Municipal Site of Melitopol City, Ukraine
Людям із порушенням зору
Стандартна версія

МЕЛІТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ

Зрадники України та Мелітополя: актуальний перелік колаборантів

3
2695

Майбутнє колаборантів чітко прописане в ст.111-1 Кримінального кодексу України: ув’язнення строком до 10-и років з позбавленням права обіймати посади до 15-и років з можливою конфіскацією майна.

Будь-які особи, які контактують або співпрацюють з державними зрадниками, будуть вважатися їх спільниками та будуть притягнуті до кримінальної відповідальності.

Список колаборантів, які зрадили Україну та Мелітополь:  Список зрадників .

Вищезазначений список колаборантів передається спецслужбам України та профільним міністерствам для застосування до зрадників кримінальної відповідальності і жорстких економічних санкцій. 

Шановні мелітопольці! 
У разі, якщо вам відомі факти співробітництва будь-яких осіб з головними дійовими особами окупаційної адміністрації Мелітополя, просимо анонімно подавати зазначену інформацію на спеціально створену електронну скриньку: [email protected].

Формами співробітництва з окупаційною адміністрацією є: участь у нарадах під керівництвом членів окупаційної адміністрації, надання будь-якої допомоги окупаційній адміністрації, сприяння окупаційній адміністрації у підготовці інформаційних матеріалів (у тому числі надання інтерв'ю), заняття будь-яких посад в окупаційній адміністрації, участь у незаконних збройних або правоохоронних органах.

Список постійно оновлюється та доповнюється. Жоден колаборант не уникне відповідальності.

Слава Україні! 

Також за темою

Призначено нового очільника Регіонального управління Сил територіальної оборони "Схід"Читати далі

Призначено нового очільника Регіонального управління Сил тер...

Генерал-майор Осипчук Василь Миколайович очолив Регіональне управління Сил територіальної оборони «Схід», до складу якого входить сформова...
Мелітопольський міський краєзнавчий музей приєднався до престижної міжнародної платформи OBMINЧитати далі

Мелітопольський міський краєзнавчий музей приєднався до прес...

OBMIN — це підтримка українських музеїв у встановленні тривалих міжнародних контактів з закордонними інституціями культури, що дозволяють обміню...
Пріоритет для бюджету Мелітополя на 2024 рік - допомога військовим.Читати далі

Пріоритет для бюджету Мелітополя на 2024 рік - допомога війс...

Під час проведення чергової 30-ї сесії Мелітопольської міської ради депутати проголосували за головний фінансовий документ на 2024 рік.  Основні ...