Інформація
я маю право

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Про фінансування заходів з екофондів у 2020 році
   

    Відповідно до Порядку планування та фінансування природоохоронних заходів з обласного та місцевих фондів охорони навколишнього природного середовища, затвердженого розпорядженням голови Запорізької обласної державної адміністрації від 03.02.2014 № 24, та Положення про Мелітопольський міський фонд охорони навколишнього природного середовища, затвердженого рішенням 59 сесії Мелітопольської міської ради VІ скликання від 22.08.2014 № 6/7, юридичні особи, які мають пропозиції щодо поліпшення якості навколишнього природного середовища та забезпечення екологічної безпеки населення, мають право подавати Запити до Запорізької обласної державної адміністрації, виконавчого комітету Мелітопольської міської ради, райдержадміністрації для вирішення питання про повне або часткове фінансування цих заходів.


Продолжение материала
АКЦІЯ «ДИХАЙ ВІЛЬНО!» ПЕРЕМОЖЕМО КАРАНТИННІ РОСЛИНИ НА ТЕРИТОРІЇ м. МЕЛІТОПОЛЯ РАЗОМ
   

   Виконавчий комітет Мелітопольської міської ради повідомляє, що з 05.07.2019 по 15.09.2019 у м. Мелітополі проводиться акція «Дихай вільно!» з метою покращення санітарного стану і благоустрою території міста, недопущення розповсюдження карантинних рослин і бур’янів, підвищення рівня свідомості мешканців міста стосовно покращення санітарного стану власних дворів і прилеглих територій та залучення всіх бажаючих до боротьби з карантинними видами рослин у м. Мелітополі.


Продолжение материала
Заходи щодо боротьби з карантинними рослинами
   

   Для забезпечення сприятливого екологічного та санітарного стану міста, збереження здоров'я і зменшення захворюваності людей на алергійні хвороби, відділ з благоустрою та екології виконкому інформує про необхідність боротьби з карантинними рослинами та бур’янами шляхом скошування, виривання з коренем, виполювання їх поблизу своїх садиб та офісів, на прилеглих і закріплених територіях.Продолжение материала
Результати проведення місячника благоустрою міста
   

 

 

   Згідно з розпорядженням міського голови  від 18.03.2019 № 126-р Про місячник благоустрою міста” з 20 березня по 20 квітня 2019 року в м. Мелітополі пройшов місячник благоустрою міста, у рамках якого, з метою забезпечення утримання в належному стані міських територій, їх санітарного очищення, збереження об’єктів загального користування та створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення, протягом березня-квітня проходили відповідні заходи та акції, організовані виконавчим комітетом Мелітопольської міської ради, підприємствами, установами, організаціями, навчальними закладами міста, громадськими організаціями та активістами.
Продолжение материала
ЗАХОДИ ЩОДО БОРОТЬБИ З БУР’ЯНАМИ ТА НЕСВОЄЧАСНИМ ПОКОСОМ ТРАВ

   Відділ з благоустрою та екології виконавчого комітету Мелітопольської міської ради нагадує мешканцям міста, керівникам підприємств, установ та організацій всіх форм власності про необхідність слідкувати за порядком на прилеглих та закріплених територіях, своєчасно здійснювати покіс трав та видаляти карантинні рослини у період з квітня до жовтня 2019 року.

Продолжение материала
З 20 березня у Мелітополі стартує місячник благоустрою

 Розпорядженням Мелітопольського міського голови  від 18.03.2019 № 126-р "Про місячник благоустрою міста" з 20 березня по 20 квітня 2019 року в Мелітополі оголошено місячник благоустрою міста, присвячений Дню довкілля.
Продолжение материала
ПРО ПРОВЕДЕННЯ ОПЕРАЦІЇ «ПЕРВОЦВІТ – 2019»
   Щовесни на території України великих обсягів набуває торгівля ранньоквітучими весняними рослинами – так званими первоцвітами. Масовий збір на продаж цих рідкісних рослин призводить до послаблення, а у невеличких місцезростаннях до повного пригнічення насіннєвого поновлення. Крім цього, дуже часто первоцвіти знищуються з кореневою частиною, що призводить до фізичного знищення їх популяцій.
Продолжение материала
До відома суб’єктів господарювання та приватних підприємців

 До відома суб’єктів господарювання та приватних підприємців, які займаються торгівельною діяльністю, виконавчий комітет Мелітопольської міської ради Запорізької області повідомляє, що на ринках міста є спеціально відведені місця для здійснення торгівлі з автотранспорту, у тому числі і з великогабаритних транспортних засобів.

Продолжение материала
Своєчасне очищення територій від снігу та льоду
  

 У зв’язку із погіршенням погодних умов відділ з благоустрою та екології виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області нагадує, що відповідно до Правил благоустрою території м. Мелітополя підприємства, установи, організації усіх форм власності, фізичні особи-підприємці, в тому числі орендарі приміщень, власники приватних домоволодінь зобов’язані забезпечувати своєчасне очищення від снігу та льоду прилеглої і закріпленої за ними території. Зимове прибирання суб’єктами у сфері благоустрою відповідних територій повинне забезпечувати нормальний рух пішоходів та транспорту.


Продолжение материала
Озеленення в м. Мелітополь у 2018 році

 Згідно з міською програмою «Заходи, спрямовані на охорону та раціональне використання природних ресурсів», затвердженою рішенням 35 сесії Мелітопольської міської ради Запорізької області VIІ скликання від 29.11.2017 № 3/67 зі змінами з Мелітопольського міського фонду охорони навколишнього природного середовища було виділено 145,150 тис. грн. для здійснення заходів з озеленення м. Мелітополя у 2018 році.


Продолжение материала
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 1 - 10 из 192

                                                   Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

Мелітопольська міська рада © 2005-2019