Advertisement
Інформація
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (6192) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (06192) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Заочна форма навчання у Класичному приватному університеті
Постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 2013 № 350 затверджено Державну цільову програму розвитку державної служби на період до 2016 року. Завдяки реалізації Державної цільової програми у діяльність органів виконавчої влади буде впроваджено систему управління людськими ресурсами, яка передбачатиме, зокрема, заходи щодо забезпечення органу виконавчої влади висококваліфікованими кадрами з урахуванням вимог до рівня професійної компетентності державних службовців на кожній посаді.

Класичний приватний університет здобув високий авторитет в системі органів державної влади України, підтвердив свою лідерську роль у розвитку теорії і методології державного управління, досяг значних позитивних результатів у виконанні головного завдання – готувати високопрофесійні кадри для державного управління та місцевого самоврядування. Адже підготовка фахівців освітньо-кваліфіційного рівня «магістр» за спеціальністю 8.15010002  «Державна служба» галузі знань «Державне управління» в магістратурі класичного приватного університету здійснюється з 2005 року. Освітньо-кваліфікаційний рівень «магістр» за спеціальністю «Державна служба» вже отримала більше 400 публічних службовців області.


Продолжение материала
Добрик крокує планетою
  Шановні добродії!

За підтримки міжфракційного депутатського об`єднання по сприянню здійсненню Програми «Добрик-Всесвіт» Верховної Ради України, Всесвітньої програми «Добрик крокує Європою, планетою. Піввіку»(2008-2018 рр.), Програми «Добрикіада-Всесвіт», «З Добриком - в двадцятку найбільше розвинутих країн світу» громадська організація «Добрик крокує планетою», Добрик-Фонд, Фонд Добра  запрошують взяти участь в підготовці випусків Книги рекордів Добра (Добрики і Добрички, Добрик-Лауреати)».

Оголошено безперервний Конкурс на кращі розповіді на тему: «Розкажіть про випадок(випадки), що пов’язані з Добром, Добриком і Добричкою, які Вас найбільше вразили в житті».

Розповіді можуть направлятись на паперових і електронних носіях, в вигляді документальних і ігрових відео- і кінофільмів, які зняті будь-якими камерами або мобільними телефонами, представлені у вигляді окремих або декількох малюнків, яких завгодно художніх виробів.
Продолжение материала
Стажування у Німеччині навесні 2014 року
 Федеральне міністерство закордонних справ Німеччини запрошує 15 молодих співробітників державних установ України пройти тритижневе стажування у Федеральному міністерстві закордонних справ Німеччини в рамках «High Level Experts Programme» (HLEP) навесні 2014 року. 
Продолжение материала
Підготовчі курси

У Національній академії державного управління при Президентові України в м.Києві (далі –Національна академія) з 16 вересня 2013 року розпочинається набір слухачів на підготовчі курси, які функціонують відповідно до ліцензії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 19 липня 2011 року (серія АГ № 508986).

Навчальний план підготовчих курсів розроблений на основі програм вступних екзаменів до Національної академії за спеціальностями галузі знань «Державне управління». Викладання забезпечують висококваліфіковані науково-педагогічні працівники Національної академії.

Термін навчання становить один місяць. Форма навчання вечірня.

Продолжение материала
Відбір управлінських кадрів для стажування у Німеччині за програмою «Українська ініціатива»
Українська ініціатива22 та 23 травня у м. Києві буде проводитись конкурсний відбір для стажування у Німеччині у 2013 році управлінських кадрів за програмою «Українська ініціатива»
Продолжение материала
Навчання в Національному університеті «Одеська юридична академія»
Національний університет «Одеська юридична академія»Для забезпечення реалізації стратегічних пріоритетів соціально-економічної політики та гуманітарного розвитку суспільства, визначених Президентом України В.Ф.Януковичем, в умовах модернізації держави та змін у законодавстві виникла гостра необхідність покращення професійної підготовки керівників та службовців органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.
Продолжение материала
«Музична школа – 2013»
 23-24 лютого 2013 року у місті Києві відбудеться V Всеукраїнський фестиваль дитячого, юнацького і молодіжного мистецтва «Музична школа – 2013» за участю юних виконавців з усіх регіонів України (Положення про фестиваль додається).

Продолжение материала
Підготовчі курси

 У Національній академії державного управління при Президентові України в м.Києві (далі –Національна академія) з 9 січня 2013 року розпочинається набір слухачів на підготовчі курси, які функціонують відповідно до ліцензії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 19 липня 2011 року (серія АГ № 508986).
Продолжение материала
Підвищення кваліфікації

Вищій навчальний заклад Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» міжгалузевий інститут підвищення кваліфікації та перепідготовки спеціалістів пропонує отримати другу вищу освіту

Продолжение материала
"Горячая" телефонная линия

Image

 

Накануне Всемирного дня борьбы с раком молочной железы состоится «горячая» телефонная линия, во время которой специалисты Мелитопольского межрайонного онкологического диспансера ответят на вопросы по проблемам онкопатологий груди. Ваших звонков ждут в пятницу, 19-го октября, по тел.: 44-07-22 или 42-35-34, с 11 до 13 часов. 

 

 
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 Следующая > В конец >>

Всего 31 - 40 из 79
Мелітопольська міська рада © 2005-2017