Advertisement
Інформація
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (6192) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (06192) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Закінчив свою роботу профільний еколого-краєзнавчий наметовий табір «Простір - 2015»
 

 З 6-го по 19 червня, в таборі відпочили та відпрацювали методики польових досліджень 25 вихованців Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді та 20 кращих учнів-екологів з різних шкіл міста.


Продолжение материала
Екологічне виховання молоді Мелітополя
   

 Наслідки  глобальних екологічних проблем зумовлюють  активний пошук  шляхів їх усунення.    Їх вирішення  неможливе без усвідомлення  себе і природи, як єдиного цілого, вироблення нових  узагальнених моделей  і  принципів поведінки, які можуть   реалізувати духовні і фізичні потреби людини,  але водночас  спонукають до екологічно-безпечної діяльності.

 Безперечно, вирішальна роль у розвитку суспільства  і  гармонізації  відносин між людиною і природою належить сучасній молоді.

Продолжение материала
Міська влада закликає мелітопольців взяти активну участь у боротьбі з карантинними рослинами
   

 Для забезпечення екологічного та санітарного стану міста, збереження здоров'я мешканців і зменшення захворюваності на алергію, відділ з благоустрою та екології виконкому інформує про необхідність боротьби з карантинними рослинами та бур’янами. Знищувати карантинні рослини можна різними  способами: скошуванням, вириванням, виполюванням поблизу своїх садиб, офісів та  прилеглих територій. 

Продолжение материала
Визначені переможці екологічного марафону
 

 1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, в центральній дитячій бібліотеці «Мальвіна» відбулось нагородження переможців екологічного марафону «Природа рідного краю».

Продолжение материала
Прес-реліз ІІ Науково-практичної конференції «Екологія – філософія існування людства»
 

 22 травня 2015 року відбудеться ІІ Науково-практична конференція «Екологія – філософія існування людства».

 Конференція була започаткована у 2014 році за ініціативи Виконавчого комітету Мелітопольської міської ради спільно з Мелітопольським інститутом державного та муніципального управління «Класичного приватного університету» з метою акцентування уваги громадськості на важливих екологічних питаннях нашого краю.

Продолжение материала
Студенти ТДАТУ висаджують дерева разом із вихованцям інтернатів
   

 З метою проведення тематичних заходів, спрямованих на виховання екологічно свідомої особистості через організацію цікавої екологічної роботи з молоддю, за підтримки управління молоді та спорту та КП «Жилмасив» студенти ТДАТУ 16 квітня разом із вихованцями інтернатних закладів висадили 10 беріз та каштанів на території учбових закладів.

Рыбные ресурсы области под усиленной охраной
   В Запорожской области с 1 апреля стартовал традиционный двухмесячник по охране рыбных ресурсов. Ежегодно с целью улучшения воспроизводства и сохранения водных живых ресурсов в акватории Каховского и Днепровского водохранилищ он проводится в период нереста – с 1 апреля по 1 июня, сообщает пресс-служба Запорожской ОГА.

Продолжение материала
Всесвітній фонд природи запрошує українців приєднатись до кампанії Година Землі
   

 Виконавчий комітет Мелітопольської міської ради Запорізької області інформує,  що Всесвітній фонд природи (WWF) знову запрошує українців приєднатись до кампанії Година Землі, яка вже стала традиційною подією для багатьох людей по всьому світу. Кампанія щороку об’єднує однодумців, яким небайдуже майбутнє Планети. 28 березня о 20:30 на одну годину зануряться у темряву сотні знакових споруд світу та десятки тисяч будинків, щоб приєднатися до всесвітнього природоохоронного руху.

Продолжение материала
Экологическая встреча, посвященная Всемирному дню воды «Формула жизни – Н2О»
   Ежегодно 22 марта во многих странах мира отмечается Всемирный день водных ресурсов или Всемирный день воды.
Продолжение материала
Операция «Первоцвет» 04.03 - 15.06.2015
   

 Государственная экологическая инспекция в Запорожской области, с целью сохранения объектов растительного мира, занесенных в Красную книгу Украины, в весенний период, проводит на территории региона операцию «Первоцвет» с 4-го марта по 28-е июня 2015 года.

 Всем известно, что подснежники занесены в Красную книгу Украины и требуют особой охраны в период их массового цветения. Операция будет проводиться в местах сбора, путях перевозки и рынках сбыта растений-первоцветов. Обнаруженные у торговцев партии первоцветов будут изыматься, составляться протоколы и применяться штрафные санкции.

Продолжение материала
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 81 - 90 из 150
Мелітопольська міська рада © 2005-2017