Інформація
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Обнародован перечень главных предприятий-загрязнителей окружающей среды в Запорожской области

 

 Основными предприятиями-загрязнителями в Запорожской области являются ПАО «Запорожсталь», ПАО «Днепроспецсталь», ПАО «Запорожский ферросплавный завод», ПАО «Украинский графит», ПАО «Запорожский абразивный комбинат», ПАО «Запорожкокс», ООО «Запорожскиий титано-магниевый комбинат», ПАО «Запорожогнеупор». Выбросы этих предприятий составляют 60-70% от общего объема выбросов загрязняющих веществ. Об этом шла речь во время брифинга директора Департамента экологии и природных ресурсов облгосадминистрации Виталия Гордиенко и заместителя начальника Государственной экологической инспекции Запорожской области Артема Кизима.

Продолжение материала
Про отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

 

 Виконавчий комітет Мелітопольської міської ради Запорізької області нагадує всім суб’єктам господарювання, що знаходяться на території м. Мелітополя, що відповідно до ст. 11 Закону України «Про охорону атмосферного повітря», викиди забруднюючих речовин в атмосферу з стаціонарних джерел викидів можуть здійснюватися тільки після отримання відповідного дозволу.

Продолжение материала
ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ, ОРГАНІЗАЦІЙ, СУБ’ЄКТІВ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ МІСТА!

 

 Виконавчий комітет Мелітопольської міської ради Запорізької області нагадує всім суб’єктам господарювання, що знаходяться на території м. Мелітополя, про необхідність отримання документів дозвільного характеру (у разі їх відсутності) на здійснення господарської діяльності, яка супроводжується викидами забруднюючих речовин в атмосферне повітря, скидами забруднюючих речовин до водних об’єктів, утворенням і розміщенням відходів.

Продолжение материала
Відбувся круглий стіл щодо популяризації гуманного та відповідального ставлення до тварин

 

 9 лютого на базі Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» відбувся круглий стіл «Впровадження цивілізованих методів гуманного поводження з тваринами».

Продолжение материала
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МЕЛІТОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ інформує:

 З метою збереження об’єктів рослинного світу, занесених до Червоної книги України, згідно з розпорядженням Мелітопольського міського голови від 06.02.2017 № 62-р у м. Мелітополі оголошено проведення операції «Первоцвіт–2017». Головна мета цієї операції — створення умов для збереження ранньоквітучих рослин-первоцвітів та не допущення їх зникнення в місцях зростання, а також запобігання їх самовільного використання, в тому числі в комерційних цілях.

Продолжение материала
2 лютого відзначається Всесвітній день водно-болотних угідь
 

 Водно-болотні угіддя мають велике екологічне значення як місця перебування двох третин усіх видів тваринного і рослинного світу. З водно-болотними угіддями в першу чергу екологічно пов'язані водоплавні птахи, що потребують захисту, адже велика кількість водно-болотних угідь розташовані на територіях декількох держав і їх деградація та зникнення будуть мати глобальний характер.

 
Продолжение материала
До уваги юридичних осіб усіх форм власності!
 

 Відділ з благоустрою та екології виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області нагадує що, юридичні особи, які мають пропозиції щодо поліпшення якості навколишнього природного середовища та забезпечення екологічної безпеки населення м. Мелітополя, можуть подати запити про виділення коштів з Державного фонду охорони навколишнього природного середовища для здійснення природоохоронних заходів на наступний бюджетний рік.

 
Продолжение материала
ДО УВАГИ СУБ'ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ, ВИДИ ДІЯЛЬНІСТІ ЯКИХ СТАНОВЛЯТЬ ПІДВИЩЕНУ ЕКОЛОГІЧНУ НЕБЕЗПЕКУ!

 Підприємства та суб’єкти господарювання, діяльність яких відповідає Переліку видів діяльності та об’єктів, що становлять підвищену екологічну небезпеку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 28.08.2013 № 808 являються об’єктами підвищеної екологічної небезпеки.  На території м. Мелітополя розташовано 52 таких об’єктів.

 Відповідно до вимог ч. 3 ст. 13 Закону України «Про екологічну експертизу», види діяльності та об’єкти, що становлять підвищену екологічну небезпеку, підлягають обов’язковій державній екологічній експертизі.

Продолжение материала
Міжрегіональна виставка «Барвистий світ птахів»

 19 листопада 2016 року у Центральному парку ім. Горького відбудеться Міжрегіональна виставка «Барвистий світ птахів». Організатор виставки - Мелітопольський клуб «Птахівник» та Центр еколого – натуралістичної творчості учнівської молоді.

 Запрошуємо відвідати виставку мешканців та гостей міста з 08.00 до 15.00.

Продолжение материала
11 листопада відбувся Міжнародний день енергозбереження
   

 Стан навколишнього середовища та ефективне використання енергії є суттєвим для сталого розвитку як на світовому рівні, так і на рівні держави.

Продолжение материала
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 51 - 60 из 178
Мелітопольська міська рада © 2005-2018