Інформація
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (6192) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (06192) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Затверджено нову форму декларації з податку на нерухоме майно
Наказом Міністерства доходів і зборів від 05.12.2013 р. № 766 «Про затвердження форми податкової декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки», затверджено нову форму податкової декларації з податку на нерухоме майно. У новій формі серед відомостей про наявні об'єкти житлової нерухомості, що додається до декларації, додана графа для відображення, коду території, на якій розташований об'єкт житлової нерухомості, по КОАТУУ.

Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

ГУ Міндоходів у Запорізькій області.
Загальний обсяг експорту українського чавуна та феросплавів минулого року сягнув 1,7 млрд. доларів
За статистикою Міністерства доходів і зборів минулого року експорт чавуну склав 823 млн. доларів, а феросплавів 906 млн. доларів. У свою чергу імпортовано цих товарів на 6 млн. та 318 млн. доларів відповідно.

У порівнянні з 2012 роком, спостерігається незначне підвищення обсягу експорту цих товарів – на 1,1%.
Продолжение материала
За якою формою необхідно надати декларацію з податку на прибуток за 2013 рік
Якщо підприємство подавало декларацію з податку на прибуток щоквартально (у І кварталі отримано збиток) то за якою формою необхідно надати декларацію з податку на прибуток за 2013 рік?

Наказом Міністерства доходів і зборів України від 30.12.13 № 872 затверджена форма Податкової декларації з податку на прибуток підприємств (оприлюднена в Офіційному віснику України від 24.01.2014 № 6).
Продолжение материала
У січні в Єдиному реєстрі зареєстровано податкових накладних на 47 млрд. гривень
За перший місяць 2014 року суб’єкти господарювання зареєстрували в Єдиному реєстрі податкових накладних майже 4 млн. документів. Загальна сума зареєстрованих накладних перевищила 47 млрд. гривень.

Із загальної кількості накладних понад 431,9 тис. – це документи із сумами ПДВ понад 10 тис. гривень. Нагадаємо, що реєстрація таких накладних була введена з 1 січня 2012 року.
Продолжение материала
В які терміни платнику податку на прибуток необхідно подати фінансову звітність
В які терміни платнику податку на прибуток необхідно подати до органів доходів і зборів річну фінансову звітність?

Відповідно до пункту 46.2 статті 46 Податкового кодексу України, платник податку на прибуток разом з річною податковою декларацією має подавати річну фінансову звітність у порядку, передбаченому для подання податкової декларації.
Продолжение материала
Мелітопольська ОДПІ запрошує школярів до участі в конкурсі!
  Стартував Всеукраїнський конкурс дитячої творчості "Очима дитини про бюджет країни", який покликаний виховати культуру сумлінного платника податків, зборів та платежів у школярів та ознайомити їх із професією фахівця податкової та митної справи.

Наразі проходить перший етап конкурсу, який відбувається на районному рівні і триватиме до квітня 2014 року. Участь приймають дві категорії учнів загальноосвітніх навчальних закладів:

І категорія: станом на 1 січня 2014 року виповнилося 9-11 років;
ІІ категорія: станом на 1 січня 2014 року виповнилося 12-15 років.
Продолжение материала
Про Мелітополь рідний дбай – декларацію подай!
  З 1 січня 2014 року розпочалася кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2013 році.

Як повідомила начальник Мелітопольської ОДПІ Світлана Гаврилова, у січні цього року 142 громадянина міста та Мелітопольського району вже задекларували 5 мільйонів та майже 400 тисяч гривень минулорічних доходів. Податок до сплати у місцеві бюджети склав 306 тисяч гривень.

Оскільки сплата податків є громадянським обов’язком перед державою та суспільством, то у 2014 році декларацію про майновий стан і доходи обов’язково треба подати тим громадянам, які отримували протягом 2013 року доходи не від податкових агентів, іноземні доходи, доходи від здійснення операцій з інвестиційними активами, від надання майна в оренду фізичним особам, доходи у вигляді виграшів у гральних закладах, спадщини чи подарунків, інші доходи, які не були оподатковані протягом року за місцем виплати доходу, але не є звільненими від оподаткування.

Нагадаємо, що відзвітувати про свій майновий стан і доходи, отримані торік, слід до 1 травня 2014 року, а сплатити податок – до 1 серпня цього ж року.
Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс збільшив можливості пошуку інформації

У загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі Міндоходів – «ЗІР» покращилися умови пошуку інформації з питань оподаткування, митної справи, єдиного внеску та використання електронного цифрового підпису.

Ресурс «ЗІР» дозволяє користувачам здійснювати пошук інформації по певному податку, напрямку діяльності, в т.ч. з використанням ключових слів, шляхом перегляду за певні періоди інформації, при цьому не лише по запитаннях-відповідях, але і по відповідях на письмові звернення, які були надані із використанням Бази знань, назвах нормативних та інформаційних документів. У перспективі планується запровадження інтерактивних посилань на взаємопов’язані документи.
Продолжение материала
Коли починає діяти ставка з ПДВ 17% відповідно до норм ПКУ?
  Відповідно до ст. 193 р. V Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) ставки податку встановлюються від бази оподаткування в таких розмірах:

а) 17 відсотків;

б) 0 відсотків.

П. 10 підрозділу 2 р. ХХ ПКУ встановлено, що за податковими зобов’язаннями з ПДВ, що виникли:

з 1 січня 2011 року до 31 грудня 2014 року включно ставка податку становить 20 відсотків;

з 1 січня 2015 року – 17 відсотків.
Навіть новостворені можуть бути платниками ПДВ
  З початку цього року право на добровільну реєстрацію платником ПДВ отримали ще й ті особи, які лише планують здійснювати господарську діяльність (без наявності будь-яких обсягів оподатковуваних операцій). Такі суб’єкти господарювання можуть подати Реєстраційну заяву (далі – Заява) про добровільну реєстрацію платником ПДВ державному реєстратору під час реєстрації бізнесу. Ця Заява є додатком до реєстраційної картки, що подається для проведення державної реєстрації юридичної особи або фізичної особи - підприємця. Державний реєстратор передає до органу Міндоходів скановану електронну копію реєстраційної заяви одночасно з відомостями з реєстраційної картки.

Відповідна норма передбачена Законом України від 24.10 2013 № 657-VII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо обліку та реєстрації платників податків та удосконалення деяких положень», який набрав чинності з 1 січня 2014 року.
Міндоходів планує об’єднати звітність з ПДФО та ЄСВ для зручності підприємців

Міністерство доходів і зборів планує вже найближчим часом впровадити єдину звітність з податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску. Ця можливість неодноразово обговорювалася на зустрічах представників ділових кіл з керівництвом Міністерства та була підтримана керівником відомства Олександром Клименко.

Об’єднання звітності дозволить скоротити документообіг для підприємств та самозайнятих громадян, а також  зменшить для них витрати часу на виконання процедур сплати податків.
Продолжение материала
<< В начало < Предыдущая 31 32 33 34 Следующая > В конец >>

Всего 331 - 341 из 372
Мелітопольська міська рада © 2005-2018