Advertisement
Інформація
 
 
 
 
 
 
 
 

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (6192) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (06192) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Новини
ВІДБУЛАСЬ ІV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ "ЕКОЛОГІЯ – ФІЛОСОФІЯ ІСНУВАННЯ ЛЮДСТВА"

17 травня 2017 року в Мелітопольському інституті державного та муніципального управління "Класичного приватного університету" відбулась ІV Міжнародна науково-практична конференція "Екологія – філософія існування людства".

Організаторами конференції в 2017 році виступили: виконавчий комітет Мелітопольської міської ради, Мелітопольський інститут державного та муніципального управління "Класичного приватного університету", Класичний приватний університет, Державний економічний університет в Познані, Фундація "Інститут розвитку міжнародних стосунків", Жешувська Політехніка ім. І. Лукасєвича, Приазовський національний природний парк.

 

В конференції взяли участь науковці Фундації "Інститут розвитку міжнародних стосунків", Державного економічного університету в Познані, Класичного приватного університету, Таврійського державного агротехнологічного університету, Жешувської Політехніки ім. І. Лукасєвича, Мелітопольського інституту державного та муніципального управління "Класичного приватного університету", Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій ВМУРЛ «Україна», Приазовського національного природного парку, представники виконавчого комітету Мелітопольської міської ради, Василівської міської ради, Мелітопольської районної державної адміністрації, громадської організації «Свідоме суспільство Мелітополя»,  ПП «Центр екологічного управління», ТОВ «Гідроекологія», ТОВ „Науково-виробничий центр «Запоріжгідропроект» та інші.

 

На пленарному засіданні й секціях було заслухано доповіді на теми удосконалення економічних механізмів природокористування, охорони довкілля, дотримання вимог чинного екологічного міжнародного законодавства і законодавства України при здійсненні господарської діяльності; огляд новітніх технологій і інноваційних досліджень в сфері очищення стоків, у тому числі на теми:

·        Збереження біорізноманіття;

·        Проблеми охорони навколишнього природного середовища та профілактика правопорушень;

·        Екологічна освіта для формування естетичного ставлення особистості до природи;

·        Розвиток екотуризму як частина української національної ідеї;

·        Проблема прісної води в світі як екологічна основа соціальних потрясінь;

·        Підземні води — головне джерело питної води м. Мелітополя;

·        Екологічні проблеми Азовського моря;

·        Водно-болотне угіддя „Молочний лиман”: біорізноманіття та проблеми збереження;

·        Птах-символ 2017 року в Україні — канюк звичайний: спостереження, збереження та популяризація;

·        Презентація екостежини „Куточок рідної землі”

·        Актуальні питання впровадження вакуумних систем водовідведення з рівнинних територій та територій із складними гідрогеологічними умовами;

 

·        Інші.

ЗАХОДИ ЩОДО БОРОТЬБИ З КАРАНТИННИМИ РОСЛИНАМИ, БУР’ЯНАМИ ТА НЕСВОЄЧАСНИМ ПОКОСОМ ТРАВ

Виконавчий комітет Мелітопольської міської ради повідомляє, що згідно з ст. 12 Закону України «Про карантин рослин» землекористувачі та власники земельних ділянок повинні  виконувати фітосанітарні правила та здійснювати фітосанітарні заходи у межах прилеглих та закріплених територій, сприяти проведенню карантинних  заходів.

Для запобігання розповсюдженню карантинних рослин і бур’янів, які сприяють виникненню алергічних захворювань у населення  проводиться комплекс заходів щодо боротьби з несвоєчасним покосом трав на території    м. Мелітополя, згідно з Планом заходів щодо локалізації та ліквідації карантинних рослин та бур’янів на території м. Мелітополя протягом вегетаційного періоду 2017 року, затвердженого розпорядженням Мелітопольського міського голови від 04.05.2017 № 201-р.

Відділ з благоустрою та екології виконкому нагадує мешканцям міста, керівникам підприємств, установ та організацій всіх форм власності про необхідність слідкувати за порядком на прилеглих та закріплених територіях, своєчасно здійснювати покіс трави та видаляти карантинні рослини в період до жовтня 2017 року.

В разі недодержання Правил благоустрою міста ст. 152 КУпАП передбачено адміністративну відповідальність у вигляді штрафу від  340 до 1700 грн.

Мелітопольська міська рада © 2005-2017