Advertisement
Інформація
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (6192) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (06192) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Новини, оголошення
ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ, ОРГАНІЗАЦІЙ, СУБ’ЄКТІВ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ МІСТА!

ImageВиконавчий комітет Мелітопольської міської ради Запорізької області нагадує всім суб’єктам господарюваня м. Мелітополя, про необхідність  наявності документів дозвільного характеру на здійснення господарської діяльності, яка супроводжується викидами забруднюючих речовин в атмосферне повітря, скидами забруднюючих речовин до водних об’єктів, утворенням і розміщенням відходів.

Відділ з благоустрою та екології виконкому проводить роботу з підприємствами, установами, організаціями, фізичними особами-підприємцями, у яких відсутні дозвільні документи на здійснення викидів, скидів та деклараціїї про відходи.

В подальшому будуть оприлюднені переліки суб’єктів господарювання,  у яких відсутні документи дозвільного характеру на здійснення господарської діяльності, що супроводжується забрудненням довкілля. 

Продолжение материала
Про проведення міського конкурсу „Найкраща садиба”

ImageВиконавчий комітет Мелітопольської міської ради повідомляє, що з 01.06.2017 до 20.09.2017 у м. Мелітополі проводиться міський конкурс „Найкраща садиба” з метою поліпшення благоустрою територій приватного сектору, забезпечення чистоти і порядку на території міста, залучення мешканців міста до озеленення та покращення санітарного стану власних дворів і прилеглих територій, підвищення рівня оплати населенням за спожиті житлово-комунальні послуги і недопущенням розповсюдження карантинних рослин і бур’янів.

Продолжение материала
Виконавчий комітет Мелітопольської міської ради закликає не спалювати суху траву

ImageСпалювання сухих рослинних залишків  для наших громадян стало настільки звичним, що практично не звертається увага на те, якої шкоди це завдає довкіллю і здоров’ю людей. З листям і рослинними залишками часто спалюється і безліч усілякого сміття, що істотно підсилює забруднення атмосфери.   

На присадибних ділянках рослини нерідко окропляють пестицидами, які також вивільняються у повітря при згорянні листя чи трави. Найбільше пестицидів містить бадилля картоплі, яке ми так рясно окропляємо від колорадського жука.

Продолжение материала
ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ!
Image

Згідно з розпорядженням голови Запорізької обласної державної адміністрації від 17.12.2013 № 599 «Про затвердження заходів щодо організації ведення державного обліку, моніторингу та державного регулювання у сфері поводження з відходами на території Запорізької області», всім суб’єктам господарської діяльності необхідно провести інвентаризацію джерел утворення відходів і відходів виробництва та споживання, а звіти про інвентаризацію надати до Департаменту екології та природних ресурсів Запорізької обласної державної адміністрації за формами, що додаються.

Надання консультативно-методологічної допомоги при підготовці звіту з інвентаризації джерел утворення відходів і відходів виробництва та споживання,  ведення державного обліку та моніторингу в сфері поводження з відходами здійснюється Департаментом екології та природних ресурсів Запорізької обласної державної адміністрації за адресою: 69035, м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, 72а, тел. 8(061)224-70-28, e-mail:  Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Електронний вид форми для заповнення звіту 

ІV Міжнароднa науково-практичнa конференція "Екологія – філософія існування людства"

 Image Прес-реліз

17 травня 2017 року відбудеться ІV Міжнародна науково-практична конференція "Екологія – філософія існування людства".

Конференція започаткована за сприяння Виконавчого комітету Мелітопольської міської ради з метою акцентування уваги громадськості на важливих екологічних питаннях нашого краю.

 

 

Продолжение материала
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 Следующая > В конец >>

Всего 19 - 24 из 24
Мелітопольська міська рада © 2005-2017