Інформація
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Відділ з благоустрою та екології нагадує
 

 Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони тваринного світу» (№ 322- VIII вд 09.04.2015) були внесені зміни до ст. 39 Закону України «Про тваринний світ», де частина п’ята викладена у наступній редакції:

"У період масового розмноження диких тварин, з 1 квітня до 15 червня, забороняється проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (пальба, проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах)".

Коллектив студентов и преподавателей МИГМУ КПУ потрудился на благо родного города
   Студенты и сотрудники Мелитопольского института государственного и муниципального управления "Классического приватного университета" присоединились к общегородской акции-инициативе секретаря городского совета Сергея Минько "Сделай свой город лучше" и провели 14 апреля субботник.
Продолжение материала
Акція «Посади дерево» тепер в Мелітополі!
 

 23 квітня молодіжна ініціатива «Твій вибір» запрошує небайдужих мелітопольців приєднатися до соціальної екологічної акції «Посади дерево».

 Захід передбачає висадження молодих дерев на бульварі 30-річчя Перемоги, збір учасників о 10-00 біля міської бібліотеки ім. Горького (зупинка маршрутного таксі «Бібліотека» або «Булочная»).

 Детальна інформація про акції за посиланням: http://vk.com/event118906903

 Запрошуємо до участі!

Виконавчий комітет Мелітопольської міської ради повідомляє
 

 Відповідно до п. 3.4. Правил благоустрою території міста Мелітополя, підприємства, установи, організації, інші суб’єкти підприємницької діяльності у сфері благоустрою зобов'язані:

Продолжение материала
Дотримання чистоти та порядку на прилеглій території - обов’язок власника присадибної ділянки!
 

 Виконавчий комітет Мелітопольської міської ради нагадує всім мешканцям міста, що дотримання чистоти та порядку на прилеглій території є обов’язком власника присадибної ділянки перед містом та іншими мешканцями, адже їх приватна власність є складовою частиною міста та впливає на його зовнішній вигляд.

Продолжение материала
МУЗЕЙНе ЕКОЛОГІЧНе СВЯТо «ПРОВІСНИКИ ВЕСНИ» ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ПТАХІВ
   

 1 квітня 2016 року о 13.15 в Мелітопольському міському краєзнавчому музеї пройшло свято «Провісники весни», присвячене Міжнародному Дню птахів.

 Саме 1 квітня в усьому світі відзначають День птахів. Це птахи першими приносять нам звістку про завершення зими і настання весни. В цей день, який проходить в рамках програми ЮНЕСКО «Людина і біосфера», в 1902 році була підписана Міжнародна конвенція по охороні птахів. День птахів відзначається в усьому світі з 1906 року, що є «найстарішим» святом екологічного календаря.

Продолжение материала
Вихованці мелітопольських позашкільних закладів розпочали роботи по озелененню території
 

 19 березня 2016 року в Мелітопольському ЦЕНТУМ учасники екологічного конкурсу «Вартові довкілля» отримали саджанці калини для висадки на території своїх навчальних закладів.

Продолжение материала
Состоялся городской праздник «ВАРТОВІ ДОВКІЛЛЯ»
 

 11 марта в Центре досуга ТГАТУ собрался полный зал учащихся школ города на подведение итогов ежегодного экологического конкурса «ВАРТОВІ ДОВКІЛЛЯ», в котором приняли участие 28 коллективов 2-4 классов. Конкурс инициировал городской эколого-натуралистический центр при поддержке городской власти и отдела по благоустройству и экологии исполкома.

 
Продолжение материала
Всесвітня акція «Час Землі»
 

 19 березня 2016 року відбудеться Всесвітня акція «Час Землі», яку підтримує Міністерство екології та природних ресурсів України та Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України. Зважаючи на це, та задля привернення уваги до глобальної екологічної проблеми, за підтримки міської ради, відділу благоустрою та екології міста Мелітополя, студентський сенат та професорсько-викладацький склад Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій Університету «Україна» організовує проведення акції «Час Землі-2016» на Площі Перемоги 19.03.2016 року в період з 2030 до 2130 за місцевим часом.

Продолжение материала
Увага! Операція “НЕРЕСТ-2016”
 

 У зв’язку з наближенням періоду весняно-літньої заборони на вилов риби та інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах України та з метою посилення їх охорони під час нерестового періоду за зверненням Мінприроди до Голови Національної поліції, Державної екологічної інспекції та обласних державних адміністрацій з проханням вжити дієвих, скоординованих заходів з організації та проведення ефективної оперативної роботи по боротьбі з незаконним виловом та торгівлею водними біоресурсами у рамках операції «Нерест - 2016», під час якої забороняється промислове та суттєво обмежується спортивне та любительське рибальство.

 Мінприроди впевнене, що завдяки спільним зусиллям буде значно посилено боротьбу з браконьєрством, що в свою чергу дозволить зберегти водні живі ресурси.

<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 91 - 100 из 182

                                                   Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

Мелітопольська міська рада © 2005-2018