Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (6192) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. К.Маркса, 5
Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (06192) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. К.Маркса, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
МОДПІ інформує

Безперебійна робота по наповненню бюджету триває.

Новий податок «військовий збір» який тільки з 3 серпня почали сплачувати платники всієї країни і який прямує до Державного бюджету (нагадоємо 1,5% від доходів нарахованих після 3 серпня)  не залишив байдужими і платників мелітопольщини.

Так вже за серпень поточного року до скарбниці надійшло 1003,8 тис. грн. цього збору. У вересні очікується збільшення надходжень по військовому збору. Очікуєма сума скаладає 1, 7 млн. грн., повідомляють у МОДПІ.

Станом на 17 вересня уже надійшло 830 тис.грн. Робота по роз’ясненню щодо нарахування та сплати нового податку триває.

Взагалі до Державного бюджету від платників Мелітопольської ОДПІ за 8 місяців поточного року надійшло 75,7 млн.грн.

Зміни у податковій звітності з ПДВ набирають чинності з 1 січня 2015 року

З 1 січня  усі платники ПДВ звітуватимуть виключно в електронній формі.

Статею 49 Податкового кодексу України встановлено, що податкова звітність з податку на додану вартість подається до контролюючого органу всіма платниками в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб.

Отже починаючи з 1 січня 2015 року усі платники ПДВ звітуватимуть виключно в електронній формі.

При цьому подання декларацій в паперовій формі з 1 січня 2015 року не передбачено.

Також, починаючи з 1 січня 2015 року обов’язковій реєстрації платниками ПДВ підлягають особи, у яких загальна сума від здійснення операцій з постачання товарів або послуг, що підлягають оподаткуванню, нарахована або сплачена такій особі протягом 12 календарних місяців перевищує 1 мільйон грн. без ПДВ.

Будуть скасовані паперові форми податкових накладних, відповідні зміни внесено до ст. 201 Податкового кодексу.

Продолжение материала
МОДПІ інформує

Звільнення від оподаткування на період АТО

На період проведення АТО або запровадження воєнного стану звільняються від оподаткування ввізним митом та податком на додану вартість спеціальні засоби індивідуального захисту за визначеними кодами згідно з УКТЗЕД, лікарські засоби та медичні вироби, зареєстровані та дозволені для застосування в Україні, а також лікарські засоби та медичні вироби без їхньої державної реєстрації під час ввезення їх на митну територію України.

Обсяги ввезення лікарських засобів та медичних виробів визначає Кабінет Міністрів України. При митному оформленні цієї категорії товарів слід застосовувати такі коди: спеціальні засоби індивідуального захисту, бронежилети, нитки та тканини для виготовлення бронежилетів - "161"; лікарські засоби та медичні вироби відповідно до підпункту "в" пункту 193.1 статті 193Податкового кодексу України - "162"; лікарські засоби та медичні вироби без їхньої державної реєстрації та дозвільних документів щодо можливості їх ввезення - "163".
Продолжение материала
Новости налогового законодательства
  В МОГНИ рассказали об изменении ставок акцизного сбора, введении налогообложения депозитов и особенностях обслуживания налогоплательщиков в Крыму и на востоке страны.

На 5 % повышены ставки акцизного налога на табачные изделия, табак и его промышленные заменители. При этом адвалорная ставка налога остается неизменной – 12 %. Минимальное акцизное налоговое обязательство на сигареты с фильтром и без также увеличено на 5 %. Указанные изменения предусмотрены Законом от 31.07.2014 г. № 1621-VII.

С 1 августа 2014 началось налогообложение процентов, начисленных на сумму текущего или вложенного (депозитного) банковского счета. При этом ставка налога составляет 15%. Как отмечают в МОГНИ, обязанность по начислению и уплаты его в бюджет также возложены на налогового агента, то есть лицо, которое имеет такой доход. При этом независимо от суммы, которая размещена на депозите, начисленные проценты подлежат налогообложению по единой ставке.
Продолжение материала
Свято першого дзвоника традиційно з податківцями
 
Формування податкової культури у молоді є дієвим кроком на шляху створення нової, податковоосвіченої, свідомої плеяди платників.

Мелітопольські податківці за традицією привітали підшефних школярів зі святом 1 вересня. І не тільки тому, що вони майбутні платники податків, чия освіченість – обов’язок  податкової служби. А просто тому, що це – діти. Діти, які мріють, прагнуть уваги та тепла.

Зі словами привітання до дітей звернувся заступник начальника Мелітопольської ОДПІ Валерій Літинський та представники інформаційно–комунікаційного сектору. Щоб допомогти директорові інтернату та педагогічному колективу, які дійсно живуть інтересами своїх підопічних,  додати яскраві кольори у життя цих юних українців податкова прикрасила будівлю школи–інтернату № 1 живими зеленими рослинами.

Гості побажали підопічним успіхів у навчанні, здоров’я, натхнення, миру у домах та серцях та запевнили у подальшій спільній роботі по вивченню цікавої податкової грамоти.
Робота податківців по виявленню порушників триває

Мелітопольські податківці викривають незаконну торгівлю на території обслуговування МОДПІ.

Співробітниками оперативного управління Мелітопольської ОДПІ в ході операції «курорт» при перевірці деяких закладів громадського харчування та магазинів розташованних в смт. Кирилівка встановлено факти реалізації алкогольних напоїв, без наявності ліцензії на право роздрібної торівлі алкогольними напоями мелітопольськими та запорізькими громадянами. Описано алкогольних напоїв на суму 27,103 тис. грн. та вилучено до ОУ Мелітопольської ОДПІ. В діях громадянина вбачаються дії передбачені ч.1 ст.156 КУпАП.   

