Інформація
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (6192) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (06192) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Состоялся городской праздник «ВАРТОВІ ДОВКІЛЛЯ»
 

 11 марта в Центре досуга ТГАТУ собрался полный зал учащихся школ города на подведение итогов ежегодного экологического конкурса «ВАРТОВІ ДОВКІЛЛЯ», в котором приняли участие 28 коллективов 2-4 классов. Конкурс инициировал городской эколого-натуралистический центр при поддержке городской власти и отдела по благоустройству и экологии исполкома.

 
Продолжение материала
Всесвітня акція «Час Землі»
 

 19 березня 2016 року відбудеться Всесвітня акція «Час Землі», яку підтримує Міністерство екології та природних ресурсів України та Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України. Зважаючи на це, та задля привернення уваги до глобальної екологічної проблеми, за підтримки міської ради, відділу благоустрою та екології міста Мелітополя, студентський сенат та професорсько-викладацький склад Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій Університету «Україна» організовує проведення акції «Час Землі-2016» на Площі Перемоги 19.03.2016 року в період з 2030 до 2130 за місцевим часом.

Продолжение материала
Увага! Операція “НЕРЕСТ-2016”
 

 У зв’язку з наближенням періоду весняно-літньої заборони на вилов риби та інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах України та з метою посилення їх охорони під час нерестового періоду за зверненням Мінприроди до Голови Національної поліції, Державної екологічної інспекції та обласних державних адміністрацій з проханням вжити дієвих, скоординованих заходів з організації та проведення ефективної оперативної роботи по боротьбі з незаконним виловом та торгівлею водними біоресурсами у рамках операції «Нерест - 2016», під час якої забороняється промислове та суттєво обмежується спортивне та любительське рибальство.

 Мінприроди впевнене, що завдяки спільним зусиллям буде значно посилено боротьбу з браконьєрством, що в свою чергу дозволить зберегти водні живі ресурси.

Про проведення операції «Первоцвіт – 2016»
 

        З настанням сонячних днів, першими вітають весняне пробудження природи — ранньоквітучі дикорослі первоцвіти. Але, на жаль, саме первоцвіти стають об'єктами масового збору і продажу, що призводить до їх повного зникнення. Багато з нас появу первоцвітів спостерігають на вулицях та ринках міста, де вони вже продаються зірваними.

 
Продолжение материала
Виконавчий комітет Мелітопольської міської ради інформує
   

 Всесвітній фонд природи (WWF) знову запрошує українців приєднатись до кампанії Година Землі, яка вже стала традиційною подією для багатьох людей по всьому світу.

Кампанія щороку об’єднує однодумців, яким небайдуже майбутнє Планети. 19 березня 2016 року о 20:30 на одну годину зануряться у темряву сотні знакових споруд світу та десятки тисяч будинків, щоб приєднатися до всесвітнього природоохоронного руху. Одна година без світла символізує стурбованість людей за навколишнє середовище та їх прагнення зменшити свій вплив на довкілля.

Продолжение материала
ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ, ОРГАНІЗАЦІЙ, СУБ’ЄКТІВ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ МІСТА!
 

У 2015 році Запорізькою обласною державною адміністрацією спільно з Головним управлінням державної фіскальної служби у Запорізькій області та Державною екологічною інспекцією у Запорізькій області проведено аналіз щодо повноти сплати екологічного податку суб’єктами господарювання, що здійснюють свою діяльність на території Запорізької області. За результатами проведеного аналізу складено перелік суб’єктів господарювання, які сплачують екологічні податки та не мають відповідних документів дозвільного характеру.

 
Продолжение материала
КП “Чистота” расчищает улицы от грунта, а летом приступит к нанесению новой дорожной разметки
 

  Работы по расчистки улиц города от грунта выполняются в предверии сезона ремонта дорог, а также для расширения проезжей части, расположению зеленых зон ниже дорожного полотна и лучшего водоотведения.

  Коммунальщики уже начали снимать грунт по ул. Костенко и ул. А.Невского. Работы по снятию грунта будут произведены и по ул. Молодежной, И.Франка и Пожарского, которые входят в план-график по капитальному ремонту, который начнется в первых числах апреля.

 
Продолжение материала
Відділ з благоустрою та екології виконкому повідомляє
   Відповідно до п. 3.4.4. Правил утримання домашніх та інших тварин громадянами, підприємствами, установами та організаціями в м. Мелітопо лі, особи, які утримують домашніх та інших тварин, зобов’язані реєструвати (перереєструвати) домашніх та інших тварин (у тому числі, породних собак та котів).
Продолжение материала
Електронна реєстрація тварин

 

 Відповідно до статті 12 Європейської конвенції про захист домашніх тварин, Україна повинна забезпечити можливість постійної ідентифікації собак та котів, а також ведення реєстру ідентифікованих тварин.

На сьогоднішній день в Україні не існує державної програми реєстрації домашніх тварин, немає офіційної національної або єдиної бази даних. Реєстрація тварин в Україні регулюється на рівні муніципалітетів.

Продолжение материала
ІНВЕНТАРИЗАЦІЯ ДЖЕРЕЛ УТВОРЕННЯ ВІДХОДІВ І ВІДХОДІВ ВИРОБНИЦТВА ТА СПОЖИВАННЯ
 
 До уваги суб’єктів господарської діяльності!
 
Згідно з розпорядженням голови Запорізької обласної державної адміністрації від 17.12.2013 № 599 «Про затвердження заходів щодо організації ведення державного обліку, моніторингу та державного регулювання у сфері поводження з відходами на території Запорізької області», виконавчий комітет Мелітопольської міської ради Запорізької області повідомляє, що всім суб’єктам господарської діяльності, які здійснюють свою діяльність на території м. Мелітополя необхідно провести інвентаризацію джерел утворення відходів і відходів виробництва та споживання, а звіти про інвентаризацію надати до Департаменту екології та природних ресурсів Запорізької обласної державної адміністрації за формами , що додаються.
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 91 - 100 из 175
Мелітопольська міська рада © 2005-2018