Інформація
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Тренінг у психологічному гуртку
 

10 квітня 2018 року з підопічними відділення денного перебування територіального центру соціального обслуговування, яке розташоване за адресою: вул. Ярослава Мудрого. 17, пройшов тренінг за темою "Невербальне спілкування".  Метою данного тренінгу було набуття життєвих навичок для конструктивного спілкування з оточуючими.

Під час заняття учасники мали змогу познайомитися з визначенням невербального спілкування , його функціями, засобами та отримали інформацію щодо дистанції в спілкуванні. У практичних вправах підопічні відділення денного перебування, об'єднавшись в пари, відпрацювали встановлення контакту без слів  за допомогою жестів, міміки, мови тіла.

Наприкінці тренінгу були підведені підсумки важливості спілкування для встановлення конструктивних відносин.

Тренінг провела практичний психолог територіального центру соціального обслуговування Мелітопольської міської ради Запорізької області Місяк К.Ю.


Благодійність
 Територіальний центр соціального обслуговування Мелітопольської міської ради Запорізької області висловлює щиру подяку Благочинному церков міста Мелітополя, протоієрею Максиму Смирнову за увагу до малозабезпечених підопічних територіального центру, які отримали смачний подарунок - Великодню випечку та писанки.

Продолжение материала
Територіальний центр інформує

Територіальний центр соціального обслуговування Мелітопольської міської ради Запорізької області повідомляє:

понеділок, 9 квітня 2018 року - вихідний день.

За більш детальною інформацією звертатися за тел. 47-71-38.


Зустріч з Благочинним в "Університеті третього віку"

29 березня 2018 року в "Університеті третього віку" територіального центру соціального обслуговування відбулася зустріч слухачів "Універстету третього віку" з Благочинним церков міста Мелітополя , протоієреєм Максимом Смирновим. Шанований гість розповів своїм "золотоволосим" студентам про Страсний Тиждень, про Таїнство Соборування та Великий Четвер. Також отець Максим відповів на численні питання слухачів, які стосуються віри та церковного життя.

Слухачі "Університету третього віку" висловили бажання в найближчий час наблизитися до Таїнства Соборування та Причащення.


Пізнавальна зустріч із бібліотекарями

27 березня 2018 року в "Університеті третього віку" територіального центру соціального обслуговування, який розташований за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 17, студенти "золотого" віку занурилися  у світ дивовижного та прекрасного театру.

Співробітники Центральної міської бібліотеки імені М.Ю.Леромонтова Нощенко Т.А. та Антифієва І.В. до Міжнародного дня театру провели захоплююче заняття із презентацією фотографій на екрані: історії походження театру, його значення в житті людини. Наприкінці заняття відбулася пізнавальна вікторина. Ті найактивніші учасники, хто правильно відповів на питання, отримав чудовий подарунок - книгу.

Уважні слухачі "Університету третього віку" зарядилися енергією, натхненням, бажанням відвідувати театр, згадали, коли самі були в театрі.


<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 37 - 45 из 162

                                                   Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

Мелітопольська міська рада © 2005-2018