Також на АЗС, розташованій в м. Мелітополь встановлено факт функціонування АЗС без наявності дозволу на початок роботи та види робіт підприєвства, діяльність якого пов'язана з використанням машин, механізмів та устаткування підвищенної небезпеки громадянином, який мешкає в м. Мелітополь. Описано дизельного палива на суму 21,450 тис. грн. та обладнення на суму 35 тис. грн. ТМЦ зберігаються на відповідальному зберіганні. В діях громадянина вбачаються дії передбачені ст.164 КУпАП.
 
За інформацією МОДПІ.
Концепция реформы налоговой системы Украины 2014
 
В Министерстве экономического развития и торговли Украины ждут замечаний и предложений по проекту Концепции реформы налоговой системы.

На сайте Минэкономразвития (раздел «Обсуждение проектов документов») обнародован проект распоряжения Кабинета Министров Украины «Об одобрении Концепции реформирования налоговой системы Украины» (далее — проект Концепции).

Проект Концепции разработан во исполнение поручения Премьер-министра Украины Арсения Яценюка относительно представления на рассмотрение Кабинета Министров Украины проекта Концепции реформирования налоговой системы и новой редакции Налогового кодекса Украины.

Проект Концепции разработан с учетом предложений членов рабочей группы по вопросам подготовки новой редакции Налогового кодекса Украины, состав которой утвержден приказом Минэкономразвития от 08.05.2014 № 534 и в которой включены представители центральных органов исполнительной власти, общественных организаций, ассоциаций и аудиторских компаний.
Продолжение материала
Служба финрасследований будет создана в рамках реформирования налоговой системы
 
Создание Службы финрасследований - это сокращение количества проверок бизнеса. Об этом заявил  первый заместитель председателя Государственной фискальной службы Украины Владимир Хоменко в рамках семинара, посвященного обсуждению концепции создания Службы финансовых расследований, соответствующих законодательных изменений налогового законодательства и механизмов их применения.

- На сегодня в Украине насчитывается около 80 контролирующих органов, осуществляющих различные проверки представителей бизнеса. Служба финансовых расследований, в первую очередь, имеет целью уменьшить давление на бизнес. Т.е. проверки осуществлять только один государственный орган, - отметил Владимир Хоменко.

В семинаре приняли участие представители общественности и бизнеса, их интересовали, в частности, вопрос о расходах на создание СФР, критериев отбора кадров и полномочий Службы.
 
Первый заместитель Председателя ГФСУ подчеркнул, что приоритетными направлениями работы ведомства станут борьба с теневой экономикой, отмыванием средств, полученных преступным путем, коррупцией и контроль за расходами чиновников.
Продолжение материала
Строки подання звітності та сплати ПДВ у серпні

 

Суб’єкти господарювання, які звітують з ПДВ помісячно податкову декларацію за липень 2014 року повинні подати до 20 серпня 2014 року включно. А сплатити податкові зобов’язання, зазначені у поданій податковій декларації, потрібно до 29 серпня 2014 року включно.

Також, разом із декларацією потрібно подати копії записів у реєстрах виданих та отриманих податкових накладних в електронному вигляді за липень 2014 року. Це стосується і платників ПДВ, які звітують поквартально. Вони теж повинні щомісячно (в терміни, що передбачені для подання податкової звітності – календарний місяць) подавати копії записів у реєстрах виданих та отриманих податкових накладних в електронному вигляді.

Відповідна норма визначена п.49.18 ст.49 та п.57.1 ст. 57 розділу II, п.201.15 ст.201 розділу V Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями, повідомляють у МОДПІ.

Також податківці звертають увагу на нову адресу веб-сторінки ДФСУ: http://sfs.gov.ua

Ставка военного сбора составляет 1,5 процента от объекта налогообложения

В Мелитопольской ОГНИ ответили на актуальные вопросы по военному сбору.

С 3 августа 2014 вступил в силу Закон Украины от 31 июля 2014 N 1621 «О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины и некоторые другие законодательные акты» (далее - НКУ), которым, в частности, установлен военный сбор.

Военный сбор, согласно внесенным в НКУ изменений, устанавливается временно, до 1 января 2015.

Плательщиками военного сбора являются лица, определенные п. 162.1 ст. 162 НКУ.
А именно:
- физическое лицо - резидент, получающий доходы как из источника их происхождения в Украине, так и иностранные доходы;
- физическое лицо - нерезидент, получающее доходы из источника их происхождения в Украине;
- налоговый агент.
Продолжение материала
Зустріч із бізнесом та громадськістю в МОДПІ 22.08.2014

Мелітопольська ОДПІ Головного Управління Міндоходів у Запорізькій області повідомляє, що 22 серпня 2014 року о 14.00 у приміщенні Мелітопольської ОДПІ за адресою: Мелітополь, вул. Кірова, 31 актовий зал (3 поверх, кабінет 320) відбудеться зустріч із бізнесом та громадськістю за участі виконуючого обов’язки заступника начальника – начальника слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління Міндоходів у Запорізькій області Я.В. Яворського з питання необхідності створення Служби фінансових розслідувань.
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 Следующая > В конец >>

Всего 1 - 11 из 83
Мелітопольська міська рада © 2005-2014