Інформація
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (6192) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (06192) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Благодійна допомога

Територіальний центр соціального обслуговування Мелітопольської міської ради Запорізької області інформує, що відділенням організації надання адресної натуральної та грошової допомоги було видано речі б/в громадянам, які опинилися на схилі років у тяжкому матеріальному положенні. Таку допомогу надав Благодійний Фонд «Маріам», за що наші підопічні дуже вдячні, тому що придбати речі на теперішній час не мають можливості.


Продолжение материала
Подорож на цілющі джерела у с.Терпіння

27 червня 2018 року слухачі «Університету третього віку», члени клубів спілкування і дозвілля «Криничка» і «Натхнення» відвідали цілющі джерела у с. Терпіння Мелітопольського району. Мандрівку підопічним територіального центру соціального обслуговування Мелітопольської міської ради Запорізької області подарував Благочинний церков міста Мелітополя, протоієрей Максим Смирнов.

Під час подорожі отець Максим відповів на численні духовні та життєві питання, побажав міцного здоров’я, жаги до пізнання нового та Божої допомоги в усіх починаннях.

Студенти «золотого» віку завжди з захопленням мандрують із Благочинним та вдячні йому за підтримку та доброзичливість до людей «поважного» віку.


Тренінг в бібліотеці ім. М.Горького
22 червня 2018 року на базі бібліотеки ім. М. Горького відбувся тренінг з питань бюджетної участі та соціальної активності для людей поважного віку, організатором якого виступила Благодійна організація «Соціальний фонд». У заході взяли участь слухачі «Університету третього віку» територіального центру соціального обслуговування разом з членами Мелітопольського міського товариства людей з інвалідністю.

Продолжение материала
Відвідування презентації книги
21 червня 2018 року члени клубу спілкування «Криничка» відділення денного перебування територіального центру соціального обслуговування відвідали у Мелітопольському міському краєзнавчому музеї презентацію книги «Мелитопольский курган (трудный случай в археологии)». Автор видання колишній науковий співробітник музею В.М.Тимофєєв присвятив книгу дослідженню видатної пам’ятки Скіфії 4 ст. до н.е. – Мелітопольському кургану. Підопічні територіального центру дізналися багато нового з історії Мелітопольщини, а також вдячні співробітникам музею за цікаву зустріч та можливість доторкнутися до історії любителям «золотого» віку.

Відвідування вистави
16 червня 2018 року підопічні відділення денного перебування територіального центру соціального обслуговування Мелітопольської міської ради Запорізької області відвідали справжнє дійство. Люди поважного віку були у захваті від вистави "Варшавская мелодия" за мотивами п'єси Леоніда Зоріна. Виставу на головній сцені нашого міста представив творчий колектив "Нового театру" (м. Запоріжжя). Глядачі «золотого» віку дуже вдячні керівництву театру за подарований настрій, натхнення, мрії.

<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 1 - 9 из 150
Мелітопольська міська рада © 2005-2018