Конференц-зал

Трансляция


Advertisement
Інформація
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (6192) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (06192) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
За незаконную торговлю налоговики изъяли подакцизных товаров на общую сумму 150 тысяч гривен

13 февраля, в одном из мелитопольских баров, сотрудники оперативного управления Мелитопольской ОГНИ выявили нарушения деятельности заведения. Милиционеры установили, что продажа алкогольных напитков осуществлялся владелицей без наличия лицензии на право розничной торговли алкогольными напитками. В ходе осмотра правоохранители описали алкоголь почти на 50 тысяч гривен. На сегодня степень ответственности хозяйки заведения определяется согласно действующему законодательству.

12 февраля в Мелитополе, в торговом киоске, сотрудники оперативного управления Мелитопольской ОГНИ выявили факт торговли табачными изделиями без соответствующих документов. Мелитопольчанка продавала сигареты не имея свидетельства о государственной регистрации субъекта хозяйствования и лицензии на право розничной торговли табачными изделиями. В ходе осмотра сигареты на 35 тысяч были описаны.
 
Днями ранее подобный факт нарушения в сфере торговли подакцизными товарами был установлен в  с. Семеновка. В торговых киосках продавали табачные без лицензии. Общая стоимость изъятых в ходе проверок изделий составила 50 тысяч гривен. Сейчас решается вопрос о привлечении нарушителей к ответственности.
Запорізькі оперативники вилучили тютюну і алкоголю на 200 тис. гривень
  Оперативні співробітники на території м. Запоріжжя та Запорізької області встановили 6 фактів реалізації тютюнових виробів без наявності відповідних дозвільних документів (ст.156  КУаАП України «Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами»). Із незаконного обігу вилучено 11,5 тис. пачок тютюнових виробів на загальну суму 138,6 тис. гривень.

Окрім цього, оперативні співробітники ГУ Міндоходів у Запорізькій області встановили 5 фактів реалізації алкогольних напоїв без ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольною продукцією (ст.156 Кодексу України про адміністративні правопорушення). Вилучено алкогольних напоїв на загальну суму 64,5 тис. гривень.

ГУ Міндоходів у Запорізькій області.
Завищили витрати аби не сплатити до бюджету півмільйона гривень

Оперативні співробітники Головного управління Міндоходів у Запорізькій області розпочали кримінальне провадження стосовно ухилення від сплати податків  одного з підприємств м. Запоріжжя.

Підприємство займалось торгівлею металами та металевими рудами. Його службові особи вирішили поживитись за кошти держави. Вони збільшували витрати підприємства у результаті чого загальна сума ухилення від сплати податків склала понад 500 тис. гривень.

ГУ Міндоходів у Запорізькій області.
Запорізьке підприємство на Інтернет-послугах ухилилося від сплати податків майже на 3 млн. гривень
  Службові особи одного з підприємств м. Запоріжжя, які під час надання різноманітних рекламних послуг за допомогою мережі Інтернет, шляхом відображення у податковій звітності підприємства безтоварних операцій, ухилились від сплати податків на суму понад 2 млн. 900 тис. гривень.

За матеріалами оперативних співробітників Головного управління Міндоходів у Запорізькій області розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.212 КК України (ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах).

ГУ Міндоходів у Запорізькій області.
Запорізькі оперативники спрямували до бюджету 115 тис. гривень
  Саме таку суму за минулий тиждень співробітники оперативних підрозділів НУ Міндоходів області спрямували до бюджетів усіх рівнів. До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості по 7 кримінальних правопорушеннях, з яких 6 – за ухилення від сплати податків. Із незаконного обігу вилучено товарів підакцизної групи на суму 203 тис. гривень.

ГУ Міндоходів у Запорізькій області.
Ведення обліку доходів і витрат фізичною особою
Для визначення суми загального річного оподатковуваного доходу платники податку на доходи фізичних осіб повинні вести облік у Книзі обліку доходів і витрат. Книгу ведуть платники, які відповідно до Податкового кодексу України зобов'язані подавати податкову декларацію про майновий стан і доходи або мають право на таке подання з метою повернення надміру сплачених податків.

Платники заводять Книгу самостійно, записи здійснюють кульковою або чорнильною ручкою не пізніше наступного дня після отримання доходів, сплати податку або понесених витрат, відображаючи їх у гривнях з копійками.
Продолжение материала
Міндоходів планує об’єднати звітність з ПДФО та ЄСВ для зручності підприємців
Міністерство доходів і зборів планує вже найближчим часом впровадити єдину звітність з податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску. Ця можливість неодноразово обговорювалася на зустрічах представників ділових кіл з керівництвом Міністерства та була підтримана керівником відомства Олександром Клименко.

Об’єднання звітності дозволить скоротити документообіг для підприємств та самозайнятих громадян, а також зменшить для них витрати часу на виконання процедур сплати податків.
Продолжение материала
Утверждена форма налоговой накладной, которая начнет применяться с 1 марта 2014 года
Налоговую накладную составляет лицо, зарегистрированное как налогоплательщик в контролирующем органе и которому присвоен индивидуальный налоговый номер плательщика НДС.

Приказ Министерства доходов и сборов Украины об утверждении формы налоговой накладной (от 14.01.2014 г. № 10) будет опубликован 18 февраля, а вступит в силу с 1 марта 2014 года.
Продолжение материала
Затверджено розрахунок збору з транспортних засобів
Міністерством доходів України наказом від 05.12.2013 р. № 767 затверджено форму Розрахунку суми збору за першу реєстрацію транспортних засобів.

Наказом Міндоходів від 05.12.2013 р. № 768 затверджено форми повідомлень про зареєстровані та зняті з реєстрації транспортні засоби, які органи ДАІ повинні подавати органам Міндоходів відповідно до пункту 239.5 ПКУ.
Продолжение материала
Затверджено нову форму декларації з податку на нерухоме майно
Наказом Міністерства доходів і зборів від 05.12.2013 р. № 766 «Про затвердження форми податкової декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки», затверджено нову форму податкової декларації з податку на нерухоме майно. У новій формі серед відомостей про наявні об'єкти житлової нерухомості, що додається до декларації, додана графа для відображення, коду території, на якій розташований об'єкт житлової нерухомості, по КОАТУУ.

Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

ГУ Міндоходів у Запорізькій області.
Загальний обсяг експорту українського чавуна та феросплавів минулого року сягнув 1,7 млрд. доларів
За статистикою Міністерства доходів і зборів минулого року експорт чавуну склав 823 млн. доларів, а феросплавів 906 млн. доларів. У свою чергу імпортовано цих товарів на 6 млн. та 318 млн. доларів відповідно.

У порівнянні з 2012 роком, спостерігається незначне підвищення обсягу експорту цих товарів – на 1,1%.
Продолжение материала
<< В начало < Предыдущая 21 22 23 24 25 26 27 28 Следующая > В конец >>

Всего 254 - 264 из 304
Мелітопольська міська рада © 2005-2017