Advertisement
Інформація
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (6192) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (06192) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Новини
Планування та фінансування природоохоронних заходів на 2018 рік

ImageДля забезпечення екологічно безпечного навколишнього середовища та стійкого стану екосистем на території м. Мелітополя виконавчий комітет підготував та направив до обладміністрації                 30 запитів на реалізацію природоохоронних заходів по м. Мелітополю:

- на загальну суму 91 339 190 тис. грн., у т. ч.   

- з обласного екофонду 83 579 190 тис. грн.,

- з місцевого бюджету 7 640 тис. грн.,

                                                            - з міського екофонду 120 тис. грн.

Продолжение материала
ДО ВІДОМА СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!
ImageЗ метою спрощення процесу отримання публічних послуг суб’єктами підприємницької діяльності, отримання інформації про правильне поводження з відходами та можливістю подачі декларації про відходи в режимі онлайн, Міністерство екології та природних ресурсів України спільно із Державним агентством з питань електронного урядування за підтримки Німецького товариства Міжнародного Співробітництва «GIZ» розробило проект електронного сервісу здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами.
Продолжение материала
Підсумки акції "Дихай вільно!"

Image Виконавчий комітет Мелітопольської міської ради повідомляє, що з метою покращення санітарного стану і благоустрою території м. Мелітополя, не допущення розповсюдження карантинних рослин і бур’янів, підвищення рівня свідомості мешканців міста та залучення всіх бажаючих до боротьби з карантинними видами рослин з 07.08.2017 до 15.09.2017 з ініціативи відділу з благоустрою та екології у місті проводилась акція «Дихай вільно!». 

 У рамках акції, шляхом ручного виривання з коренем карантинних рослин, було зачищено біля 1,5 тис. м2 найбільш засмічених зелених зон на території міста, а саме:

1. в сквері на перехресті вул. Ногайської і вул. Володимира Тимошенка,

2. по вул. Героїв України в районі „Шахової школи”,

3. по вул. Івана Алексєєва, 36, в районі кафе „Зурбаган”.

Продолжение материала
Проведення акції «Дихай вільно!»

Image14.09.2017 в 9.00 студенти-екологи 1,3,4 курсів ТДАТУ, декан факультету „Агротехнологій та екології” ТДАТУ Іванова І.Є., завідувач кафедри “Екологія та охорона навколишнього середовища” ТДАТУ Сухаренко О.І., доцент кафедри „Екологія та охорона навколишнього середовища” ТДАТУ Федюшко М.П, старший викладач кафедри „Екологія та охорона навколишнього середовища” ТДАТУ Щербина В.В., асистент кафедри „Екологія та охорона навколишнього середовища” ТДАТУ Гайдук М.М., ініціативна група „Національний корпус” на чолі з Вторигіним А.Ю., депутат Мелітопольської міської ради Маслов П.Б. та його помічники взяли участь у акції «Дихай вільно!», ініційованій відділом з благоустрою та екології виконкому. Учасники акції вручну зачистили зелену зону від амброзії по вул. Івана Алексєєва в районі кафе „Зурбаган”.

Відділ з благоустрою та екології висловлює щиру вдячність всім учасникам акції щодо ручного видалення карантинних рослин на зелених зонах Мелітополя.

Проведення акції «Дихай вільно!» щодо боротьби з карантинними видами рослин

ImageНа забур’яненість зеленої зони по вул. Героїв України в районі „Шахової школи” карантинними рослинами скаржились мешканці будинків по вул. Ярослава Мудрого і Героїв України. Кущі амброзії полинолистої густо вкрили земельну ділянку і спричиняли погіршення здоров’я мешканців цього району через свій алергенний вплив. Адже в місцях масового поширення амброзії у людей спостерігається алергійне захворювання, відоме під назвою “осіння сінна лихоманка” або “амброзійний поліноз”.

 У результаті регулярних покосів цієї земельної ділянки, рослина, що мала один пагін, відросла уже з декількома пагонами і знову зацвіла. Тому покіс не дуже ефективно сприяв боротьбі з розповсюдженням амброзії в цьому місці і негативно впливав на самопочуття людей.

Тільки видалення рослини з коренем рослини зможе зупинити цей процес.

Продолжение материала
<< В начало < Предыдущая 1 2 Следующая > В конец >>

Всего 1 - 9 из 17
Мелітопольська міська рада © 2005-2017