Інформація
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Дотримання чистоти та порядку на прилеглій території - обов’язок власника присадибної ділянки!
 

 Виконавчий комітет Мелітопольської міської ради нагадує всім мешканцям міста, що дотримання чистоти та порядку на прилеглій території є обов’язком власника присадибної ділянки перед містом та іншими мешканцями, адже їх приватна власність є складовою частиною міста та впливає на його зовнішній вигляд.

Продолжение материала
МУЗЕЙНе ЕКОЛОГІЧНе СВЯТо «ПРОВІСНИКИ ВЕСНИ» ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ПТАХІВ
   

 1 квітня 2016 року о 13.15 в Мелітопольському міському краєзнавчому музеї пройшло свято «Провісники весни», присвячене Міжнародному Дню птахів.

 Саме 1 квітня в усьому світі відзначають День птахів. Це птахи першими приносять нам звістку про завершення зими і настання весни. В цей день, який проходить в рамках програми ЮНЕСКО «Людина і біосфера», в 1902 році була підписана Міжнародна конвенція по охороні птахів. День птахів відзначається в усьому світі з 1906 року, що є «найстарішим» святом екологічного календаря.

Продолжение материала
Вихованці мелітопольських позашкільних закладів розпочали роботи по озелененню території
 

 19 березня 2016 року в Мелітопольському ЦЕНТУМ учасники екологічного конкурсу «Вартові довкілля» отримали саджанці калини для висадки на території своїх навчальних закладів.

Продолжение материала
Состоялся городской праздник «ВАРТОВІ ДОВКІЛЛЯ»
 

 11 марта в Центре досуга ТГАТУ собрался полный зал учащихся школ города на подведение итогов ежегодного экологического конкурса «ВАРТОВІ ДОВКІЛЛЯ», в котором приняли участие 28 коллективов 2-4 классов. Конкурс инициировал городской эколого-натуралистический центр при поддержке городской власти и отдела по благоустройству и экологии исполкома.

 
Продолжение материала
Всесвітня акція «Час Землі»
 

 19 березня 2016 року відбудеться Всесвітня акція «Час Землі», яку підтримує Міністерство екології та природних ресурсів України та Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України. Зважаючи на це, та задля привернення уваги до глобальної екологічної проблеми, за підтримки міської ради, відділу благоустрою та екології міста Мелітополя, студентський сенат та професорсько-викладацький склад Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій Університету «Україна» організовує проведення акції «Час Землі-2016» на Площі Перемоги 19.03.2016 року в період з 2030 до 2130 за місцевим часом.

Продолжение материала
Увага! Операція “НЕРЕСТ-2016”
 

 У зв’язку з наближенням періоду весняно-літньої заборони на вилов риби та інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах України та з метою посилення їх охорони під час нерестового періоду за зверненням Мінприроди до Голови Національної поліції, Державної екологічної інспекції та обласних державних адміністрацій з проханням вжити дієвих, скоординованих заходів з організації та проведення ефективної оперативної роботи по боротьбі з незаконним виловом та торгівлею водними біоресурсами у рамках операції «Нерест - 2016», під час якої забороняється промислове та суттєво обмежується спортивне та любительське рибальство.

 Мінприроди впевнене, що завдяки спільним зусиллям буде значно посилено боротьбу з браконьєрством, що в свою чергу дозволить зберегти водні живі ресурси.

Про проведення операції «Первоцвіт – 2016»
 

        З настанням сонячних днів, першими вітають весняне пробудження природи — ранньоквітучі дикорослі первоцвіти. Але, на жаль, саме первоцвіти стають об'єктами масового збору і продажу, що призводить до їх повного зникнення. Багато з нас появу первоцвітів спостерігають на вулицях та ринках міста, де вони вже продаються зірваними.

 
Продолжение материала
Виконавчий комітет Мелітопольської міської ради інформує
   

 Всесвітній фонд природи (WWF) знову запрошує українців приєднатись до кампанії Година Землі, яка вже стала традиційною подією для багатьох людей по всьому світу.

Кампанія щороку об’єднує однодумців, яким небайдуже майбутнє Планети. 19 березня 2016 року о 20:30 на одну годину зануряться у темряву сотні знакових споруд світу та десятки тисяч будинків, щоб приєднатися до всесвітнього природоохоронного руху. Одна година без світла символізує стурбованість людей за навколишнє середовище та їх прагнення зменшити свій вплив на довкілля.

Продолжение материала
ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ, ОРГАНІЗАЦІЙ, СУБ’ЄКТІВ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ МІСТА!
 

У 2015 році Запорізькою обласною державною адміністрацією спільно з Головним управлінням державної фіскальної служби у Запорізькій області та Державною екологічною інспекцією у Запорізькій області проведено аналіз щодо повноти сплати екологічного податку суб’єктами господарювання, що здійснюють свою діяльність на території Запорізької області. За результатами проведеного аналізу складено перелік суб’єктів господарювання, які сплачують екологічні податки та не мають відповідних документів дозвільного характеру.

 
Продолжение материала
КП “Чистота” расчищает улицы от грунта, а летом приступит к нанесению новой дорожной разметки
 

  Работы по расчистки улиц города от грунта выполняются в предверии сезона ремонта дорог, а также для расширения проезжей части, расположению зеленых зон ниже дорожного полотна и лучшего водоотведения.

  Коммунальщики уже начали снимать грунт по ул. Костенко и ул. А.Невского. Работы по снятию грунта будут произведены и по ул. Молодежной, И.Франка и Пожарского, которые входят в план-график по капитальному ремонту, который начнется в первых числах апреля.

 
Продолжение материала
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 91 - 100 из 178
Мелітопольська міська рада © 2005-2018