Інформація
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Актуальна зустріч
08 серпня 2018 року до територіального центру соціального обслуговування Мелітопольської міської ради Запорізької області завітали з лекцією представники Мелітопольської організації Товариства Червоного Хреста України Старигіна С., Кириленко Т., Мельник К. Під час зістрічі, темою якої була "Соціально небезпечні захворювання" волонтери відповіли на актуальні питання працівників територіального центру соціального обслуговування та надали інформацію щодо профілактичних заходів попередження соціальних небезпечних захворювань.

Зустріч в клубі дозвілля "Натхнення"
07 серпня 2018 року в клубі дозвілля «Натхнення», який радо зустрічає своїх гостей щовівторка у літній період у міському парку культури та відпочинку ім. Горького, відбулася зустріч людей поважного віку з представниками Мелітопольської організації Товариства Червоного Хреста України. Під час зістрічі, темою якої була "Профілактика інфаркту та інсульту", волонтери Старигіна С., Кириленко Т., Мельник К. відповіли на актуальні питання членів клубу дозвілля «Натхнення» та надали інформацію щодо профілактичних заходів попередження серцево-судинних захворювань.

Соціальне таксі

Територіальний центр соціального обслуговування Мелітопольської міської ради Запорізької області з 1 червня 2018 року  приймає участь у реалізації міської програми «Соціальне таксі».

Метою надання транспортної соціальної послуги є поліпшення транспортної доступності для осіб з 1 та 2 групою інвалідності з порушеннями опорно-рухового апарату, які пересуваються на інвалідних візках з пенсією, розмір якої не перевищує двох прожиткових мінімумів станом на 01.01.2018, для осіб, які втратили працездатність та зареєстровані у м. Мелітополі.

Соціальна послуга надається зазначеним громадянам безкоштовно на підставі документів, а саме: копії паспорту, копії реєстраційного номеру облікової картки платника податків (за наявності), копії довідки МСЕК, копія індивідуальної програми реабілітації( ІПР).

Надання соціальної послуги здійснюється в межах м.Мелітополя.

Прийом диспетчером заявок на надання соціальної послуги здійснюється в робочі дні з 9.00 до 17.00 за телефоном 068 98 34 987.

Нагадаємо, що послуга стала можливою завдяки підтримці мелітопольців проекту "Соціальне таксі, кому важко підвези" в конкурсі Бюджет участі-2017 від Мелітопольської міської ради на суму 200 тис. грн.

За  більш детальною інформацією звертатися за тел. 47-71-38.


Продолжение материала
Благодійна допомога

Територіальний центр соціального обслуговування Мелітопольської міської ради Запорізької області інформує, що відділенням організації надання адресної натуральної та грошової допомоги було видано речі б/в громадянам, які опинилися на схилі років у тяжкому матеріальному положенні. Таку допомогу надав Благодійний Фонд «Маріам», за що наші підопічні дуже вдячні, тому що придбати речі на теперішній час не мають можливості.


Продолжение материала
Подорож на цілющі джерела у с.Терпіння

27 червня 2018 року слухачі «Університету третього віку», члени клубів спілкування і дозвілля «Криничка» і «Натхнення» відвідали цілющі джерела у с. Терпіння Мелітопольського району. Мандрівку підопічним територіального центру соціального обслуговування Мелітопольської міської ради Запорізької області подарував Благочинний церков міста Мелітополя, протоієрей Максим Смирнов.

Під час подорожі отець Максим відповів на численні духовні та життєві питання, побажав міцного здоров’я, жаги до пізнання нового та Божої допомоги в усіх починаннях.

Студенти «золотого» віку завжди з захопленням мандрують із Благочинним та вдячні йому за підтримку та доброзичливість до людей «поважного» віку.


<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 10 - 18 из 162

                                                   Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

Мелітопольська міська рада © 2005-2018