Інформація
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Мелітопольські платники поповнили бюджети більше ніж на 93 млн. гривень
 

 Податкові відрахування мелітопольських платників до бюджетів усіх рівнів у січні 2018 року склали 93 мільйони 140 тисяч гривень.

 
Продолжение материала
МОДПІ інформує
 

 Співробітниками оперативного управління Мелітопольської ОДПІ з незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на загальну суму більше 1 млн. гривень.

Продолжение материала
Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс для комфорту платників податків та громадян
 

 Начальник Мелітопольської ОДПІ Валерій Літинський нагадав, що платники податків та громадяни мають можливість самостійно  у зручний для них час отримати достовірну і повну довідкову інформацію з питань щодо оподаткування, державної митної справи, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, електронного цифрового підпису та іншого законодавства, контроль за додержанням якого покладено на органи ДФС. Для цього на офіційному веб-порталі ДФС функціонує Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс (ЗІР).

 
Продолжение материала
У Запорізькому аеропорту у громадянина Ізраїлю виявлено холодну зброю
 

 Сьогодні, 22 лютого, запорізькі митники під час митного контролю пасажирів, які прилетіли авіарейсом "Тель-Авів – Запоріжжя", виявили ніж у громадянина Ізраїлю. Предмет, який має ознаки холодної зброї, знаходився у його чемодані, серед особистих речей. Ніж був в чохлі чорного кольору, з металевим клинком та з рукояткою, яка виконана з металу і дерева.

Таким чином громадянин Ізраїлю порушив митні правила, передбачені статтею 471 Митного кодексу України. Стосовно нього складено протокол, ніж тимчасово вилучено.

 
Продолжение материала
Декларування доходів та сплата податків – крок до побудови європейського суспільства
   

 З 1 січня 2018 року розпочалася кампанія декларування громадянами доходів, одержаних у 2017 році. Окрім виконання свого конституційного обов’язку, громадяни можуть скористатись своїм правом на отримання податкової знижки.

Продолжение материала
У Запорізькому аеропорту затримано незаконну партію тютюну
   

 Співробітники Запорізької митниці ДФС попередили чергову спробу незаконного переміщення  підакцизних товарів через митний кордон України.

Продолжение материала
Митні надходження Запоріжжя зросли на 15 відсотків
   

 У січні до державного бюджету надійшов майже 791 мільйон гривень митних платежів. Надходження від запорізьких суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності зросли порівняно з минулорічними показниками на 15 відсотків, додатково сплачено 105 мільйонів гривень.

Продолжение материала
Підстави для виключення з Реєстру неприбуткових установ та організацій
 

 Мелітопольська ОДПІ звертає увагу, що відповідно до умов, визначених п.16 Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 №440, (далі – Порядок), виключення неприбуткової організації з Реєстру неприбуткових установ та організацій (далі – Реєстр) здійснюється на підставі рішення контролюючого органу у разі:

Продолжение материала
Затверджено нове Положення про ведення касових операцій
   

 Національним банком України Постановою від 29 грудня 2017 року № 148 затверджено у новій редакції «Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні».

Продолжение материала
У Запоріжжі відбувся круглий стіл з питань митного оформлення товарів
   

 У Запорізькій облдержадміністрації за участю керівників фіскальної служби області пройшов круглий стіл з представниками бюджетоформуючих підприємств області з проблемних питань розмитнення товарів і сировини.

Продолжение материала
Податкова декларація про майновий стан і доходи подається громадянами за місцем податкової адреси
   

 З 1 січня 2018 року розпочалася кампанія декларування доходів фізичних осіб.

Начальник Мелітопольської ОДПІ Валерій Літинський звернув увагу, що податкова декларація про майновий стан і доходи подається  громадянами, які  протягом 2017 року отримували оподатковувані податком на доходи фізичних осіб доходи,  за місцем своєї податкової адреси.

Продолжение материала
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 23 - 33 из 388
Мелітопольська міська рада © 2005-2018