Advertisement
Інформація
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (6192) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (06192) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
акція "Сумісний простір" об'єднала людей різних сфер діяльності
   

 В авіамістечку 28 жовтня було організовано платформу для об'єднання людей різних сфер діяльності в рамках міської акції "Сумісний простір".

 Акція була запропонована "РАДОЮ СТУДЕНТСЬКИХ ЛІДЕРІВ" МІЕСТ Університету "Україна" та методистом Корнієнко Катертиною. Організаторам вдалось об'єднати волонтерський корпусу Університету "Україна", студенти МДПУ, військовослужбовці частини А3840, працівники відділу благоустрою та екології міста, БФ "Розвиток майбутнього", журналістів.

Продолжение материала
«Меліорація та водовикористання – складові сталого розвитку водогосподарського комплексу країни»
   

 В ВСП «Мелітопольський коледж ТДАТУ» пройшла науково-практична конференція «Меліорація та водовикористання – складові сталого розвитку водогосподарського комплексу країни», яка проводилась в рамках святкування 85-річчя коледжу ТДАТУ.

Продолжение материала
ІНВЕНТАРИЗАЦІЯ ДЖЕРЕЛ УТВОРЕННЯ ВІДХОДІВ І ВІДХОДІВ ВИРОБНИЦТВА ТА СПОЖИВАННЯ
   

 До уваги суб’єктів господарської діяльності!

 Відділ з благоустрою та екології виконкому нагадує, що згідно з розпорядженням голови Запорізької обласної державної адміністрації від 17.12.2013 № 599 «Про затвердження заходів щодо організації ведення державного обліку, моніторингу та державного регулювання у сфері поводження з відходами на території Запорізької області», всім суб’єктам господарської діяльності, які здійснюють свою діяльність у м. Мелітополі необхідно провести інвентаризацію джерел утворення відходів і відходів виробництва та споживання, а звіти про інвентаризацію надати до Департаменту екології та природних ресурсів Запорізької обласної державної адміністрації за формами, що додаються.

ЗАВАНТАЖИТИ  

Всесвітній день без автомобіля
 

 У зв'язку з постійним збільшенням кількості автомобілів у всьому світі екологічна ситуація на планеті істотно погіршилася. Саме тому був придуманий Всесвітній день без автомобіля. Його святкують щорічно 22 вересня.

 
Продолжение материала
Мелітопольці відвідали міжнародну виставку технологій та обладнання для збору і переробки ТПВ
   

13-14 вересня 2016 року в м. Києві в ВКЦ Торгово-промислової палати України пройшла Міжнародна виставка технологій та обладнання для збору і переробки твердих побутових відходів «Waste Management 2016», в якій взяли участь начальник відділу з благоустрою та екології виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області Громико О.С. та директор КП «Мелітополькомунтранс» Мелітопольської міської ради Запорізької області Висоцький В.О.

Продолжение материала
Безоплатна реєстрація домашніх тварин в рамках проведення IV благодійної виставки домашніх собак
 

 Відділ з благоустрою та екології виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області повідомляє, що в рамках проведення IV благодійної виставки домашніх собак «Я теж нівроку!», яка відбудеться в11-00 17.09.2016 в парку культури і відпочинку ім. Горького біля літньої естради, буде здійснюватись реєстрація домашніх тварин, створення анкет на кожну тварину та занесення їх до єдиної некомерційної міжнародної онлайн-бази даних домашніх тварин Animal-id.info.

 
Продолжение материала
Отдел по благоустройству и экологии борется с поджигателями сухой листвы
 

 В городе проводится широкая кампания по недопущению сжигания сухих листьев, веток и мусора и постоянно осуществляются мероприятия по предупреждению и недопущению разведения костров, особенно в частном секторе.

Продолжение материала
Спалювати сміття шкідливо для здоров’я!

 Виконавчий комітет Мелітопольської міської ради повідомляє, що в місті проводиться широка кампанія щодо недопущення спалювання сухого листя, гілок та сміття і постійно здійснюються заходи з попередження та недопущення розведення багать на території міста.

Продолжение материала
Виконання заходів по знищенню карантинних рослин і бур’янів
   

 З 01.04.2016 до 07.09.2016 включно відділом з благоустрою та екології виконавчого комітету Мелітопольської міської ради проведено 98 рейдів щодо боротьби з карантинними рослинами, надано 125 приписів, складено 23 протоколи про адміністративне правопорушення, за несвоєчасне знищення карантинних рослин і бур’янів. Направлено листи землевласникам та землекористувачам міста щодо необхідності постійного проведення боротьби з карантинними рослинами і своєчасного покосу трави на прилеглих та підзвітних територіях. Керівникам підприємств, установ і організацій надіслано 48 телефонограм з зазначеного питання.

Продолжение материала
Виконавчий комітет Мелітопольської міської ради повідомляє
 

 До відома мешканців міста, які відвідують парк ім. Горького, та суб’єктів господарювання, що здійснюють свою діяльність на території парку!

 
Продолжение материала
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 41 - 50 из 158
Мелітопольська міська рада © 2005-2017