Municipal Site of Melitopol City, Ukraine
Людям із порушенням зору
Стандартна версія

МЕЛІТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ

Рудакова Ірина Володимирівна

29
3716

Рудакова Ірина Володимирівна

Народилась у місті Мелітополі Запорізької області. Громадянка України.

Освіта:

Освіта вища за спеціальністю «бухгалтерський облік та аналіз господарської діяльності», кваліфікація – економіст (Одеський інститут народного господарства).

Заміжня, має чоловіка та сина.

Трудова діяльність:

Рудакова Ірина Володимирівна розпочала свою трудову діяльність у 1986 році на посаді бухгалтера – ревізора головної бухгалтерії Мелітопольського моторного заводу. У 1989 році була призначена на посаду начальника бюро головної бухгалтерії Мелітопольського моторного заводу. З 1998 року працювала головним бухгалтером ГРЛ «Авто – ЗАЗ – Мотор» ЗАТ «Авто ЗАЗ – ДЕУ». У 2001 році була призначена на посаду заступника директора з економіки і планування ГРЛ «Авто – ЗАЗ – Мотор» ЗАТ «Авто ЗАЗ – ДЕУ». У 2010 році була призначена заступником директора з економіки та планування ПП «Мелітопольський моторний завод» ПАТ «ЗАЗ».

Двічі обиралась депутатом Мелітопольської міської ради. В Мелітопольській міській раді V скликання очолювала планово-бюджетну комісію.

У виконавчих органах місцевого самоврядування працює з червня 2013 року, з травня 2014 року по теперішній час обіймає посаду першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області.