Advertisement
Інформація
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (6192) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (06192) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Затверджено новий Порядок планування та фінансування природоохоронних заходів
 

 Про фінансування природоохоронних заходів та заходів, пов’язаних з раціональним використанням і збереженням природних ресурсів з Державного фонду охорони навколишнього природного середовища.

Продолжение материала
Всеукраїнський форум “Дотик природи”
 

 19-21 жовтня 2015 р. відбувся Всеукраїнський форум “Дотик природи”. Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України з метою виявлення та підтримки обдарованої студентської та учнівської молоді, примноження інтелектуального потенціалу держави, підготовки майбутньої наукової зміни, сприяння переходу України на інноваційний шлях розвитку, поліпшення якості природничої освіти 19-21 жовтня 2015 р. в м. Києві провели черговий Всеукраїнський форум учнівської та студентської молоді «Дотик природи».

Продолжение материала
зелені садиби Мелітопольщини отримали міжнародні сертифікати
 

 Як повідомив Мелітопольський районний центр охорони культурної спадщини і туризму, 20 жовтня у приміщенні бізнес-класу Запорізького обласного центру зайнятості, в урочистій обстановці кращим об’єктам агротуризму Запорізької області видано сертифікати якості міжнародного зразку.

Продолжение материала
Про фінансування природоохоронних заходів у 2016 році
 

Виконавчий комітет Мелітопольської міської ради нагадує, що на сьогодні відділом з благоустрою та екології формується перелік природоохоронних заходів, які будуть фінансуватися в 2016 році з обласного та місцевих фондів охорони навколишнього природного середовища.

 
Продолжение материала
До уваги керівників підприємств, установ, організацій, суб’єктів підприємницької діяльності міста!
 

Запорізькою обласною державною адміністрацією спільно з Головним управлінням державної фіскальної служби у Запорізькій області та Державною екологічною інспекцією у Запорізькій області проведено аналіз щодо повноти сплати екологічного податку суб’єктами господарювання, що здійснюють свою діяльність на території Запорізької області. За результатами проведеного аналізу складено перелік суб’єктів господарювання, які сплачують екологічні податки та не мають відповідних документів дозвільного характеру.

 
Продолжение материала
Закінчив свою роботу профільний еколого-краєзнавчий наметовий табір «Простір - 2015»
 

 З 6-го по 19 червня, в таборі відпочили та відпрацювали методики польових досліджень 25 вихованців Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді та 20 кращих учнів-екологів з різних шкіл міста.


Продолжение материала
Екологічне виховання молоді Мелітополя
   

 Наслідки  глобальних екологічних проблем зумовлюють  активний пошук  шляхів їх усунення.    Їх вирішення  неможливе без усвідомлення  себе і природи, як єдиного цілого, вироблення нових  узагальнених моделей  і  принципів поведінки, які можуть   реалізувати духовні і фізичні потреби людини,  але водночас  спонукають до екологічно-безпечної діяльності.

 Безперечно, вирішальна роль у розвитку суспільства  і  гармонізації  відносин між людиною і природою належить сучасній молоді.

Продолжение материала
Міська влада закликає мелітопольців взяти активну участь у боротьбі з карантинними рослинами
   

 Для забезпечення екологічного та санітарного стану міста, збереження здоров'я мешканців і зменшення захворюваності на алергію, відділ з благоустрою та екології виконкому інформує про необхідність боротьби з карантинними рослинами та бур’янами. Знищувати карантинні рослини можна різними  способами: скошуванням, вириванням, виполюванням поблизу своїх садиб, офісів та  прилеглих територій. 

Продолжение материала
Визначені переможці екологічного марафону
 

 1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, в центральній дитячій бібліотеці «Мальвіна» відбулось нагородження переможців екологічного марафону «Природа рідного краю».

Продолжение материала
Прес-реліз ІІ Науково-практичної конференції «Екологія – філософія існування людства»
 

 22 травня 2015 року відбудеться ІІ Науково-практична конференція «Екологія – філософія існування людства».

 Конференція була започаткована у 2014 році за ініціативи Виконавчого комітету Мелітопольської міської ради спільно з Мелітопольським інститутом державного та муніципального управління «Класичного приватного університету» з метою акцентування уваги громадськості на важливих екологічних питаннях нашого краю.

Продолжение материала
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 91 - 100 из 165
Мелітопольська міська рада © 2005-2018