Municipal Site of Melitopol City, Ukraine
Людям із порушенням зору
Стандартна версія

МЕЛІТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ

Зрадники України та Мелітополя: актуальний перелік колаборантів

2
911

Майбутнє колаборантів чітко прописане в ст.111-1 Кримінального кодексу України: ув’язнення строком до 10-и років з позбавленням права обіймати посади до 15-и років з можливою конфіскацією майна.

Будь-які особи, які контактують або співпрацюють з державними зрадниками, будуть вважатися їх спільниками та будуть притягнуті до кримінальної відповідальності.

Список колаборантів, які зрадили Україну та Мелітополь:  Список зрадників .

Вищезазначений список колаборантів передається спецслужбам України та профільним міністерствам для застосування до зрадників кримінальної відповідальності і жорстких економічних санкцій. 

Шановні мелітопольці! 
У разі, якщо вам відомі факти співробітництва будь-яких осіб з головними дійовими особами окупаційної адміністрації Мелітополя, просимо анонімно подавати зазначену інформацію на спеціально створену електронну скриньку: [email protected].

Формами співробітництва з окупаційною адміністрацією є: участь у нарадах під керівництвом членів окупаційної адміністрації, надання будь-якої допомоги окупаційній адміністрації, сприяння окупаційній адміністрації у підготовці інформаційних матеріалів (у тому числі надання інтерв'ю), заняття будь-яких посад в окупаційній адміністрації, участь у незаконних збройних або правоохоронних органах.

Список постійно оновлюється та доповнюється. Жоден колаборант не уникне відповідальності.

Слава Україні! 

Також за темою

Час повертати своє. Приєднуйся до Гвардії наступу!Читати далі

Час повертати своє. Приєднуйся до Гвардії наступу!

Аби посилити українські сили оборони у наступальних діях зі звільнення усіх окупованих територій високомотивованими воїнами, держава розпочинає націон...
Українці соборні в цілому світі - і увесь світ заодно з УкраїноюЧитати далі

Українці соборні в цілому світі - і увесь світ заодно з Укра...

Сьогодні ми вшановуємо 105-ту річницю проголошення Українською Центральною радою в 1918 році незалежності Української Народної Республіки, яка відстою...
До уваги громадян!Читати далі

До уваги громадян!

Новий рік - без петард та фейерверків