Інформація
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (6192) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (06192) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Управління соціального захисту населення повідомляє!
 

    Громадяни України із числа дітей-інвалідів віком від 16 років та інваліди І-ІІІ груп, які не досягли пенсійного віку, які не потребують сторонньої допомоги та виявили бажання здобути професійно-технічну освіту мають можливість отримати її у Центрах професійної реабілітації інвалідів.

    Відбір до Центрів здійснюється протягом року. Проходження професійної реабілітації для оволодіння робітничими професіями здійснюється у Запорізькому обласному центрі професійної реабілітації інвалідів  (м. Бердянськ), у Всеукраїнському центрі професійної реабілітації інвалідів (с. Лютіж, Київської області) та в інших Центрах, які знаходяться на території України. Навчання здійснюється за 17 професіями.

    За більш детальнішою інформацією просимо звертатись до управління соціального захисту населення за адресою: м. Мелітополь, просп. Б. Хмельницького, буд. 68а, каб. № 9, тел. 42 83 25.

Про виплату грошової компенсації за невикористані санаторно-курортні путівки
 

 Управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області інформує інвалідів війни, які зареєстровані у м. Мелітополь (крім пенсіонерів Міністерства оборони та інших силових структур) та які ще не надали заяву на отримання грошової компенсації за невикористані санаторно-курортні путівки за 2015-2016, що вони мають право надати заяву за адресою: м. Мелітополь, просп. Б.Хмельницького, буд. 68а, каб. № 9, тел. 42-83-25. При собі необхідно мати паспорт, ідентифікаційний номер, копію та оригінал пільгового посвідчення.


Повідомна реєстрація галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів

 На виконання пункту 7 Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, який затверджено постановою Кабінету Міністрів України «Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів» від 13.02.2013 № 115, управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області, повідомляє, що протягом січня 2015 року проведена повідомна реєстрація трьох колективних договорів та двох змін та доповнень до колективного договору підприємств (установ, організацій) м. Мелітополя, а саме:

 - реєстрація колективного договору Управління Пенсійного фонду України в м. Мелітополі та Мелітопольському районі Запорізької області на 2015 - 2019 роки, який підписали від адміністрації – начальник Управління Пенсійного фонду України в м. Мелітополі та Мелітопольському районі Запорізької області, від трудового колективу – голова профспілкової організації працівників Управління Пенсійного фонду України в м. Мелітополі та Мелітопольському районі Запорізької області, зареєстровано 30.12.2014 № 01-15;

Продолжение материала
Графіки прийому громадян в управлінні соцзахисту населення
   Управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області доводить до відома мелітопольців графіки прийому громадян у 2015 році.
Продолжение материала
Повідомна реєстрація галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів
На виконання пункту 7 Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, який затверджено постановою Кабінету Міністрів України «Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів» від 13.02.2013 № 115, управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області, повідомляє, що протягом  листопада 2014 року проведена повідомна реєстрація трьох колективних договорів та двох змін та доповнень до колективного договору підприємств (установ, організацій) м. Мелітополя, а саме:

- зміни та доповнення до колективного договору КУ „Мелітопольська міська лікарня № 2” Мелітопольської міської ради Запорізької області на 2013 - 2017 роки, який підписали від адміністрації – головний лікар                                   КУ „Мелітопольська міська лікарня № 2” Мелітопольської міської ради Запорізької області, від трудового колективу – голова профспілкового комітету КУ „Мелітопольська міська лікарня № 2” Мелітопольської міської ради Запорізької області, зареєстровано 05.11.2014 за № 70-14;

Продолжение материала
Заходи до Міжнародного дня інвалідів 29.11. – 07.12.2014

З метою соціального захисту людей з обмеженими фізичними можливостями та підтримки міських організацій і товариств інвалідів, в м. Мелітополі буде проведений ряд заходів, присвячених Міжнародному дню інвалідів.

29 листопада Центр реабілітації змішаного типу для інвалідів і дітей-інвалідів проводить  у ПК ім. Т.Г. Шевченка творчий фестиваль для дітей з функціональними обмеженнями «Повір у себе!». О 9:30 у фойє виставка творчих робіт вихованців  Центру, о 10:00 у великій залі  розпочнеться концертна програма за участю художніх колективів міста.

Участь у заході прийматиме керівництво Мелітопольської міської ради та виконкому. Представники якого нагороджуватимуть активістів громадських організацій Почесними грамотами та Подяками міськвиконкому. О 10:50 підбиватимуться підсумки фестивалю та відбудеться нагородження його учасників.

З 2-го грудня у Центральній бібліотеці ім. Лермонтова всі бажаючі можуть ознайомитися з викладкою тематичної літератури «Особливі потреби особливих людей», яка працюватиме до 7-го грудня.

4-го грудня у територіальному центрі соціального обслуговування будуть проведені урочисті збори клубу «Криничка» з нагоди Міжнародного дня інвалідів. Початок о 10:00.

Продолжение материала
Своевременная выплата зарплат и их размер – на контроле городской власти

На заседании комиссии по вопросам социально-трудовых прав населения рассмотрели вопросы о состоянии выплаты зарплат и погашения ее задолженности на городских предприятиях,  «минимизаторов» зарплат и должников Фонда соцстрахования от несчастных случаев на производстве.

Первый заместитель городского головы Ирина Рудакова отметила, что, по данным еженедельного мониторинга управления социальной защиты населения Мелитопольского городского совета состояния погашения задолженности по заработной плате (по перечню предприятий, который предоставляет Департамент социальной защиты населения Запорожской областной администрации) по состоянию на 12.11.2014 задолженность по заработной плате с 1 октября уменьшилась на 59, 2 тыс. грн. и составила 2,9 млн. грн. Специалистами УСЗН всем предприятиям-должникам направлены письма с просьбой предоставить графики погашения задолженности на 2014 год.

По состоянию на 12.11.2014 задолженность существует на двух экономически активных предприятиях: ООО «Товары народного потребления» и ОАО «Мелитопольский компрессор» и двух предприятиях-банкротах - ООО «Монолит» и ООО «Литье».
 
Продолжение материала
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 91 - 100 из 165
Мелітопольська міська рада © 2005-2018