Advertisement
Інформація
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (6192) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (06192) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Акція «Посади дерево» тепер в Мелітополі!
 

 23 квітня молодіжна ініціатива «Твій вибір» запрошує небайдужих мелітопольців приєднатися до соціальної екологічної акції «Посади дерево».

 Захід передбачає висадження молодих дерев на бульварі 30-річчя Перемоги, збір учасників о 10-00 біля міської бібліотеки ім. Горького (зупинка маршрутного таксі «Бібліотека» або «Булочная»).

 Детальна інформація про акції за посиланням: http://vk.com/event118906903

 Запрошуємо до участі!

Виконавчий комітет Мелітопольської міської ради повідомляє
 

 Відповідно до п. 3.4. Правил благоустрою території міста Мелітополя, підприємства, установи, організації, інші суб’єкти підприємницької діяльності у сфері благоустрою зобов'язані:

Продолжение материала
Дотримання чистоти та порядку на прилеглій території - обов’язок власника присадибної ділянки!
 

 Виконавчий комітет Мелітопольської міської ради нагадує всім мешканцям міста, що дотримання чистоти та порядку на прилеглій території є обов’язком власника присадибної ділянки перед містом та іншими мешканцями, адже їх приватна власність є складовою частиною міста та впливає на його зовнішній вигляд.

Продолжение материала
МУЗЕЙНе ЕКОЛОГІЧНе СВЯТо «ПРОВІСНИКИ ВЕСНИ» ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ПТАХІВ
   

 1 квітня 2016 року о 13.15 в Мелітопольському міському краєзнавчому музеї пройшло свято «Провісники весни», присвячене Міжнародному Дню птахів.

 Саме 1 квітня в усьому світі відзначають День птахів. Це птахи першими приносять нам звістку про завершення зими і настання весни. В цей день, який проходить в рамках програми ЮНЕСКО «Людина і біосфера», в 1902 році була підписана Міжнародна конвенція по охороні птахів. День птахів відзначається в усьому світі з 1906 року, що є «найстарішим» святом екологічного календаря.

Продолжение материала
Вихованці мелітопольських позашкільних закладів розпочали роботи по озелененню території
 

 19 березня 2016 року в Мелітопольському ЦЕНТУМ учасники екологічного конкурсу «Вартові довкілля» отримали саджанці калини для висадки на території своїх навчальних закладів.

Продолжение материала
Состоялся городской праздник «ВАРТОВІ ДОВКІЛЛЯ»
 

 11 марта в Центре досуга ТГАТУ собрался полный зал учащихся школ города на подведение итогов ежегодного экологического конкурса «ВАРТОВІ ДОВКІЛЛЯ», в котором приняли участие 28 коллективов 2-4 классов. Конкурс инициировал городской эколого-натуралистический центр при поддержке городской власти и отдела по благоустройству и экологии исполкома.

 
Продолжение материала
Всесвітня акція «Час Землі»
 

 19 березня 2016 року відбудеться Всесвітня акція «Час Землі», яку підтримує Міністерство екології та природних ресурсів України та Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України. Зважаючи на це, та задля привернення уваги до глобальної екологічної проблеми, за підтримки міської ради, відділу благоустрою та екології міста Мелітополя, студентський сенат та професорсько-викладацький склад Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій Університету «Україна» організовує проведення акції «Час Землі-2016» на Площі Перемоги 19.03.2016 року в період з 2030 до 2130 за місцевим часом.

Продолжение материала
Увага! Операція “НЕРЕСТ-2016”
 

 У зв’язку з наближенням періоду весняно-літньої заборони на вилов риби та інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах України та з метою посилення їх охорони під час нерестового періоду за зверненням Мінприроди до Голови Національної поліції, Державної екологічної інспекції та обласних державних адміністрацій з проханням вжити дієвих, скоординованих заходів з організації та проведення ефективної оперативної роботи по боротьбі з незаконним виловом та торгівлею водними біоресурсами у рамках операції «Нерест - 2016», під час якої забороняється промислове та суттєво обмежується спортивне та любительське рибальство.

 Мінприроди впевнене, що завдяки спільним зусиллям буде значно посилено боротьбу з браконьєрством, що в свою чергу дозволить зберегти водні живі ресурси.

Про проведення операції «Первоцвіт – 2016»
 

        З настанням сонячних днів, першими вітають весняне пробудження природи — ранньоквітучі дикорослі первоцвіти. Але, на жаль, саме первоцвіти стають об'єктами масового збору і продажу, що призводить до їх повного зникнення. Багато з нас появу первоцвітів спостерігають на вулицях та ринках міста, де вони вже продаються зірваними.

 
Продолжение материала
Виконавчий комітет Мелітопольської міської ради інформує
   

 Всесвітній фонд природи (WWF) знову запрошує українців приєднатись до кампанії Година Землі, яка вже стала традиційною подією для багатьох людей по всьому світу.

Кампанія щороку об’єднує однодумців, яким небайдуже майбутнє Планети. 19 березня 2016 року о 20:30 на одну годину зануряться у темряву сотні знакових споруд світу та десятки тисяч будинків, щоб приєднатися до всесвітнього природоохоронного руху. Одна година без світла символізує стурбованість людей за навколишнє середовище та їх прагнення зменшити свій вплив на довкілля.

Продолжение материала
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 61 - 70 из 150
Мелітопольська міська рада © 2005-2017