Advertisement
Інформація
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (6192) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (06192) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
НЕ ПРОПУСТИТЕ один из самых зрелищных видов велосоревнований

"Велосипедная шоссейно-кольцевая гонка на выбывание" - один из самых зрелищных видов ВЕЛОсоревнований. Это напоминает большую игру не только на силу и выносливость, но и на смекалку, тактику, везение.
Продолжение материала
ПРИВІТАННЯ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!

 Колектив управління молоді та спорту Мелітопольської міської ради  щиро вітає і висловлює слова вдячності всім тим хто сприяє  розвитку фізичної культури і спорту в нашому рідному  місті, хто прославляє і приносить Мелітополю міжнародне визнання, всім хто  стоїть біля витоків формування у молодого покоління бажання активно займатись спортом – вчителям фізичної культури, тренерам, провідним спортсменам, спортсменам-ветеранам, всім працівникам галузі фізичної культури та спорту, спортивним громадським організаціям, федераціям, спортивним клубам, працівникам спортивної медицини, меценатам, ЗМІ.

Продолжение материала
СВЯТКУЄМО ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ!

 Управління молоді та спорту, управління освіти, дитячо-юнацькі спортивні школи, центр дитячої та юнацької творчості, навчальні заклади, федерації з видів спорту, громадські організації спортивного профілю запрошують мешканців та гостей міста на фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи з нагоди святкування Дня фізичної культури та спорту.

Продолжение материала
Запрошуємо на урочистий захід!!!
 

  Управління молоді та спорту Мелітопольської міської ради запрошує працівників галузі фізичної культури та спорту, любителів та шанувальників спорту взяти участь в урочистому заході з нагоди святкування Дня фізичної культури і спорту в України 08 вересня 2017 року о 16.00 год. у Палаці культури ім. Г.Т. Шевченка.

У програмі свята відзначення провідних спортсменів, тренерів, показові виступи спортивних та художніх колективів міста.

Мелітополь визнано кращим спортивним регіоном Запорізької області

 

 З нагоди Дня фізичної культури та спорту в Україні в кінотеатрі ім. Довженка відбулась урочиста церемонія нагородження переможців обласного конкурсу «SPORT STAR 2017». Участь в урочистостях взяли спортивні працівники області, спортсмени, тренери, спортивні організації, федерації з видів спорту, дитячо-юнацькі спортивні школи, заклади спортивного профілю та фізкультурно-спортивні товариства. Мелітополь на заході представила заступник міського голови Світлана Бойко.

Продолжение материала
На стадионе «Спартак» мелитопольцы почтили память Олега Олексенко

 15 лет назад ушел из жизни народный депутат Украины, президент СК "Олком", член совета Профессиональной футбольной лиги Украины Олег Олексенко. 18-19 июля на стадионе "Спартак", носящем его имя, состоялся открытый турнир по футболу, посвященный памяти О. Олексенко.

Продолжение материала
15 червня 2017 року ОЛІМПІЙСЬКИЙ ДЕНЬ в місті Мелітополі
 

 Управління молоді та спорту, управління освіти, федерації з видів спорту запрошують всіх любителів спорту та здорового способу життя на заходи з нагоди Олімпійського дня в місті Мелітополі.

 
Запрошуємо вболівальників та любителів спорту на видовищний спортивний захід

 9 червня 2017 року о 16.00 годині на майданчику зі штучним покриттям стадіону «Спартак» ім. О.Олексенка відбудеться футбольний матч серед команд «Мелітопольська черешня» та «Збірна міста Мелітополя» в рамках VI-го щорічного фестивалю Мелітопольщини «ЧерешнЁво!».

Состоялась VII областная Спартакиада среди сборных команд органов местного самоуправления

 С 26 по 27 мая 2017 года в Кирилловке Акимовского района проходила VII областная Спартакиада среди сборных команд должностных лиц органов местного самоуправления и депутатов местных советов.

Продолжение материала
Чотири гри з рахунком 2:0! Мелітопольські волейболісти найсильніші в Запорізькій області!!!

 Відбувся 2-й етап обласної спартакіади серед збірних команд міст та сільських районів в Запорізької області під гаслом «Здорова молодь-здорова нація», який проходив з 19 по 20 травня в місті Енергодар. В змаганнях взяли участь 13 команд Запорізької регіону.

Продолжение материала
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 1 - 10 из 162
Мелітопольська міська рада © 2005-2017