень. У порівнянні з аналогічним періодом 2015 року надходження збільшились  на 19 млн. грн.

Продолжение материала
До уваги клієнтів центрів сертифікації ключів!
   

 У зв’язку зі скороченням штатної чисельності Інформаційно-довідкового департаменту ДФС з 3 березня 2016 р. припиняють свою роботу окремі пункти реєстрації користувачів Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС. Зокрема, у Запорізькій області із зазначеної дати не працюватимуть віддалені пункти реєстрації у м. Бердянськ, м. Мелітополь та м. Енергодар.

 

 Для отримання послуг електронного цифрового підпису просимо звертатись до пунктів реєстрації користувачів розташованих в обласних центрах.

 Більш детальну інформацію щодо режиму роботи пунктів реєстрації користувачів Акредитованого центру сертифікації користувачів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС можна переглянути за посиланням: http://acskidd.gov.ua/contacts

Робота Центрів обслуговування платників Мелітопольської ОДПІ дає позитивні результати
   

 З початку року, завдяки здійсненню інноваційних кроків, було забезпечено своєчасну та якісну організацію та координацію роботи ЦОП та спрощено можливість отримання адміністративних, інформаційних та консультаційних послуг в органах ДФС.

 Із загальної кількості послуг через Центри обслуговування платників Мелітопольської ОДПІ за січень 2016 року надано 16625 послуг (у тому числі  адміністративних -750).

Продолжение материала
Спрощенці Мелітопольської ОДПІ заплатили до бюджету більше 4 млн. Грн. з початку року
 

 Як відзначив начальник Мелітопольської ОДПІ Валерій Літинський , у січні поточного року малий та середній бізнес регіону демонструє впевненість у сплаті єдиного податку. З початку року єдиний податок збагатив місцеві скарбниці більше ніж на 4,2 млн. грн. єдиного податку, що перевищує надходження за аналогічний період минулого року на 16,5 %.

Продолжение материала
На соціальні гарантії – більше 36,5 млн. грн. від платників Мелітопольської ОДПІ
 

 У Мелітопольській ОДПІ ГУ ДФС у Запорізькій області протягом січня 2016 року платники єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування сплатили більше 36,5 млн. грн.

Продолжение материала
Фахівці Мелітопольської ОДПІ пояснюють податкові зміни платникам податків
   

 Днями фахівці Мелітопольської ОДПІ Головного управління ДФС у Запорізькій області організували та провели безкоштовний семінар в актовій залі Мелітопольської ОДПІ для платників податків щодо роз'яснення положень Податкового кодексу України з урахуванням змін та актуальних питань застосування податкового законодавства при складанні податкової звітності.

Продолжение материала
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 45 - 55 из 246
Мелітопольська міська рада © 2005-2017